• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LIMONADASochařství
    VLK
    VLK --- ---
    ORCHID: Úžasný nápad. Škoda, že to nejsou skutečné průměty, to by pak byla genialita sama.
    TANAIS
    TANAIS --- ---
    ORCHID: hodně dobrý!
    FEEX
    FEEX --- ---
    ORCHID: dobry!
    ORCHID
    ORCHID --- ---
    Tim Noble & Sue Webster
    JESSIEATREIDES
    JESSIEATREIDES --- ---
    ORCHID: ano
    ORCHID
    ORCHID --- ---
    ...akorat je skoda ze ta hudba nebyla autenticka... ale to se mi taky libilo, jenom mi prisel az moc vaznej ten "dokumentarni film" k tomu:-) Trochu moc kecu vokolo...
    A co video od Filipy César? To bylo super ne?
    LIMONADA
    LIMONADA --- ---
    ORCHID: me tohle nak extra nezaujalo....to se mi vic libilo takove to "obydli" z laminatu co bylo naproti
    a to druhy, se priznam, sem vubec nevidela.....asi sem to nak omylem minula
    pak se mi libily asi ctyri serie fotek a hudba z zeleznych housli linouci se celou halou, ale to je uz ot;)
    ORCHID
    ORCHID --- ---
    ...omlouvam se, zapomněl sem odentrovat odstavce*
    ORCHID
    ORCHID --- ---
    LIMONADA: musim rict, ze na trienale se mi toho libilo docela dost... po delsi dobe naka poradna vystava (treba oproti poslednimu bienale v karline, mozna krom glocal outsiders sekce). abych se drzel sochy:-), tak treba ty zacuchaný plechový orlice od rahel bruns, objekty od viktora fresa nebo (jesi neni "reliefní malba" -nebo jak to nazvat- mimo mísu) martin spengler
    LIMONADA
    LIMONADA --- ---
    ORCHID: uzasny.....to spodni serie byla jedna z mala praci co me zaujali na trienale....
    je to vazne hodne silne a tak trochu me z toho mrazi
    ORCHID
    ORCHID --- ---
    v rámci oživování: olaf brzeski... z mýho pohledu takovej plastickej francis bacon:-)
    GONZAA
    GONZAA --- ---
    JESSIEATREIDES
    JESSIEATREIDES --- ---
    LIMONADA: děkuji...

    ad druhý řádek, mně ani nic jiného nezbývá ;o))))
    LIMONADA
    LIMONADA --- ---
    JESSIEATREIDES: no necham to volnejsi....
    byla bych rada, kdybyste pastovali i veci co nejsou vase, ale oslovujou vas a libej se vam....klidne i znamy veci, nad tim se da debatovat stale;)
    JESSIEATREIDES
    JESSIEATREIDES --- ---
    GONZAA: skicy líbí - skvělý nápad, hlava fajn...
    JESSIEATREIDES
    JESSIEATREIDES --- ---
    LIMONADA: to je v pořádku. aby bylo jasno, odvařená z toho nejsem, ale líbí se mi to (hlava víc než trilobit) a vzhledem k počtu "sochařů" na nyxu bych to prostě nechala volnější. ale je to Tvůj klub a Tvé rozhodnutí. ;o)
    LIMONADA
    LIMONADA --- ---
    JESSIEATREIDES: ja vazne nechci byt za udesneho kritika, me tohle proste neoslovuje
    LIMONADA
    LIMONADA --- ---
    JESSIEATREIDES: kdyz tedy pomineme velikost tak me proste schazi napad, pro me je to jen (bohuzel dost ohrana) forma /biomechanika/ aplikovana na neco (organickou formu zivota)....
    pro me je zajimavej giger ve sve celistvosti (prostorove prace a kresby mam rada, aibrush neoslavuji, nepovazuju to za vrchol jeho dila, ale to sem nepatri)
    to na tom vidim, respektive nevidim, vizualne me to neobohacuje
    jedine obohaceni je pro me prozrazeni techniky, remeslo je odvedeno bravurne
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam