• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GOBERSČokoláda - Läderach, Toblerone, Lindt, Nestlé a spol.
    GHOSTDOG
    GHOSTDOG --- ---
    CAMELLA: mě zase zklamalo Cafe saint tropez...měla jsem tam tedy jebn makronky ale ty od paula mi přijdou lepší.
    NEFRIT
    NEFRIT --- ---
    SELLIGAN:
    IORETH:
    Taky mi chutnaly takové alkoholové košíčky. Zklamaly mě lanýžky, co měly být krémové, byly tvrdé.
    IORETH
    IORETH --- ---
    SELLIGAN: je to tak, dobré jsou jen ty alkoholové.
    SELLIGAN
    SELLIGAN --- ---
    a co udelat zas nejakou degustaci cokoladovou?
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    TAMARIX: nerada straším...ale třeba i když jsme se bavili s máminým byvalým kolegou, nyní spolumajitelem Cafe saint tropez (kde dělají vynikající pralinky), tak říkal, že Leonidas jsou šizené a muj špatný zážitek mi potvrdil. Nicméně třeba to je jen konkurenční boj, žeáno :)
    TAMARIX
    TAMARIX --- ---
    CAMELLA: Nestraš.. :-(
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    SELLIGAN: mě přijdou leonidas nekvalitní...cejtila jsem z nich rostlinný tuk atd.
    SELLIGAN
    SELLIGAN --- ---
    když už jsme u těch leonidas - mate nejake tipy, ktere z bonbonku jsou nej? :) CO vam chutnalo?
    NEFRIT
    NEFRIT --- ---
    DEEKEY: Čauky, Dee, jak se máš? Jsem tě leta neviděla!
    DEEKEY
    DEEKEY --- ---
    K_BOT:" Kdybych to byl věděl, tak bysem sem nechodil:-))
    Skončila jsem u dvou a s naivní představou, že to budu mít jako dárky:-))
    Díky za zajímavý odkaz:-)
    K_BOT
    K_BOT --- ---
    TAMARIX: uz jsem kdysi dostala jednou tohle velky baleni, tak mam predstavu, co chci ,) mam rada takovy ty cokoladovy poharecky a taky ty s marcipanem, ja jsem desne marcipanova ,)
    TAMARIX
    TAMARIX --- ---
    K_BOT: Týjo, ten odkaz si sem neměla házet!!! :-)) Jak budeš řešit výběr? Já přemýšlím od každýho něco a spíš ty menší bonbony, aby se jich tam vlezlo co nejvíc..
    NEFRIT
    NEFRIT --- ---
    K_BOT: Asi jo, oni tam nemaj výrobny, to jde z centrály. Záleží co objednají, ale neboj, Určitě To Nejlepší! :-)
    K_BOT
    K_BOT --- ---
    SELLIGAN: ja nastesti jen jednu, ale nejradsi bych utekla z prace na Floru hned ted... hmmm.. treba by si nikdo nevsim, ze tu nejsem >.> a propos, myslite, ze ve vsech Leonidas obchudcich maji stejny vyber?
    SELLIGAN
    SELLIGAN --- ---
    K_BOT: no tak to je pekna mizerie...ja se nechala strhnout "davem" a uz jsem si taky 2 krabicky koupila... :)))
    NEFRIT
    NEFRIT --- ---
    K_BOT: V lednici není moc vlhko, chlad to vysráží. A nepokvetou ti ani po roce :-)
    Všechnu čokoládu dávám do lednice do kastlíku na máslo. Jestli v něm není osmnáct stupňů, jak je ideální teplota na skladování čokolády, tak třináct - patnáct určitě a pořád je to lepší než pokojových osmadvacet.

    Pochutnej si :-)
    K_BOT
    K_BOT --- ---
    NEFRIT: nebude tam tomu vadit vlhkost, nepokvetou mi?
    NEFRIT
    NEFRIT --- ---
    K_BOT: Dej si je do lednice a hoďku před konzumací vytáhni :-)
    K_BOT
    K_BOT --- ---
    Na Slevomatu je dnes sleva na pralinky Leonidas! (dost me svrbej ruce z toho... ale bojim se, jak bych to mnozstvi uskladnila, posledni dobou nam poletujou ve spajzu potravinovi moli ./ musela bych jednat (tedy jist) asi hned!)
    http://www.slevomat.cz/cs/
    SELLIGAN
    SELLIGAN --- ---
    SIBYLA: jooo tohle jsem mela v Anglii a je to lahůdka
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam