• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZRKwtk potisky na oblečení...

    Zde si můžete prohlédnout a třebas i zakoupit tričko nebo mikinu s potiskem od wtk/zrk.


    informace najdete na nástěnce,
    zatim je všechno aktuální k vidění na http://dwc.kvalitne.cz/trika/

    Případné objednávky pište stručně a úplně, nejlépe rovnou s adresou (pokud budete chtít na dobírku).


    A uplně nejlepší bude ještě zvýraznění textu - k tomu vám pomůže tento kód: <b>text</b>moc dík za usnadnění práce;)









    DWC-Deywice sound system
    rozbalit záhlaví
    JITUNA
    JITUNA --- ---
    Ahoj, neměli byste čas vyrobit do soboty 25.7. síto pro dětskej tábor? Byl by to malej obrázek cca 10x10cm, síto bychom si nechali pro další použití, peňauze jaký byste řekli + dobrá by k tomu byla i barva na cca 70 potisků. Praha. Dík moc, prosím do zpráv.
    WTK
    WTK --- ---
    vicemene:) stehovali sme ted dilnu a jeste to neni poskladany
    FAT
    FAT --- ---
    Fungujou ty postiky ještě?
    WTK
    WTK --- ---
    posta.)
    CENEK
    CENEK --- ---
    Ahoj mám dotaz.
    Bavil jsem se CWK a odkázal mě na tebe . Pro naší žonglérskou skupinu by jsme chtěli potisknou trika a mikyny klasickým bílím potiskem na černé již zminované trika a mikyny . Co by to stálo? Jakože zvláš triko cena a mikyna cena. A potom jsem se chtěl zeptat jestli je možnost si ty věci koupit přímo přes tebe či si máme dovést své . Díky za info
    Jo a obrázky máme ve formátu PDF. což říkal Cwrk že je nejlepší . Ještě jednou díky za info. Čest Čeněk
    WTK
    WTK --- ---
    utfg.)
    PLANETA
    PLANETA --- ---
    A tedy typ na nějakou dobrou digitální tiskárnu?
    Klidně mimo Prahu, díky
    WTK
    WTK --- ---
    ja mam ted stejne secko tisknuti ted nekde v rumunsku.)
    MARTYZAN
    MARTYZAN --- ---
    WTK: nevzdávej to!..;)jemné síto,poladit rastry a šup na to.
    WTK
    WTK --- ---
    PLANETA: to spis nakou digitalni tiskarnu
    PLANETA
    PLANETA --- ---
    Ahoj, hledám tiskárnu, kde jsou schopni vytisknout černobílý akvarel na textil, jemné odstíny černé a šedé...
    Máte někno nějakou zkušenost?
    Děkuju moc
    RYSSA
    RYSSA --- ---
    HIPHOPOVA KONKURENCE:)
    BiggBoss > Analog Bros > Máme vlastní sítotiskovou dílnu!
    http://www.biggboss.cz/news/2520
    JOINATAN
    JOINATAN --- ---
    ne
    WTK
    WTK --- ---
    prave, ze vsichni co tak nejak znam maj jenom ctyrramenny
    MARTYZAN
    MARTYZAN --- ---
    WTK: hoja...no 100 ks je na síto v pohodě bych řekl...nedokážu si představit cenu u 100 ks na digitálu...to se vyplatí síto určitě..imho
    záleží jestli to pujde tím cmykem...příští rok bych chtěl koupit osmičku..;)
    WTK
    WTK --- ---
    no vypadal kvalitne, to je celkem subjektivni... 160 ujde, na leto idealni, 180 je lepsi, pak jsou jeste ty pres 200 a to je jina:) ja kupuju nejvic xfer, adler, lambeste, ale musis tam mit registraci na ico
    TRZNICE
    TRZNICE --- ---
    WTK: ok tak jsem to načetl, jen se ještě zeptám, jaká je optimální gramáž, aby ten výsledek vypadal kvalitně? a také bych ještě potřeboval doporučit, kde sehnat dobrá trička z bavlny za dobré ceny. koukal jsem zatím akorát zde http://www.inetprint.cz/tricka/
    WTK
    WTK --- ---
    TRZNICE: nejschudnejsi asi digitalni primej tisk.. nebo cmyk sito s bilym podtiskem, ale to u stovky asi porad nema smysl, vzhledem k priprave peti sit..
    TRZNICE
    TRZNICE --- ---
    ahoj, jestli to sem nepatří, tak sorry a smažte to.

    mám dotaz. kam bych se měl obrátit, pokud potřebuju potisk bavlněných černých třiček motivem, který je prakticky barevná fotografie (dejme tomu A5 a mám ji pouze v 6 mpx png). nějak jsem to googloval, ale pak si říkám, zeptej se lidí co mají zkušenosti. tak to házím sem. nevím o tisku na textil prakticky nic. zakázka by to byla minimálně 100 ks, časem více. díky
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam