• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NONOBODYHudebni masochismus aneb to nejotresnejsi z hudebni produkce
    EDASX
    EDASX --- ---
    http://www.youtube.com/watch?v=M-VY-1o_9BM

    Rybicky 48 - Oouuu

    prave jsem omylem preladil na tv stanici Ocko =)
    BRANCALEONE
    BRANCALEONE --- ---
    NONOBODY: Unbekante soldat je taky dobrý maso. Fakt brutálně slizskej kýč brrr.....hmmm:)
    BRANCALEONE
    BRANCALEONE --- ---
    Taky přidám moji trošku do mlýna. Možná to tu už i bylo, nevim. Každopádně mě to nepřestává rozsekávat. A s těma anglickejma ttiulkama to má teprv ty pravý koule...
    Basshunter - Boten Ana
    http://www.youtube.com/watch?v=32jWbVnoky8
    BRANCALEONE
    BRANCALEONE --- ---
    NETTLE: To jsou kulturní pracovníci jak se patří. Hrdinové kulturní fronty řek bych. Na metál...
    NETTLE
    NETTLE --- ---
    LOWRIDER
    LOWRIDER --- ---
    LOWRIDER
    LOWRIDER --- ---
    NONOBODY
    NONOBODY --- ---
    SCHWEPZ: tak na tyhle talenty by se vyplatilo separé auditko, ale sem to opravdu bohužel nepatří...:)))
    REESHA
    REESHA --- ---
    smazte se :) a puste Sagiho ;)
    NETTLE
    NETTLE --- ---
    SCHWEPZ: jo tak...:] Tak to kazdopadne stoji za to si ho poslechnout...
    SCHWEPZ
    SCHWEPZ --- ---
    NETTLE: jo.vsak sem taky nepatří. stačí? ale stojí za to si ho poslechnout stejně jako tyho troglodyta Michala Davida.
    NETTLE
    NETTLE --- ---
    SCHWEPZ: Asi jsem to nepochopila, sice ten pan nevypada jako zpevak, ale to bude tim, ze je to prodejce mobilnich telefonu a narodil se s krasnym hlasem, kterej mu muzeme vsichni jen zavidet, proste si nemyslim ze by sem patril..
    SCHWEPZ
    SCHWEPZ --- ---
    NETTLE: promiň. musíš se přes to přenést. ten týpek má krásný hlas a v porovnání s ním je ten M.David ještě více masochističtější. dyžtak mě smažte...
    NETTLE
    NETTLE --- ---
    SCHWEPZ: A proc to hazis do tohohle auditka??
    ROZUM
    ROZUM --- ---
    REESHA
    REESHA --- ---
    BLAAZEN: co teda povazujes za punk? ;) takze podle tebe vsichni co hrajou punk-rock, pop-punk atd... si jen hrajou na punk? dochazi ti ze se jedna o rozdilny styly? ze se nikdo nesnazi nic napodobovat... takze trash/gore/death metalisti si jen hrajou na metalisty bo jak?
    BLAAZEN
    BLAAZEN --- ---
    REESHA: Jo přesně tak mi to připadá :-)
    REESHA
    REESHA --- ---
    BLAAZEN: takze kdyz nekdo hraje pop punk, znamena to ze si hraje na punk? ;)
    BLAAZEN
    BLAAZEN --- ---
    REESHA: No tak to jsem špatně pochopen ! Hrajou něco jako good charlote a green day, což je pop punk, což mi příjde hraní si na punk, i když to s punkem nemá nic společnýho. I když těžko říct jestli je to pochopitelný co píšu.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam