• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ASYDKostelec, Jevany, Vyžlovka aneb Vyfoť si svou mrtvou celebritu
    ASYD
    ASYD --- ---
    PETT_A: :/
    tak to smrdi ...

    ...mozna te nepoznal, ne?
    PEPEK
    PEPEK --- ---
    :(
    PETT_A
    PETT_A --- ---
    Jo, sem se zapomnela sverit:
    Potkala jsem minuly vikend v praze pankace!! ano, naseho marka.. Mozna bych byla radci, kdybych nepotkala...
    sedel venku pred bunkrem a ja jdu nahoru a rikam: "Marku, pankaci, jsi to ty??? co tu delas??" a on: "bez usmevu: coby, kourim!".. to me docela vykojelilo... pak sem ho jeste potkala jednou, enchtel se vubec bavit, vypadal dost zbidacene.... ze prej uz neni s tou zenskou, ze ta dcera je u ni a ze se dal na spatnou cestu, ze prej snad nema ani kde bydlet ci co a ze smazi a vari...

    vypadal dost hrozne.. pobledlej, vychrtlej..

    rikam, mozna bych byla radci, kdybych ho nepotkala...
    ASYD
    ASYD --- ---
    LEVOS_BOB: a je to tady !
    to zas bude v alejich nablito
    LEVOS_BOB
    LEVOS_BOB --- ---
    Kostelecký zpravodaj

    Smrtakovejm se narodila dcera Klara, no cyve vcera v jednu rano....Prej vsechno ok...No takze 14tyho to s nim zapijim na baraku...
    ASYD
    ASYD --- ---
    LEVOS_BOB:
    PEPEK: no hele, vcera sem videl Janu a je rozhodne v pokrocile fazi tehotenstvi...
    takze to nejspis bude jenom otazka casu ;-)
    PEPEK
    PEPEK --- ---
    jeste ne
    LEVOS_BOB
    LEVOS_BOB --- ---
    co ten smrtak uz je fotrikem??
    MININA
    MININA --- ---
    jednou to tam bylo tak moc mrtvy, ze mi uz ani nenastartovalo auto.. (zaparkovany primo u hrbitova)
    DOVE
    DOVE --- ---
    House of Wax ;8-O
    ASYD
    ASYD --- ---
    DOVE: :-D
    ANA_CO_MA_DOST: no to si piš

    DOVE
    DOVE --- ---
    eště chybí článek jak pravidelně cestou z hospody zmizi Marian v časový smyčce a ráno se probouzí dezorientovanej uprostřed silnice a nic si nepamatuje.
    ANA_CO_MA_DOST
    ANA_CO_MA_DOST --- ---
    takze obyvatele jevan jsou vlastne zivy mrtvy, hmm tak to abych pribalil do auta motorovku!
    ASYD
    ASYD --- ---
    DOVE: z toho samého článku...

    "...Možná postupem času si začli někteří uvědomovat čím dál častější ticho a mrtvo, někdo to tu trefně nazval živým hřbitovem..."

    no sakra...to se tam snad budu teďka bát jezdit !
    DOVE
    DOVE --- ---
    spíš zkouřenej Dan...no a ty podivný zvuky ze zahrad, to je snad všem jasný
    ASYD
    ASYD --- ---
    DOVE: nebyl to vylitej Zdenda na kole?
    DOVE
    DOVE --- ---
    Tak ještě trochu (ne)humoru:

    Jevany, obec celebrit i duchů

    => něco se tu děje 18. 08. 2006 14:12.
    Předem musím říct, že to tu mám hrozně rád a za nic na světě bych se nestěhoval. Pravdou ale je, že se tu něco děje. Nálety netopýrů, podivné zvuky z rozsáhlých lesních zahrad, světýlka dole u rybníka. To je realita. Ne každodenní realita ale stává se to často. Na strašidla ani nic takového nevěřím, ale už několikrát se mi stalo když jsme se vraceli přes Aldašín domů, že jsem a nejen já viděli "něco". Nedokážu to popsat - vypadalo to jako postava z mlhy a nebo že by to byl optický klam ? Nevím, ale rozhodně to nebylo jen jedenkrát. Prosím nesmějte se
    KEL
    KEL --- ---
    Prokleté Jevany!
    DOVE
    DOVE --- ---
    Petr Svoboda: "Adié, macecho!"

    http://www.blesk.cz/Clanek196293.htm

    ňáký takovýhle herečky a klauni dlouho nevydržej,

    psst!...všiměte si jak jsou ty články o Vendule napsaný, povidá se že si je píše sama.
    LEVOS_BOB
    LEVOS_BOB --- ---
    konecne zapad do mistniho koloritu, voe naky superstar se na okrese KO nemaj sanci uchytit.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam