• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZRKwtk potisky na oblečení...
    WTK
    WTK --- ---
    prave, ze vsichni co tak nejak znam maj jenom ctyrramenny
    MARTYZAN
    MARTYZAN --- ---
    WTK: hoja...no 100 ks je na síto v pohodě bych řekl...nedokážu si představit cenu u 100 ks na digitálu...to se vyplatí síto určitě..imho
    záleží jestli to pujde tím cmykem...příští rok bych chtěl koupit osmičku..;)
    WTK
    WTK --- ---
    no vypadal kvalitne, to je celkem subjektivni... 160 ujde, na leto idealni, 180 je lepsi, pak jsou jeste ty pres 200 a to je jina:) ja kupuju nejvic xfer, adler, lambeste, ale musis tam mit registraci na ico
    TRZNICE
    TRZNICE --- ---
    WTK: ok tak jsem to načetl, jen se ještě zeptám, jaká je optimální gramáž, aby ten výsledek vypadal kvalitně? a také bych ještě potřeboval doporučit, kde sehnat dobrá trička z bavlny za dobré ceny. koukal jsem zatím akorát zde http://www.inetprint.cz/tricka/
    WTK
    WTK --- ---
    TRZNICE: nejschudnejsi asi digitalni primej tisk.. nebo cmyk sito s bilym podtiskem, ale to u stovky asi porad nema smysl, vzhledem k priprave peti sit..
    TRZNICE
    TRZNICE --- ---
    ahoj, jestli to sem nepatří, tak sorry a smažte to.

    mám dotaz. kam bych se měl obrátit, pokud potřebuju potisk bavlněných černých třiček motivem, který je prakticky barevná fotografie (dejme tomu A5 a mám ji pouze v 6 mpx png). nějak jsem to googloval, ale pak si říkám, zeptej se lidí co mají zkušenosti. tak to házím sem. nevím o tisku na textil prakticky nic. zakázka by to byla minimálně 100 ks, časem více. díky
    SIHAJKA
    SIHAJKA --- ---
    souhlasím že šablona poslouží stejně dobře na jeden či pár kusů, síto je drahý špás...
    SIHAJKA
    SIHAJKA --- ---
    existují barvy na zažehlení, jsou to skoro všecky na trhu, Javana určitě a hafo dalčích, stačí googlit barvy na textil...

    CLAIREANNIRE
    CLAIREANNIRE --- ---
    Ahoj, mám dotaz tak snad ne moc OT, existuje barva na textil s nažehlovacími vlastnostmi? nějaká se kterou by se dalo normálně malovat po látce a zafixovat to zažehlením, nebo teplem či tak něco? klasické fixy na textil, barvy z výtvaroobchodů jsou dost na nic a hned se seperou... prostě aby to bylo syté, docela krycí a nedalo se to snadno dát dolů. děkuju!!
    WTK
    WTK --- ---
    no sito na jeden kus je nesmysl, nechal bych si to vyrezat a nazehlit
    EXIS
    EXIS --- ---
    zdarte, chtěl bych pro kamarádku udělat takovéhle tričko - http://25.media.tumblr.com/tumblr_l3sneujvB31qbvz80o1_500.jpg - protože jsem ho nikde nenašel prodávat. Řekl bych, že kdyby se to jen nažehlilo, tak to nebude moc kvalitní.. Jsou nějaké rozumné varianty? Zase za takové triko nechci dát 1500 :) dík moc
    LULU
    LULU --- ---
    ---reklama---
    ahoj, dnes jdu na sitotiskovou dilnu na Letenske namesti (od 17h do 23h) a vzhledem k tomu, ze se nikdo jiny neprihlasil tak posilam dal. stoji to 1.100,-
    Sítotisková dílna rozšířená (vol.11) | Fler.cz
    http://www.fler.cz/zbozi/sitotiskova-dilna-rozsirena-vol-11-1915674
    WTK
    WTK --- ---
    lol:)
    EDASX
    EDASX --- ---
    hah, to vypada jako neodolatelny kseft roku =)
    VOJTA
    VOJTA --- ---
    Uf, sice dost na knop, ale mám následující prosbu na potisk.
    20 dámských tílek, 35 pánských trik-různé velikosti. Náhled here:
    LeteckaPosta.cz Sdílejte Posílejte soubory leteckou poštou - Poslání souboru - Zde nahrajte svůj soubor
    http://leteckaposta.cz/870661101

    Problém je, že sháním jak trika(tílka), tak potisk, momentálně jsem mimo Prahu...A potřebuju to na premiéru filmu v pátek večer.

    Najde se nějakej/á super/wo/man kdo by to zvládnul? Pokud se neseženou tílka, alespoň trika postačej..Kalkulaci příp. prosím do pošty. Díky a sry za takový přepadení.
    WTK
    WTK --- ---
    zasoby nicmoc, ted se nak netisklo. si zajed treba do xferu ne?
    VOJTA
    VOJTA --- ---
    ahoj, žádám o radu, kde nakoupit jednotlivě trika na potisk-bílá. Do konce týdne bych potřeboval 10ks(mix M,L) a později na dotisk cca 20. Je to jednorázová akce a nevyplatí se mi to objednávat velkoobchodně. Takže pokud někdo máte zásobu a byli byste ochotní mi pár kousků střelit, určitě se domluvíme.
    WTK
    WTK --- ---
    je dost pravdepodobny ze 13.11. pres den spichneme nejakej vetsi hromadnej sitotisk workshop v hale rarach.. info bude az bude..
    WTK
    WTK --- ---
    tak kdo jeste nevi, v sobotu pres den mensi workshop na speedstopfestu
    [ Speed stop festival vol.2 / 10.9.2010 / CR - Ustecky kraj - Benešov nad Ploučnicí ]
    JOINATAN
    JOINATAN --- ---
    BEZESPORU: tak kresli kresli
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam