• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GLACIERobálky dopisů, balíčků, krabiček,kuriozity z pošt, pošta, dhl, ems, ppl
    ZIVOTABUDIC
    ZIVOTABUDIC --- ---
    Nechci se zastávat DPD, PPL, pošty ani koho jinýho, ale rád bych Tě viděl, jak to zvládáš před Vánoci rozvážet a zvedat co 5 minut telefon. Zkus to a vidíš, že to v tomhle čase nezvládneš všechno na 100%.
    XLEEF
    XLEEF --- ---
    ridic vyzvedl zasilku z depa v 8:16 rano a kdyz sem volal na depo ve 4 odpolene tak se nemohli dovolat ridicovi (ze je asi busy)...ale rekli ze jezdej do 5ti... znovu sem jim volal v 5 a ridicovi se nemohli dovolat, ale ma to prej u sebe a ma toho asi hodne tak prijede po pate v 7 kdyz sem tam volal a prokousal se jejcih telefoni volbou k operatorovi tak po 2 zazvoneni..se tam ozval vzdy obsazovaci ton... svine...a ridic samozdrejme nedorazil...
    OBRIEN
    OBRIEN --- ---
    XLEEF: souhlasim, jako kazda jina dopravni firma :)
    GLACIER
    GLACIER --- ---
    XLEEF: to už ví víc lidí, než jenom ty :)
    XLEEF
    XLEEF --- ---
    jen bych chtel poreferovat ze dopravni firma " DPD " sou uplny kreteni !!!!!
    THOMAS_AARVEN
    THOMAS_AARVEN --- ---
    jo, uz mi psali ze to mam na recepci...
    ADAM
    ADAM --- ---
    THOMAS_AARVEN: samozřejmě. když to není do vlastních rukou, tak to může převzít kdokoli se nachází na dané adrese (v bytě/firmě..)
    MUSTAFA
    MUSTAFA --- ---
    THOMAS_AARVEN: jestli je to poslaný do firmy, tak si to přijme firma, zaregistruje, rozbalí (kontrola) a interní poštou pošle tobě ....tak to chodí u nás
    THOMAS_AARVEN
    THOMAS_AARVEN --- ---
    obchodni balik ceske posty na moje jmeno, poslano do firmy kde delam.
    Dnes mi nikdo nevolal ani nic neoznamoval, odchazel jsem ve 4 z prace, po sedme koukam na tracking...

    Information about Delivery:
    Item posted on 25.11.2008 at the Post Office 60800 - Brno 8.
    Item being transported to delivery Post Office.
    Item being prepared for delivery at the Post Office 71400 - Ostrava 14.
    Item being delivered on 26.11.2008 by Post Office 71400 - Ostrava 14.
    Item delivered on 26.11.2008 by Post Office 71400 - Ostrava 14.

    To muze nekdo prebrat za me balik ? Nebo to nechapu...
    GLACIER
    GLACIER --- ---



    ZONICEK
    ZONICEK --- ---
    Hlavně oni maj dobře vychytanej helpdesk... rozvážej do 18:00 takže do depa přijedou tak v 18:20 kde daj do trackingu info vráceno a jejich helpdesk funguje do 18:00 takže stim nic neuděláš, protože druhej den rozvážej od 7:00 a helpdesk zase funguje od 8:00 ráno...
    TBC
    TBC --- ---
    ZONICEK: a jaka si adresa? at vime kde radi dalsi vandal z DPD.
    LAMICZKA
    LAMICZKA --- ---
    ZONICEK: no to na tom PPL alespoň mají lepší helpdesk teda .. my přes ně posíláme docela často a problémy jsou opravdu jen vyjímečně a i tak se snaží to všemožně zařidit k naší spokojenosti (občas to samozřejmě nejde .. ale snaha tam je)
    ZONICEK
    ZONICEK --- ---
    LAMICZKA:
    No PPL mě vždycky zavolalo.. ty doručujou na soukromou adresu..
    TBC:
    No dneska jsem tam volal :
    Komunikace s DPD :
    - Dobrý den, mám problém v trackingu máte napsáno, že u mě se zásilkou řidič 2x byl a 2x mě informoval, ale nikdo u mě nebyl.
    - Dle databáze ano
    - Chápu, ale prostě tu nikdo nebyl a to jsem byl celej den doma a ani nezavolal nebo něco
    - To neděláme
    - A jak mě teda informoval ?
    - Do schránky.
    - Tak to bych si všimnul a nevolal vám.
    - Tak neni schránka přístupná
    - Tak to by mě do ní nechodila pošta
    - Tak já Vám to dám na pondělí a napíšu mu ať Vás prozvoní.

    Prostě jak v první třídě... bude me prozvánět a já mu volat nazpátek...
    LAMICZKA
    LAMICZKA --- ---
    tak teď, když PPL doručuje i na soukromou adresu je to možná ta lepší varianta ne ?
    TBC
    TBC --- ---
    ZONICEK: ja mam s nima bohuzel dost spatny zkusenosti, pomalu nelepsi je jim brknouta vyzvednout si to u nich na depu, mne budto tvrdili neexistujici adresa, nebyl doma, nebo jednom mi rekli, ze jsem sam pozadal o uskladneni na depi apod. kdebych nemel info od odesilatele, abych se skoro pokazdy pidil kde to uvazlo, tak bych o ne prisel. jednou mi dokonce 2x vratili zpet odesilali tu samou zasilku a to jsem jim psal, at mi daj hned vedet, jakmile dorazi zpet, ze si to obratem vyzvednu. ale asi zalezi na okrskari? odkud si ty?
    ZONICEK
    ZONICEK --- ---
    ZONICEK:
    Jo nezastižen jsem byl dneska a včera... prej... takže 2x
    ZONICEK
    ZONICEK --- ---
    Tak DPD dneska naspalo na trackingu že jsem byl zase nezastižen... přitom sem celej den doma... Netušíte kolik tou dávaj pokusů ? zejtra tam budu volat, ale přes ten jejich automat se dá dostat max na reklamace kde píšou že je to jen pro odesílatele, ale jinou cestu nevidím...
    ARZA
    ARZA --- ---
    Díky moc, to jsem potřebovala slyšet :)
    BLAAZEN
    BLAAZEN --- ---
    JJ, bíle, nebo stříbrně napsané adresy se nedají skenovat, tudíž se třídí ručně naposled (nebo se naskenuje nesmysl a balík procestuje republiku) a můžete si tím zpozdit dodání (popřípadě vám to nepříjmou na přepážce). Bílý adresní štítek to ale vyřeší, jak píše ZIVOATBUDIC.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam