• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VASUCEKSaunování - [ sauny, parní, suché, infra...saunujete taky? ]
    VRATENKA
    VRATENKA --- ---
    nejlepsi na schlazeni je tekouci reka.
    VASUCEK
    VASUCEK --- ---

    ANKETA

    TARGI
    TARGI --- ---
    nejlepe sauny s bazenkem venku .)
    Sakra ja uz v saune nebyla skoro mesic, ne to kecam, ale dobre tri tydny....Uz od pulky prosince marodim....Ja chci do saunyyyy. :(((
    VASUCEK
    VASUCEK --- ---
    Hůů tak jsem si zas dal dneska :) a po blaženém pocitu, který mám doteď nesouhlasím s tvrzením, že sauny bez bazénku jsou naprd. Je to slast i tak.
    MARIHAI
    MARIHAI --- ---
    sauny bez bazenku jsou podle me naprd. .. hned po nich jsou sauny s bazenkem se spatnou teplotou vody ;))
    JAMES_DICK
    JAMES_DICK --- ---
    ZELENYCAJ: presne tak!
    rano jsem dal saunu, vecer vecerni lyzovani a pak byl vecirek. co vic si prat? :))
    ZELENYCAJ
    ZELENYCAJ --- ---
    JAMES_DICK: omg. Tip na cil zimniho vyletu do Trutnova! :)
    JAMES_DICK
    JAMES_DICK --- ---
    MUFLONEK: chystam se vyzkouset tuto: http://scpalmovka.cz/sauny
    MUFLONEK
    MUFLONEK --- ---
    jinak ze sauny jsem vylezla asi tak před dvěma hodinkami.o)))
    MUFLONEK
    MUFLONEK --- ---
    nevíte prosím o nějaké sauně pro dva? .o)))

    JAMES_DICK
    JAMES_DICK --- ---
    SARKUF: jj-tohle byla myslim taky borovice ;)
    SARKUF
    SARKUF --- ---
    JAMES_DICK: no ja to taky smichal s vodou apak sem tim polil ty kameny...tedka sem to vyhrabal menuje se to SAUNATOP s esenci borovice:)
    JAMES_DICK
    JAMES_DICK --- ---
    zazil jsem,ze obsluha sauny primichala nejakej olejicek do vody,kterou se polevaji zhave kameny. hezky to zavoni pri politi a je to prijemny.
    VASUCEK
    VASUCEK --- ---
    SARKUF: Párkrát jsem měl v hrníčku postaveném na pícku pár kapek nějakého vonného olejíčku zředěného vodou a nebylo to špatné. Nevím jestli existují nějaké speciální vonné esence, ale taky by mě to zajímalo :)
    SARKUF
    SARKUF --- ---
    tak nam zpravili cerpadlo a ja uz se tesim jak se zase budu saunit:) jen je skoda ze mame saunu v suterenu takze v zime si toho snehu moc neuzijem...
    teda ta samoobsluzna sauna zni vybordelne...
    ma tady nekdo zkusenosti s olejickama? naky tipy? jednou sem tam neco mrsknul a bylo to dobry pekne mi to protahlo dutiny:)
    JAMES_DICK
    JAMES_DICK --- ---
    31. jsem byl v saune v trutnove a bylo to za lidovku-50/hodinu. navic tam byla mistnost spojena s venkem a stalo se tam u snehu :)
    a bazen tam maj za 30/hodinu. jak za bolsevika. v hotelu intercontinental stoji vstup do posilky/bazenu/sauny 800 :)
    VASUCEK
    VASUCEK --- ---
    KINGFISHER: Kua, že Ty máš tendenci skoro ve všech klubech směřovat k OT to fakt nechápu. Tohle je o saunování a né o tom, kdo má kolik vysokých škol, sry ale tohle fakt asi moc lidí nezajímá. Vím, semtam odbočí každý. To že se tady hádali úplně nesmyslně o ceně jsem ještě přehlížel. Ale chat tady z toho fakt nechci, dík ;)
    KAI
    KAI --- ---
    MONICARDIO: my to teda pojimame jako klasickou zenskou drbarnu, to ne ze ne :D
    KINGFISHER
    KINGFISHER --- ---
    MONICARDIO: příště jdu k ženskejm :-)))
    KINGFISHER
    KINGFISHER --- ---
    RYBICKA: no jako tam jsou kolikrát některý exoti fakt děsně směšný.. nedávno mě pobavili nějaký dva, co se bavili o druhý světový válce a ten jeden: já to vim, mám dvě vysoký školy.. (debil :D) ...a ty některý homo-pohledy taky nic moc teda :-).. každopádně jednou to tam bylo docela přehnaný.. jsem vylezl červenej jak rak.. tam je to jakože to pustěj a pak nic, trochu to ochladne, vyvětrá se a pak zase pouštěj páru..

    MONICARDIO: já tak 25 minut plavu a 15 minut se 'páruju' :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam