• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHUNIIKCTF 09
    CTF 2017: New Hope
    http://doodle.com/poll/rurggnmuvyd37b22

    Neděle na Balkáně.
    Konkrétní časy se budou měnit podle toho, kdy to definitivně potvrdíme => v okamžiku, kdy dosáhneme aspoň 10 hrajících (shepi nehraje, ten jen okouní).

    22.1. v rozmezí 14:00 -17.30
    05.2. v rozmezi 08.00 - 11.30 a 14:00 - 17:30
    12.2. v rozmezi 08.00 - 11.30 a 14:00 - 17:30
    rozbalit záhlaví
    MELISSA
    MELISSA --- ---
    FRISBEE/SOFTBALL
    Hola, s kamarády hrajeme každou středu ve Stromovce frisbee nebo softball, střídáme to ob týden. Kdybyste se někdo chtěl přidat, tak napište.
    Druhá věc je, že mi mlácení do míčku jednou za dva týdny nestačí a dávám dohromady druhý tým čistě na softball. Beru lidi všech ne/schopností, věku, konstituce i mentálního stavu.
    S sebou potřebujete akorát dvě trika nebo rozlišováky, co moc nesmrdí. Černá a bílá ideál.
    MELISSA
    MELISSA --- ---
    SHEPI
    SHEPI --- ---
    Tak bohužel je nás málo, zkusíme pozdější termín. Až zjistíme, kdo jak muze, upresnim který:)
    GERWIN
    GERWIN --- ---
    Já bych do toho asi také šel. Tedy mohu nejdříve v deset.
    SHEPI
    SHEPI --- ---
    VIZ Nástěnka, kde se budou obměňovat aktuální info.

    Rahuf: jasný, budem rádi!
    MELISSA
    MELISSA --- ---
    Jsem taky pro posun na pozdejsi termin, ale chapu, ze uz tak byla ta organizace narocna. takze pripadne preji prezivsim, at si to v nedeli uziji! =)
    RAHUF
    RAHUF --- ---
    Já bych se s dovolením taky přidal, jestli můžu?
    SHEPI
    SHEPI --- ---
    Odpadla Katka, marodí, pozdravuje, ráda by posun termínu až po 21.1...
    KOMPAS
    KOMPAS --- ---
    SHEPI: a už jsi dělal reklamu v klubu Letní kempy?
    MADLA
    MADLA --- ---
    Neee! :-D
    Ajta krajta, to je smůla... Ale hory se mi rušit nechce. Nechcete to přesunout přeci jen na 15.1.? :-)
    (Musím se zeptat - líná huba, holý neštěstí :-)
    STENNY
    STENNY --- ---
    SHEPI: Vzhledem k tomu, že mám natrženou šlachu v palci a omrzlý malíček, obojí na pravé ruce, budu tuto sestavu vhodně doplňovat :D
    Jo, přijdu i dopoledne.
    SHEPI
    SHEPI --- ---
    Na Balkáně nás uvítají nejdéle do 12:00, pak už mají program. Takže, pokud se vám to nehodí a odpadnete, dejte vědět, ať zítra víme kolik nás je a jestli to má smysl:) Zatím nic moc, tak uvidíme.

    Zatím počítáme s:
    Stenny
    Kompas
    Peldric
    Shepi (marod, ale neva!)
    Bratránek Ody
    Půlnočnice (?)
    Katka Soudková (marod, ?)

    Bohužel nám tím odpadají:
    Madla+1 (nemůže dopo)
    Melissa (marod a nemůže dopo)
    Sirius (nemůže vůbec)
    PULNOCNICE
    PULNOCNICE --- ---
    Záleží, jak časově. Obávám se, že odpo/večer už mám program.
    SHEPI
    SHEPI --- ---
    Přátelé, gangstaz, lamy a další ztracené existence. Na 8.1. máme zatím potvrzených 6 lidí. Krom toho zkusí dorazit jeste Madla s Pavlem - mohli by az kolem pate - a timto rozjizdime kolesa masivni propagandy, aby nas bylo jeste vic:)

    Zitra zavolam na Balkan a zjistim, kdy by nas tam mohli nechat, hodím sem orientacni cas. A nejpozdeji v pátek si to definitivne potvrdime. Sirte to a hlásejte!
    SHEPI
    SHEPI --- ---
    Netusim, jak mají pronajmy na balkane, takze tezko rict. Zkusil bych to spis dopoledne, ale budem se muset přizpůsobit.
    STENNY
    STENNY --- ---
    SHEPI: Když budu lanařit ostatní, kdy by byl přibližný začátek?
    SHEPI
    SHEPI --- ---
    No, zdá se, že jsme líný lamy:) Zkuste obvolat a zmanipulovat pár dalších lidí, ať jsme víc jak čtyři a zkusili bysme toho 8. Dejte vedet do fora, kdyby jste nasli další potvrzene.
    STENNY
    STENNY --- ---
    1. a 8.1. můžu celkem zaručit, že budu mít čas. V únoru už je to záležitost štěstí, některé víkendy mívám pracovní.
    MELISSA
    MELISSA --- ---
    Jsem pro CTF, zahlasovala jsem. A, opět, kdo má chuť si zařádit venku, potkáme se tady: https://www.facebook.com/events/384644748536803/

    (bych mohla dávat prostě jen copy + paste každý rok :P)
    SHEPI
    SHEPI --- ---
    Změna viz nástěnka:)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam