• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TSOHpermakulturni zahrady, zemědělství a tak... aneb upadající kult Přemka Podlahy
    VSOUKOLOHLOR
    VSOUKOLOHLOR --- ---
    Prvek, o kterém byste měli vědět | potravinovezahrady.cz
    http://www.potravinovezahrady.cz/prvek-o-kterem-byste-meli-vedet/
    SELECTOR_IX
    SELECTOR_IX --- ---
    nebo 1,8 a 3,6 už nevím :)
    SELECTOR_IX
    SELECTOR_IX --- ---
    má to metr šede, nebo tři dvacet.
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    SELECTOR_IX: Predevsimt o bude aktualni na jare, ale shanim to tak nejak vcas zejo.

    Poteruju toho tak asi na hektar, hektar a pul, cili cca 10 000 metru. Predpokladam ze to ma metr na sirku, me bude stacit 30 cm, takze 3 000 metru.
    SELECTOR_IX
    SELECTOR_IX --- ---
    kolik toho potřebuješ?
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    SELECTOR_IX: tak adresu, telefon cokoliv, omg :)
    SELECTOR_IX
    SELECTOR_IX --- ---
    nedám. neříkals že to musí bejt virtuální prodejna :)
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    SELECTOR_IX: to by slo, rozstriham ti na pruhy 30 cm siroky a mam to za krasnych 1,30 za bezny metr :-)
    das link ?
    SELECTOR_IX
    SELECTOR_IX --- ---
    4 kč za metr čtvereční je nejlevnější cena co znám
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    Ahoj,

    potreboval bych najit neprorostovou folii, jsou to takovy dlouhy pruhy cerny folie, kdyz jsem to videl, melo to tak cca 30 cm na sirku. Kde se to da sehnet, pripadne existuje nejaka alternativa ? Potreboval bych se dostat na co nejnizsi cenu, protoze to planuju dat na tak asi 10 000 m delky (takze cena do 1 kc / m nebo min by byla super)

    diky moc
    JANYNA
    JANYNA --- ---
    OGMIOS: Ok, vyfotím.
    LUKAS
    LUKAS --- ---
    ZATAMOKO: nemám, ale právě jsem se po nich na jaře pídil a zjistil jsem, že výběr je větší :)
    OGMIOS
    OGMIOS --- ---
    JANYNA: no ja jsem zvedavej jak takovej mezidruhovej krizenec vypada. sem to nikdy nevidel.
    JANYNA
    JANYNA --- ---
    OGMIOS: Vypadají hodně různě (ty moje), nafotím, ale ještě jsem neochutnala, nejsou zralé. Ale ty kupované v zimě, ty byly také hodně různé - podle typu. Jestli chceš, ráda podám rozsáhlou recenzi těch odrůd, které jsem ochutnala. :-)
    OGMIOS
    OGMIOS --- ---
    JANYNA: a jak to vypada a jak to chutna?
    ZATAMOKO
    ZATAMOKO --- ---
    DENDROBATA: jj, to i pisou, ze to maj ze svycarska
    DENDROBATA
    DENDROBATA --- ---
    ZATAMOKO: u tech svycaru mas jistotu ze ti vyroste, co si koupis :) Myslim ze dynovysvet to nakupuje v tom svajcu, pac nemaji podminky k tomu zabranit zkrizeni
    ZATAMOKO
    ZATAMOKO --- ---
    LUKAS: s nima mas zkusenosti?
    LUKAS
    LUKAS --- ---
    Kürbis-Samen: Patisson, Acorn, Hubbard, Buttercup, Butternut, Pumpkin, Zucchini, Rondini, Kalebassen
    http://www.kcb-samen.ch/shop/
    * SAMEN SAATGUT * Blumensamen, Gemüsesamen und Pflanzensamen Online Shop, BOTANIK Sämereien Zürich
    http://www.saemereien.ch/samen_online_shop/
    JANYNA
    JANYNA --- ---
    ZATAMOKO: Ne, ale loni jsem od nich nakoupila spoustu dýní výpěstků a letos pěstuju záhadné mezidruhové kultivary. :-))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam