• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VASUCEKSaunování - [ sauny, parní, suché, infra...saunujete taky? ]
    DEMONOFANARCHY
    DEMONOFANARCHY --- ---
    mam par otazek mozna pro Vas pomernesmesnych... stehuju se zpet do Prahy ovsem nikdy jsem tam nebyl v Saune a docela bych zasel. Rad bych tip na 4ce...a dal jak se to ma v CR nebo spis vseobecne se saunovanim co se tyce zahaleni a smisenosti? Tady je to tak ze je sauna v ramci bazenu takze lide do ni jdou smisene v plavkach... Ale pamatuji se ze kdyz jsem chodil do sauny jako malej tak tam lide byly nazi...

    A take jsem cetl v naturalistickem auditku ze jsou sauny kam se zensky bojej protoze tam lezou uchylove...

    Tudis jak to funguje kdyz chci jit s pritelkyni do sauny?? Abych zestrucnel dotaz:-D
    SELMINEK
    SELMINEK --- ---
    PROSIM HELP!!! Prestehovala js se do Plzne a ted hledam saunu, nejlepe nekde na Borech nebo v centru, kde maji otevreno aspon do 9:30 do vecera a nemusi se tam objednavat, proste takovou klasiku, kdy jsou urcite dny pro zeny, urcite dny pro muze. A hlavne rozumna cena tj.do 200Kc za 2h.
    Jsem totiz zdesena z mistnich pomeru(Prazskym to bude asi pripadat normal; ale js zvykla chodit do sauny na 2h za 65Kc v Olomouci a za 95Kc v Karvine), takze 250Kc za hodinu nebo hodinu a pul(a to vcetne prevlikani a umyvani) mi prijde hrozne predrazene. Nehlede na opruz neustaleho objednavani a nutnosti obj.aspon2lidi, kdyz chodim sama. Nechapu, co za tu hodinu mam stihnout? To je tak na rozehrati..
    Dekuji za pripadne info
    AUSSIE
    AUSSIE --- ---
    SLUCKER: Vyzkouším
    GLUON
    GLUON --- ---
    ... virivka obohacena o proteiny? :-D
    DED
    DED --- ---
    JIRAS111: jasne, sami tam chtej bejt prece proto, aby si mohli konecne v klidu popovidat :)
    WICKPICK
    WICKPICK --- ---
    JIRAS111: ty cune, taky hned myslis na prasarny :-) ve vsi pocestnosti, samozrejme....
    JIRAS111
    JIRAS111 --- ---
    jj je to casove neomezeny, virivka, dve pary a klasika sauna.. asi za 130,- ci tak nejak..
    SLUCKER
    SLUCKER --- ---
    na smichove, jde jit jen do relaxcentra..
    AUSSIE
    AUSSIE --- ---
    SLUCKER: Myslíš Factory na Smíchově nebo na Čerňáku? Dá se tam jít jenom do sauny nebo to člověk musí spojit s posilovnou?
    SLUCKER
    SLUCKER --- ---
    jj Factory je hodne v pohode, za slusny penize docela hodne zabavy, zrovna vcera vecer sme tam byli zarelaxovat po praci;-)
    AUSSIE
    AUSSIE --- ---
    SLUCKER: Do Dvorců - vedle Žlutých lázní
    JIRAS111
    JIRAS111 --- ---
    WICKPICK: factory pro, tam to cenove tak nejak vychazi, ale v ty vode v soukr. virivce asi nebudete se svym napadem prvni, jeslti mi rozumis... a nevim jak to tam je osetreny s timto:)) jinak factory v ty verejny casti je celkem dobrej pomer cena/vykon.. nechodi tam nekdo taky trebas, ze bychom si tam rekli nekdy cau
    WICKPICK
    WICKPICK --- ---
    nemate nekdo tip kde by se dala v praze pronajmout sauna pro dva na hodinu za rozumnou cenu (6-7 stovek)? idealne i s virivkou...
    FALLENANGEL
    FALLENANGEL --- ---
    Tak zítra frčíme na jednu firemní akci do sporthotelu, kde je prý k dispozici i sauna. Tak jsem na to zvědavej :)
    SLUCKER
    SLUCKER --- ---
    a kam chodis?:)
    AUSSIE
    AUSSIE --- ---
    SLUCKER: Ahoj, třeba já:-)
    SLUCKER
    SLUCKER --- ---
    Cau chodí tu někdo z Prahy pravidelně do sauny?;-)
    FALLENANGEL
    FALLENANGEL --- ---
    U nás začínají v pondělí :)
    MUFLONEK
    MUFLONEK --- ---
    my už do sauny začali chodit.o)))
    JIRAS111
    JIRAS111 --- ---
    tak dneska je prvni den, kdy jsem si po dlouhe dobe vzpomnel na vyhratou saunu .... hmmmm jsem uz pul hodiny v praci a jeste ted me zebou nohy.. kde je podle vas v praze nejlepsi pomer cena/vykon ?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam