• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZRKwtk potisky na oblečení...
    SPIRALW
    SPIRALW --- ---
    jo a na strankach mate zase nejakeho vira..
    SPIRALW
    SPIRALW --- ---
    WTK: objednavam lebku na cerny a tmave modry triko a na cernou mikinu s kapucou... :) diky
    MOTYLEK_K
    MOTYLEK_K --- ---
    WTK: Jo,jo.Dekuju.
    WTK
    WTK --- ---
    zkus zajit do legerovy 10, jinde tyhle veci k sehnani nejsou
    MOTYLEK_K
    MOTYLEK_K --- ---
    CHEESS: Jo,jo taky koukám a to jsem si řekla,že bych si na sebe už nikdy tričko se systemovim obrázkem nebo podobnej na zpusob "systemoveho obrázku" nikdy nevzala...
    WTK: Ale tahle je dost dobrá!!!Kde ji prosim seženu v té nejmenší velikosti co vubec muže existovat?
    Předem díky...


    SPIRALW
    SPIRALW --- ---
    jestli budes delat nerco v praglu tak dej vedit.. moc rad se prijdu priucit...
    WTK
    WTK --- ---
    na easteku, centerteku, a mozna i na rumunskym teknivalu budu delat takovej privatni tiskarskej workshop, tak se stavte jestli budete mit nekdo cestu
    WTK
    WTK --- ---
    jo nakonec mi je maj dovizt tak je este nemam
    SPIRALW
    SPIRALW --- ---
    dzus napis mi do pocty jaky trika a mikiny vam zlyly.... dikec
    SVA
    SVA --- ---
    ahoj

    zvu všechny na blešák(výměnný bazarek:) a další program...viz níže
    jde o kombinaci freeshopu a blešáku - kdo chce přinést věci free, super, ale kdo třeba má něco speciálního, za co chce něco dostat, taky pohoda :), na místě to pak oddělíme, bude velká free hrabohromada a do polic můžem vystavit ty vychytávky s cenou :)

    další program: work shop s tričkami, ochutnávka "makrobiotiky" , cvičíme kdo co umíme, dětský koutek, malovací kroužek, recitace "šuplikových básní", alternativní divadlo koho co napadne témata: hajzl papír, zamilovala jsem se do slimáka:),...uf jsme prostě otevřeni všemu a to už od 14 do .... tento čtvrtek, místo konáni: metro zastávka luka, k zahradkam 47, proz. na tel: 732 512 431, organizatoři: sva, ivo, continuity

    zajemci se prosím ozvěte do pošty předem kvuli omezené kapacity
    CHEESS
    CHEESS --- ---
    jo tak :)) ja jen ze od nich mam mikce dve a prave tady koukam, stejny barvy strih ale jinej potisk :)

    ..nektery fakt pekny prace:)
    WTK
    WTK --- ---
    to nevim ja jim to jenom tisknul.. ale rek bych ze ne, tusim ze objeli vsechny velkoobchody s hadrama.. e-triko co koukam je spis jenom nejakej malej kramek. ty vicbarevny mikiny vyrabi adler
    CHEESS
    CHEESS --- ---
    ty mikiny nakupujete z e-triko.cz ?
    WTK
    WTK --- ---
    jo zapomel sem sem hodit ty fotky hadru do vektoru, neslo mi to nejak dostat z fotaku na net.. tak preposlu primo jejich:)








    sou to prevazne 2-3 barvy.. a jeste 5 dalsich obrazku pribude:)
    WTK
    WTK --- ---
    po uterku (no spis strede:)) se tomu zas zacnu nak venovat no... uvidime, cumim do toho uz 2 tejdny a sem furt dutej..
    3 roky fajn vydrz:)
    SPIRALW
    SPIRALW --- ---
    WTK: cauky tuhle lebecku bych bral na recny mikine a cernym a modrym tricku.. drzim palce at ses ING.. :) nicmene mi zasoby tvejch tricek a mikin dochazej.. konecne se rozhodli po trech letech usilovneho noseni se rozpadnout tak se tesim na nove.. jestli teda nekdy budes mooct.. :) kdidne toho vemu vic.. az bude cas ozvi se .. dikec a jeste jednou drzim palce :)
    VARAN23
    VARAN23 --- ---
    WTK: cupr:))
    WTK
    WTK --- ---
    VARAN23: kua nj ja si to furt pletu.. bra tak ja udelam taky naky promo tady az neco bude hotovy
    VARAN23
    VARAN23 --- ---
    WTK: tyjo je to legerova 10...:))tak nak otevreny uz to je /jak vstanu a dohrabu se tam jeste neco dodelat:)) /,od pristiho pondeli snad na pevnou dobu od 11-19h...sorry za spam:))
    WTK
    WTK --- ---
    teda co sem koukal tak na tom maj kuci este hodne prace, ale kazdopadne hadry uz tam visej, takze aspon nejak by to melo jet co nevidet..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam