• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VIDAJoomla - open source CMS muze byt sexy
    S2FI
    S2FI --- ---
    FROSTI: povolit iframe lze v zavislosti na pouzivanem editoru. Pokud je to vychozi editor, tak Rozšíření - Pluginy. Tady najít TinyMCE a v detailu odebrat iframe ze zákazaných prvků, případně jej přidat k Rozšířeným platným prvkům.

    Deaktivace editoru je možná např. přes správu uživatelů Uživatele - spravovat. Najít uživatele, pro kterého je potřeba editor vypnout a v detailu uživatele na záložce Základní nastavení nastavit editor uživatele - žádný.

    Další možností jak vkládat videa do článku je např. pomocí pluginu např. tento:
    https://extensions.joomla.org/extension/allvideos/ ale je jich k dispozici více.. Video pomocí tohoto pluginu se pak vkládá jako {youtube}gD-FQBpT2o0{/youtube} kde gD-FQBpT2o0 je id videa z URL přímo na youtube https://www.youtube.com/watch?v=gD-FQBpT2o0, tedy to co je za "v=" a případně před prvním znakem &
    FROSTI
    FROSTI --- ---
    ahtak, děkuji, jak bych to prosím udělal.. ?
    CUTOR
    CUTOR --- ---
    FROSTI: taky je v editoru potreba povolit iframe
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    FROSTI: zkus deaktivovat editor, nekdy to osekava
    FROSTI
    FROSTI --- ---
    Dobrý den, mám problém v red. systemu Joomla! 3.8.5 mi nejde vkládat videa - Vimeo, Youtube (pouze odkazy URL),
    když v článku dám Upravit- Obsah- a do textového pole Insert/edit media, tam napisi URL adresu i s rozměry, nic se nestane...
    Děkuji za odpověd!
    SCREE
    SCREE --- ---
    HORST_FUCHS: předpokládám ... nahráváš ty fotky přes media manager a vkládáš je přímo přes editor v článku ? Po vložení fotky v orig. velikosti je možné upravit její vlastnosti a v jednom okně nalezneš i požadované rozměry při zobrazení. Princip je takový, že nahraješ fotku v jakékoliv velikost a v editoru si upravíš velikost fotky pro zobrazení.
    BLUNTY
    BLUNTY --- ---
    ZONICEK: Za prvé bych doporučil aktualizovat Joomlu, protože od verze 3.3 již dotyčný adresář neexistuje.
    ZONICEK
    ZONICEK --- ---
    Netušíte pls. jak fixnout problém s instalací joomla:
    Notice: Array to string conversion in libraries\framework\Joomla\Registry\Registry.php on line 419

    Třeba tady jim to hází uplně stejné errory jako mě:
    OPG Džolan
    http://opg.dzolan.eu/index.php/15-promo?format=feed&type=rss

    Zkoušeno na serveru active24 a na localhostu (xampp) a všude to samé.
    Díky moc za pomoc
    SCREE
    SCREE --- ---
    NETDEDEK: Něco takového možné je, ale nepočítej že budeš mít na 2 stránkách jiný obsah. Viz. https://docs.joomla.org/Multiple_Domains_and_Web_Sites_in_a_single_Joomla!_installation
    NETDEDEK
    NETDEDEK --- ---
    CUTOR: Díky za odpověď, každý web bude určitě na své doméně.
    CUTOR
    CUTOR --- ---
    NETDEDEK: pokud to hude na jedne domene tak ano.
    na vice domenach si nejsem jist.
    NETDEDEK
    NETDEDEK --- ---
    Ahoj, chci se zeptat zkušenějších. Je možné využít Joomlu pro jednotnou správu více webu najednou? Šlo by o cca 4 různě webové stránky s různými vzhledem a obsahem, ale stejnými funkčními prvky (jednotné přihlášení uživatelů, zobrazování placených a neplacených článků, jednotná administrace, společná knihovna media souboru, zobrazení reklamnich banerů, ...) nebo je k tomuto vhodnější jiný systém? Dík
    VESNACH
    VESNACH --- ---
    nebyl tady nekde i topic na prestashop? Neporadil by nekdo, jak zavesit GPwebpay modul??
    SCREE
    SCREE --- ---
    Koupil jsem kvůli klientovi roční členství na JoomArt, kdyby jste někdo potřeboval stáhnout nějakou šablonu pro Joomlu od nich, tak dejte vědět do zprávy ...
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    HAMAKA: já to spíš myslel tak, že nikdo neví co to znamená "Nefunguje na webu mail"....jako rozesílání mailů? Jak se to projevuje? Nějaká chyba?
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    HAMAKA: to je dost vágní popis problému..
    ZONICEK
    ZONICEK --- ---
    Ono to bude i dost o blbuvzdornosti serveru.
    Na Active24 mi nikdo nikdy Joomlu nehacknul a to je tam třeba i verze 1.5 pořád.
    Na isol.cz tak jednou do roka :(
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    KAERO: ja se ani nedivil, obecne redakcni systemy budou vzdycky nachylne k hacknuti. Prevenci je udrzovat aktualizovanou verzi jak je videt:-)
    KAERO
    KAERO --- ---
    REDSNAKE: ses divil ze joomla byla hackla. asi tusim vinika. nas chytry ajtak ten web provozoval na 3 roky neupdatovanem a neopatchovanem systemu.
    KAERO
    KAERO --- ---
    dekuji vsem za pomoc, web jsem dal dohromady a po dvou dnech jsem i donutil admina zmenit hesla - zmenit 3 hesla mu trvalo mu to 30 minut...
    priste se vykaslu na firemni adminy a obetuju tu tisicovku mesicne na nejakou profesionalni sluzbu
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam