• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LIMONADASochařství
    LIMONADA
    LIMONADA --- ---
    MAGION: lol, ty mimirky jsou presny
    GASET88
    GASET88 --- ---
    MAGION: pěkné
    MAGION
    MAGION --- ---
    Ahoje.
    co vy na tohle?
    DARKRAZOR
    DARKRAZOR --- ---
    Ahoj, chtel bych se ve volnem case venovat socharstvi, konkretne plastice. Mate nejake tipy kde zacit atd (nejaka doporuceni)? Hledal jsem nejake kurzy, ale vetsinou to byla jen "modelarina", kresleni, nebo naopak az moc pokrocile. Proste bych potreboval nejake rady do zacatku, pripadne jestli mate nejaky vyzkouseny kurz v Praze. Uvitam i tipy na to jak zacit sam (kde koupit jake veci atd atd).
    Kdyztak prosim do posty! Diky!!
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    YATO: Sádra.
    SOPTTIIK
    SOPTTIIK --- ---
    no vetsinou se tyhle veci delaj vsechny stukem ,ale to chce uz hodne praxe na vymodelovani necoho takoveho....
    YATO
    YATO --- ---
    Dobrý den.
    Kamarádka se ptá: potřebuji vymodelovat rokokovou interiérovou výzdobu "rokajové kartuše" ne z hlíny na formu a odlití , ale přímo modelace na strop, zed, atd. aby to drželo tvar ale neschlo rychle... bud starý recept, nebo nejaký nový materiál. forma nejde na vše udělat, jelikož to není reliéfní, zahnuté mušle ,listy, atd...
    Děkuji za případné...nápady a rady.
    SOPTTIIK
    SOPTTIIK --- ---
    !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!SHANIM ..neco z ceho bych udelal vanu BAREL, SUD, KAD... drevo ci plast ale muze to byt i colkoli jineho treba kamen.. ,aby se mi vesla do koupelny musi mit rozmery do 120x170... COKOLIV DO TOHOHLE ROZMERU BERU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!.... problem je v tom ze jsem narazil jen na drahe veci v pohode si cokoli jsem schopen upravit... specha to nemate nejakej napad z ceho by to slo?
    LIMONADA
    LIMONADA --- ---
    AZYLANT: mas tu sadru necim zpevnenou? (treba sokrat se na to pouziva) - aby nebyla porovita a aby se to venku nerozpadlo. pak se na sadru da normalnim akrylem.
    AZYLANT
    AZYLANT --- ---
    Mohl by mi někdo poradit prosím, jakými barvami malovat na sádrové figurky,do venkovního prosředí.díky
    CMOSAK
    CMOSAK --- ---
    FEEX: aha diky!!!...jj a chtel sem se jeste zeptat neznas bo nezna nekdo nejaky kamenictvi v UK, SWE, NOR bo ITA???...diky
    FEEX
    FEEX --- ---
    CMOSAK: aby si se zeptal v poste id MARTIARCHART
    CMOSAK
    CMOSAK --- ---
    FEEX:...dik,ale nevim co myslis MARTIARCHART???
    FEEX
    FEEX --- ---
    teda MARTIARCHART
    FEEX
    FEEX --- ---
    CMOSAK: zkus id mrtiarchart
    CMOSAK
    CMOSAK --- ---
    lidicky nevite o nekom kdo dela porcelan v mensi mire???...
    MANCA
    MANCA --- ---
    mozna OT:

    nabidka k pronajmu:

    DILNA VYBAVENA NA VYROBU KERAMIKY, ATELIER + BYT ve Stechovicich
    (30min z centra Prahy busem MHD, v lete spojeni i parnikem :-)



    vhodne pro skupinu/sdruzeni umelcu
    dalsi fotografie ke stazeni zde: http://manca.diinoweb.com/files/transfer/dilna.zip

    v pripade zajmu prosim posta ;-)
    VLK
    VLK --- ---
    ORCHID: Tak potom to je teda síla.
    ORCHID
    ORCHID --- ---
    VLK: oni ale sou skutecny... kdyby nebyly, tak by to byla docela nuda:-)
    VLK
    VLK --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam