• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZRKwtk potisky na oblečení...
    EDASX
    EDASX --- ---
    WTK: to zelenobily je moc fajn =)
    WTK
    WTK --- ---
    1KA: me se osobne nejvic libi ten patej-zelenobilej.. fakt pekny barvy.. no a taky treti zezhora, to fotak tak nezachyti ale je to hodne tmave zelena.. to asi zustane unikatem- pac neni tak kontrastni, tak tu zelenou smicham se zlutou aby z toho celyho byla ta co na tom patym..
    btw to xxl nebylo na sklade, takze pro tebe mam to Mko jenom.. este presne nevim kdy teda pojedu na zizkof, ale v tejdnu 100% tak se domluvime pak v poste;)
    1KA
    1KA --- ---
    ctvrtej, sedmej a devatej ze spoda je skvelej. Vcera jsme delali akci a potkala jsem typka s tvym trikem, viz foto na mikine, v realu vypada velmi dobre.
    WTK
    WTK --- ---
    tak vcera byla chvile casu.. tak sme se nenudili a konecne vyridili objednavky:)
    +probehly nejaky novy pokusy se spiralou a taky sem udelal znova par ze starejch sejt...









    WTK
    WTK --- ---
    CARTMANETWORK23: okej.. bude to za dve kila:) snad este pojedu pro trika do desatyho... nebo bych tu kdyztak mel prazdny v Lku tmavomodry, tmavosedy, a vinovy
    CARTMANETWORK23
    CARTMANETWORK23 --- ---
    jo a velikost L
    CARTMANETWORK23
    CARTMANETWORK23 --- ---
    hele chtel bych teda to tricko s tim tetrisem,cerny a klasik bilej potisk!ani nak spechat nemusis!prachy mi prijdou,10ho!Heh
    WTK
    WTK --- ---
    CARTMANETWORK23: no to byla mikina, a navic damska:)
    jestli neco chces, napis mi barvu a velikost jakou chces, podle ty tabulky co je na nastence.. a ja ti to tak do tejdne udelam..
    CARTMANETWORK23
    CARTMANETWORK23 --- ---
    kurva az ted sem si precetl ze tetris je zamluvenej jo?urcite?
    CARTMANETWORK23
    CARTMANETWORK23 --- ---
    zdravim ja chci urcite to tricko s tim tetris motivem!slo by to?dal bych treba tri kila??Co?
    ZRK
    ZRK --- ---
    ZRK: tektris zamluveno
    ZRK
    ZRK --- ---
    pár nepovedených věcí co tu už dlouho leží:

    mikča - poslední svého druhu, páč sejto už hrooozně dlouho neexistuje - Mko:

    upek se nám zip, nejde tedy dopnout-viz obrázek

    Pak tu máme mikču s máznutym šaškem - vel. 164 - to je větší holčičí Sko, možná už spíš M:

    Mnoa nakonec mikča s tektris, kde je veprostřed napravo trošku míň barvy, skoro neznatelně:) - vel: 158-takže tak holčičí Sko:

    všechny jsou se zipem a kapucí, ceny navrhněte...
    KBERRY
    KBERRY --- ---
    uz se tesim ;)
    WTK
    WTK --- ---
    mno furt mam este zkouskovy.. za tejden by mohlo bejt aspon neco...
    WTK
    WTK --- ---
    se vi;)
    NO_ON
    NO_ON --- ---
    WTK: Jakoze abys byl lepe sledovatelny, jo? .))
    WTK
    WTK --- ---
    tak uz se po letech na nyxu konecne menuju jak vsude jinde:)
    3PER
    3PER --- ---
    jj:zustalo mi tu jedine xl cerny nebo m tmavomodry.. nebo pockas na dalsi?
    JAYJAY
    JAYJAY --- ---
    XL v modry nebo zeleny.)
    3PER
    3PER --- ---
    jayjay: jak velky ho ces?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam