• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GOBERSČokoláda - Läderach, Toblerone, Lindt, Nestlé a spol.
    GHOSTDOG
    GHOSTDOG --- ---
    GIMEL: jj rozdáváme je už teď...sice brzo ale zase nezanikneme v tom množství prosincových dárků a péefek...
    GIMEL
    GIMEL --- ---
    GHOSTDOG: to je ale budete posílat ještě před koncem listopadu, ne?
    GHOSTDOG
    GHOSTDOG --- ---
    GIMEL: my máme adventní kalendáře...stálo mě to dost úsilí je prosadit ale jsou krásné (a dobré)
    GOBERS
    GOBERS --- ---
    GIMEL: Což o to, lahůdka to je, akorát je s tím člověk poněkud rychle hotový... :D :D
    GIMEL
    GIMEL --- ---
    Tak jsem se vrátila ze služební cesty v Curychu a dovezla asi 8 hořkých čokolád. (krom švýcarských čerstvých pralinek Sprüngli, samozřejmě, ty jsem tam nemohla nechat). Chodit po Curychu je vůbec lahůdka, nejen čokoládová :)
    Jsem zvědavá, jak dlouho mi ta zásoba vydrží. Pralinky byly pryč hned.

    A jak tu byla zmínka o těch čokoládách Rozbíjímse, tak my je budeme ve firmě dávat jako vánoční dárek. Nechali jsme si u nich udělat chuť na míru včetně krabičky. Ještě je to ve stádiu vymýšlení, ale zatím jsem ochutnala čokoládu s jasmínem a malinami a pak malina+chilli+curry. Dost zajímavé chutě :))
    Nevěřila jsem, že se dá bavit hodinu a půl o čokoládě. Jinak jsou to dvě moc příjemné slečny a neuvěřitelně zapálené do toho, co dělají.
    ALEXIS
    ALEXIS --- ---
    NIKUSKA: uaaaa... zla, podla a zakerna osobo, to som nemala vidiet, ty si v tom nedoplateni sa urcite nechcela byt sama, co? ;)
    NIKUSKA
    NIKUSKA --- ---
    tady http://www.cipollini.cz je nejvetsi vyber Lindt, vyrobky, co u nas jinde nesezenete, a nejen Lindt, je tam fura kvalitnich znacek cokolad a bonbonier, ja tam mam vybrano tolik veci, ze se nedoplatim :)
    ALEXIS
    ALEXIS --- ---
    NANTHEI: zaujimave, pretoze ja si pametam len s granatovym jablkom, nie s chilli... ale diky za info :)
    ALEXIS
    ALEXIS --- ---
    NANTHEI: a bola to fakt ta granatove jablko + chilli + cokoladova pena v horkej cokolade?! pretoze predtym bola nejaka co bola len granatove jablko, to si pametam, ale tato mala na sebe ten rozok New! a fakt som ju este nevidela (a to Lindt predajne obrazam celkom casto ;), predtym bola v kombinacii s chilli cherry a tu ja milujem :)
    SELLIGAN
    SELLIGAN --- ---
    ALEXIS: aaaach
    ALEXIS
    ALEXIS --- ---
    ak by to niekoho zaujimalo, Lindt ma nove vianocne cokolady... ku klasickej so skoricou z minuleho roka pribudli 4 (aspon pre mna) nove: s mandlami, tmava, s ceresnami a pomarancova... a maju este v sacku gulicky - listovy krokant poliaty polevou zo skoricovej cokolady (to je to jedine, co som zatial ochutnala a je to velmi dobre :)

    a okrem toho som objavila este jednu novu zo serie plnenych s cokoladovou penou a ovocnou zlozkou - granatove jablko a chilli (tiez este nevyskusana, len caka na svoj osud)
    TAMARIX
    TAMARIX --- ---
    STEPNI_VLK: A doprčic.. Tos neměl!
    STEPNI_VLK
    STEPNI_VLK --- ---
    Světováčokoláda.cz – partner blogu | Cuketka.cz
    http://www.cuketka.cz/?p=4900
    F0B1C
    F0B1C --- ---
    TAMARIX: haha, to jsem videl na designbloku, bohuzel tam bylo tak narvano, ze jsem nabidku neprostudoval a rikal jsem si, jak je vyndany prodavat Valrhonu s jakymsi "design" obalem za tri kila ;)) ted lituju, tak snad nekdy v doxu... jako darek super!
    SELLIGAN
    SELLIGAN --- ---
    tak jsem si konecne byla vybrat tu mou krabicku bonbonu Leonidas
    nejak zvlast me neprekvapily...dobre byly kalisky, marron, moka a noisette masqué.
    ale zamlsala jsem si i tak
    hořká čokoláda je moc dobrá
    GIA_
    GIA_ --- ---
    SIBYLA: Na kurz bych ráda, ale před vánocemna na něj 3listry bhž nemám :(
    Tak to musím prubnou sama doma.. :)
    SIBYLA
    SIBYLA --- ---
    GIA_: v Saint Tropez maji kurz
    GIA_
    GIA_ --- ---
    Ahoj nemáte pls někdo zkušenost s výrobou belgických pralinek?
    Chystám se je dělat na vánoce, ale nejsem si jistá výrobou náplní (bojím, se aby se mi nezkazila, neztvrdla, z čeho je nejlepší… :))

    Nemáte někdo typy?
    Díky
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam