• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TSOHpermakulturni zahrady, zemědělství a tak... aneb upadající kult Přemka Podlahy
    ZATAMOKO
    ZATAMOKO --- ---
    Neznáte někdo email na Gengel?
    Teda, jestli vůbec nějaký mají. Na webu mají jen adresu a tlf.
    KAAKA
    KAAKA --- ---
    JAGA: bude tam v pátek vstupné, případně kolik?
    SVA
    SVA --- ---
    IRO: protože štěstí je vrtkavé .-)
    IRO
    IRO --- ---
    SVA: proč štěstí v uvozovkách?
    SVA
    SVA --- ---
    RFK: jo super já takové "štěstí " nemám...:-)
    RFK
    RFK --- ---
    já teda informace o permakultůře získávám hlavně od babičky a jejich kámošů.oni sice slovo permakultura neznají ale provozují to celý život:)
    SVA
    SVA --- ---
    BUBLINATOR: myslíš jako, že se musíš zaregistrovat, aby si měl přímé kontakty na farmáře? podle mě to není zas tak moc, nekoukala jsem na český, ale v zahraničí je to třeba 20euro, to není tak moc, když to porovnáš třeba, že za nějaký víkendový seminář permakultury/permalotu zaplatíš mnohem více. K tomu všemu jsem to nestihla pro-koukat, ale určitě bude možnost se setkat s lidmi, kteří nabízejí spoustu jiných možností-informací-zkušenosti. Jsem právě dost překvapená kolik ji je tady.... stačí si zadat region...ale upřímně pokud mě něco hodně zajímá tak klidně budu neautonomní..třeba nějaké řemesla atak. :-)
    IRO
    IRO --- ---
    BUBLINATOR:

    Proč platit členský poplatek?

    Členstvím udržujete kontinuitu systému a možnost výměny informací mezi všemi - mezi farmáři, vámi jako dobrovolníky i námi jako prostředníkem mezi farmářem a dobrovolníkem. Členský příspěvek slouží pro udržení a rozvoj WWOOFingu. Je jím zajištěn kontakt se zemědělci a tím také aktualizace údajů v brožuře, dále náklady spojené s provozem WWOOF cz a s vydáváním zpravodaje.
    BUBLINATOR
    BUBLINATOR --- ---
    SVA: škoda, že ty informace nejsou zdarma
    JANYNA
    JANYNA --- ---
    SVA: Každá, každá ruka navíc dobrá. :-)))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam