• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GLACIERobálky dopisů, balíčků, krabiček,kuriozity z pošt, pošta, dhl, ems, ppl
    RETROX
    RETROX --- ---
    GLACIER: můžu se zeptat o čem je tohle auditko?
    ZELENYCAJ
    ZELENYCAJ --- ---
    GLACIER: oboji bylo pomerne priznivy, postovny mene nez 100USD a dva pani za celni prepazkou si na me vymysleli DPH asi 1100Kc, takze nakonec jedna z nejlepsich variant, jak to mohlo realne probehnout...
    GLACIER
    GLACIER --- ---
    ZELENYCAJ: To bylo taky asi MALY postovny co :-) (a jeste to DPH urcite)
    ZELENYCAJ
    ZELENYCAJ --- ---
    Moje oblibena krabice byl notebuk. Zdravotni sestra z Noveho Mexika vlozila notebuk do puvodniho potisteneho kartonu s polystyrenem. Tento regalovy obal Apple pro transport vkladaji jeste do hnedeho kartonu s dalsim polystyrenem. Mila sestra se rozhodla, ze to nestaci, obe krabice vlozila do dalsi mnohem vetsi krabice a vse obsypala bilou hmotou vesmiru, cili polystyrenovyma vlockama. Skoda ze nemam foto, tomu rikam zodpovedny baleni.

    Nejtragictejsi byl dvanactikilovej gramec s plexikrytem, obalenej jednim kartonem tak, ze rohy koukaly ven. Odnesl to samozrejme plexikryt a divim se, ze mu to na nemecky poste vubec vzali.
    ENTENTYKY
    ENTENTYKY --- ---
    nemaj .)
    maj jiny veci, ale pernik teda zrovna fakt ne

    ale to je ot
    GLACIER
    GLACIER --- ---
    ENTENTYKY: Jak nemaj? To VIS ze maj, muj ucitel na anglinu delal ve swotu na protidrogovem a to by jsi se divila co secko maj :-)
    ENTENTYKY
    ENTENTYKY --- ---
    GLACIER: tak to zrovna ne, ten v amikove nemaj, vis .))
    ale proste - buhvi, co v tom je za chemky ;)
    GLACIER
    GLACIER --- ---
    ENTENTYKY: proc?:-) jako ze ti do toho daj pernik :-)
    GLACIER
    GLACIER --- ---
    NYX: tak to jsem neslysel nikdy :-)
    ENTENTYKY
    ENTENTYKY --- ---
    NYX: neco navic mi taky uz parkrat prislo ;) - vetsinou nejaky bonbony, lizatka atd. ale ja se to bojim jist, tak to vetsinou vyhodim .) (krome jednech zatavenejch v puvodnim obalu - ale ty meli i hezkou krabicku ve tvaru rakvicky)
    GLACIER
    GLACIER --- ---
    NYX: Okj dávám ti práva, když mi pomůžeš s nápada, budu rád.dík.
    ENTENTYKY
    ENTENTYKY --- ---
    tady je ta, co uz byla v aukcich

    NYX
    NYX --- ---
    a vubec by mozna stalo za to to rozsirit i na rucne kuriozity ohledne baliku, popisu aukci apod :) samotne balicky jsou vazne nuda...
    NYX
    NYX --- ---
    jinak jsem cetl o typkovi ze svycarska, ktery do kazdeho balicku prikladal toblerone :)
    ENTENTYKY
    ENTENTYKY --- ---
    jak pisu, fakt zadny nemam ;)
    (a adresu bych stejne nezverejnovala)
    GLACIER
    GLACIER --- ---
    ENTENTYKY: Hele neremcej a fot obludo :-)
    ENTENTYKY
    ENTENTYKY --- ---
    aha
    tak asi nic - tento druh fetisismu me nebere :D

    ja vsechno vyhazuju, nevidim na takovejch obalkach nic zvlastniho - ale ze zacatku drazeni jsem si je mozna taky vic prohlizela

    jedna zajimava byla, kdyz u CR bylo dodany jeste "russia" a pak preskrtany .)
    GLACIER
    GLACIER --- ---
    BIGZ: Tywe zlo :-) to asi nejni standartní balíček ne?:-)
    BIGZ
    BIGZ --- ---
    ja uz jsem to skoro vsechno povyhazoval (a taky toho moc nenakupuju), ale tohle mne dostalo - v tehle krasne zlate krabici prisla zakladni deska :)

    GLACIER
    GLACIER --- ---
    MAREK_PRCHAL: yep :-) dycky se mne ptaj na zkoušce máte s ním něco společnýho a já říkám, no rád bych měl :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam