• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHUNIIKCTF 09
    CTF 2017: New Hope
    http://doodle.com/poll/rurggnmuvyd37b22

    Neděle na Balkáně.
    Konkrétní časy se budou měnit podle toho, kdy to definitivně potvrdíme => v okamžiku, kdy dosáhneme aspoň 10 hrajících (shepi nehraje, ten jen okouní).

    22.1. v rozmezí 14:00 -17.30
    05.2. v rozmezi 08.00 - 11.30 a 14:00 - 17:30
    12.2. v rozmezi 08.00 - 11.30 a 14:00 - 17:30
    rozbalit záhlaví
    TENRAI
    TENRAI --- ---
    STENNY: já budu dělat problemy. V ponděli a v uterý mám zkoušku, takže nedělní CTF je pro mě dost nejasné. Možná se to stihnu naucit a půjdu, ale nechci nic slibovat. Pardon :(
    STENNY
    STENNY --- ---
    Dostal jsem SMS, že to odpadá z důvodů nedostatku lidí... odpadá to, opravdu? Když to spočtu, vychází mi osm lidí (já, Falco, Leona, Rahuf, Tenrai, Islington, Shepi, snad Madla), a to by stačilo.
    KOMPAS
    KOMPAS --- ---
    v neděli můžu, i ráno
    STENNY
    STENNY --- ---
    Každopádně dotaz: Vím, že na tu měkkou část podlahy se nesmí v botech. Nesmí se tam dokonce ani ve velmi měkkých botech, které včetně podrážky klidně stočím do roličky? Tvrdé to je asi jako takové ty kung-fu cvičky s tenoučkou podrážkou.
    Přeci jen to bývá nepříjemně vymrzlé...
    STENNY
    STENNY --- ---
    Jdu do toho, psal jsem Shepimu.
    MADLA
    MADLA --- ---
    Tak teď si teprve čtu upoutávky na CTFko... :-D
    To zas bude vina na mně, že se přihlásilo málo lidí- možná se mě bojí... ;-)

    KAŽDOPÁDNĚ RYHLÝ DOTAZ! BALKÁN JE VOLNÝ V NEDĚLI 4.1.JEN OD 9-11. NENÍ TO NA NĚKOHO MOC BRZO?

    PROSÍME O POTVRZENÍ ÚČASTI JEŠTĚ DNES NEJLÉPE DO PUL ŠESTÉ!

    Děkujeme!!! :-)
    MELISSA
    MELISSA --- ---
    MELISSA: A zase odhlašuji, nepřečkala jsem Silvestr ve zdraví.. :/
    MELISSA
    MELISSA --- ---
    SHEPI: Taky se hlásím.
    SHEPI
    SHEPI --- ---
    Zatím je nás málo, tak nebudeme zamlouvat balkan. Odjíždím ted na tyden mimo telefon a net, 2.1. se dostanu zpet do civilizace a kdyz nas bude dost, zamluvim Balkan na posledni chvili:)
    STENNY
    STENNY --- ---
    SHEPI: I am in!
    SHEPI
    SHEPI --- ---
    Přátelé i nepřátelé!

    Připojte se k tradičnímu novoročnímu CTF turnaji na balkánském bojišti! Molitanové jámy, obří trampolíny, hrazdy, Madla!

    Kdy? 4.1. nejlépe v odpoledních hodinách?
    Kdo? Kdokoliv, kdo může alespoň belhat!


    Jakmile se nás, vás přihlásí více jak osm, zamluvíme Balkán, tak neváhejte, nelenošte a pojdte se probrat po vánočním rigor mortis!:)
    PULNOCNICE
    PULNOCNICE --- ---
    To bych na ně byla příliš hodná. Znamenalo by to, že mě můžou začít bez rozpaků bít zpátky. Tak moc jim to neusnadním =)
    SHEPI
    SHEPI --- ---
    nechces to skombinovat?:)) muzes jim u toho mlaceni povidat:)
    PULNOCNICE
    PULNOCNICE --- ---
    SHEPI: Kdybych si s nimi tou dobou nemusela povídat, hned je jdu zmlátit.
    SHEPI
    SHEPI --- ---
    Vazeni, rychla akce - nechcete dnes na desátou večer v praze nekdo jit zmlatit presilu upiru?
    MELISSA
    MELISSA --- ---
    Paintball v sobotu 24.5. v Kasárnách Hájek od 10:00. Jedná se o soukromou hru na čtyři hodiny. Ještě je pár míst, kdo by měl zájem, pište do pošty, sdělím bližší info.
    SHEPI
    SHEPI --- ---
    Paaintball 8.5. 14:00-17:00, zličín. Kdo se prida? Zatim cca 10 lidi stopro potvrzenych.
    Veřejné paintballové akce | Paintball hřiště Praha Hrabarev.cz
    http://www.hrabarev.cz/verejne-paintballove-akce
    MELISSA
    MELISSA --- ---
    A tématičtěji k CTF:

    JARNÍ VLAJKOVÁ se letos koná o víkendu 26.4 - 27.4. Plus volitelný příjezd již v pátek večer a následná hospoda.

    Já jedu určitě. A co vy? :)

    Více infa zde: www.vlajkova.cz
    MELISSA
    MELISSA --- ---
    Kdyby tu měl někdo zájem o paintball:

    http://www.slevomat.cz/...67-4-hodiny-paintballu-v-nejvetsich-arealech-evropy?ref=zabava-a-volny-cas

    Za 145 maska, zbraň a 115 ks kuliček. Nabídka platí dalších 7 hodin.
    GERWIN
    GERWIN --- ---
    Bylo to úžasné, bylo to epické, bylo to nezapomenutelné... a navíc tomu naše (vlastně dvojité) vítězství dodalo ještě pověstnou třešničku na dortu :o) Díky všem a budu se těšit na nějakém dalším podobně epickém CTFku na viděnou! Šťastný nový rok! :o)

    What does the fox say? Ring-ding-ding-ding... ;o)
    FALCO
    FALCO --- ---
    PULNOCNICE: what does the fox say?

    No zavidim vam co nebudu lhat. Ja jeste taham v praci ted :D.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam