• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GLACIERobálky dopisů, balíčků, krabiček,kuriozity z pošt, pošta, dhl, ems, ppl
    BLAAZEN
    BLAAZEN --- ---
    ARZA: Bejvala tam právě prodejna, kde měli právě kompletní sortiment, co právě dělali, plus ty aršíky s přítiskem a taky různý jubilejní a jiný série známek. Ale již přes rok nejsem pošťák, tak to mohli třeba zavřít tu prodejnu, tiskárna určitě funguje, kde by se jinak tiskly známky že ?
    ARZA
    ARZA --- ---
    BLAAZEN: funguje: http://www.ptcpraha-as.cz/ akorát nevim jestli na mě nebudou koukat jak na cvoka, když budu chtít jen jednu nebo dvě známky:))
    BLAAZEN
    BLAAZEN --- ---
    ARZA: Dělali se tam i takový veselý známky s přítiskem. Jo a na tý hlavní poště je automat na specální nálepkový známky bez vroubků, ty jsou opravdu nezvklé a neobvyklé.
    BLAAZEN
    BLAAZEN --- ---
    ARZA: Jěště radši zjisti, jestli to tam pořád ještě prodávaj, než tam pojedeš.
    ARZA
    ARZA --- ---
    BLAAZEN: ortenovo nám. uplně ideální, díky moc:-)
    BLAAZEN
    BLAAZEN --- ---
    Hlavní pošta má filatelistické oddělení, pak ještě je docela dobrej shop v Hybernský, dřív tam měli i klasický poštovní, ne jenom sběratelský známky, nebo zkus tiskárnu na Ortenově náměstí, tam mívali taky kompletní sortiment.
    ARZA
    ARZA --- ---
    tušíte jestli (a kde) bych sehnala nějakou hezkou známku na dopis?
    budu posílat takovou specialitu a potřebuju to mít dovedený k dokonalosti.
    a představa že tam lípnu znánku s klausem za 7.50 nebo hnusnou kubistickou kočku mě štve.
    ADAM
    ADAM --- ---
    odpovím si sám - je potřeba to poslat na podatelnu info@cpost.cz a oni to konrétní poště přepošlou..
    ADAM
    ADAM --- ---
    otázka asi zejména na: BLAAZEN:

    když pošlu email na adresu pošty (např: posta.p70424@cpost.cz) - obdrží pošta tento email v pořádku, nebo to mají nějak zablokované?
    GLACIER
    GLACIER --- ---
    EDASX: dvd
    GLACIER
    GLACIER --- ---
    tomu se RIKA pořádná služba, sice 26 bucks ale sledujte......

    ENTENTYKY
    ENTENTYKY --- ---
    GLACIER: seru na to, beztak byla hnusna, jeste aby byla bez prace
    GLACIER
    GLACIER --- ---
    ENTENTYKY: já bych dal dispute na poštu celníková :-), to by za místo macíka stálo.
    ENTENTYKY
    ENTENTYKY --- ---
    YNZA: to me taky napadlo :D

    ADAM: u fildy
    YNZA
    YNZA --- ---
    ...ty svine dobre vedi proc jsou schovany za sklem
    ADAM
    ADAM --- ---
    jaká to byla pošta? ;-)
    ENTENTYKY
    ENTENTYKY --- ---
    tak nska jsem poprvy na poste potkala PICU :D



    sla jsem poslat dop. dopisy, celkem 5

    za prepazkou sedel tak stokilovej odulej macik, pomalu se tam nevesel - ze je s ni neco v neporadku mi prislo hned pote, co mi po predlozeni prvnich 3 obalek ublizene rekla, ze to mam mit srovnany za sebou, kdyz ji to tam davam :D bylo to asi moc prace tu jednu prehodit (vetsinou to srovnany mam, ale u tech 3 mi to preslo prehnany, zvlast kdyz dalsi dve zbyvajici uz byly za sebou)

    tak ji tam dodam teda ty zbyvajici 2 a macik na mne vyplivne, ze to nemuzu mit prece zabaleny v pouzitejch obalkach :DD
    ta jedna byla nepouzita usps flat rate, kde jsem jen zacernila nazev am. posty, aby to nematlo
    druha byla normalni bublinkova, kterou jsem ze tretiny prehnula a zalepila, aby nebyla neumerne velka obsahu
    obe jsem secvakla na konci sesivackou, pro jistotu

    (sice vim, ze v post. podminkach neco takovyho je, ale treba baliky posilam zasadne v krabicich, co najdu doma, nekupuju je na poste - kdo by to delal - povazovala jsem to tedy za mrtve ustanoveni)

    par vterin jsem na ni dost nechapave cumela, ze jako takovy vyhrady slysim prvne, macik mi ochotne nabidl, ze mi zavola vedouci, pokud si myslim, ze to neni pravda

    vzhledem ke skutecnosti, ze pokud by vedouci byla stejna pica, tak si to beztak obhajej a ja budu akorat ztracet cas, jsem si vyzvala, at mi to laskave vrati, ze si dojdu jinam; vzala jsem to, adekvatne jsem ji otitulovala "strevo" a sla radsi o 300 m dal, kde mi to vzali bez jakykoli poznamky

    akorat ted me trochu mrzi, ze jsem ji nenazvala nejak lip a obsahlejc, skoda, ze jsem mela jsem celkem dobrou naladu v ty chvili a ta prochazka mi taky nevadila ..
    YNZA
    YNZA --- ---
    4x gamecube, clo zadny :)
    ADAM
    ADAM --- ---
    YNZA: kolik ti z tech 5ti usd vymerili clo?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam