• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VASUCEKSaunování - [ sauny, parní, suché, infra...saunujete taky? ]



    Správné saunování je věda


    Tento klub by měl sloužit k získání různých informací, rad a tipů. Na nástěnce můžete najít pár odkazů věnovaných této proceduře. Cennější však mnohdy budou názory a rady jednotlivců tady v diskuzi. Saunu známe hlavně jako zařízení, které má blahodárné účinky na zdraví člověka, především výborný preventivní účinek. Pravidelné saunování posiluje obranné schopnosti lidského organismu a snižuje výskyt různých onemocnění. Dále se sauna využívá jako prostředek k postupnému otužování i jako prostředek ke zvyšování kondice.

    Byl bych rád, kdyby alespoň něco z toho posloužilo byť jen jedinému člověku, a na základě tohodle auditka by se rozhodl saunu zkusit. Zjistil jsem totiž, že je v mém okolí mnoho lidí, kteří nemají ani ponětí o tom, jak blahodárné účinky sauna má.

    Napadlo mě, že by nebylo od věci, kdybyste sem linkovali sauny, které navštěvujete, nebo ve kterých jste alespoň jednou byli a napsali, zda jste byli spokojeni, či ne (rozlišit, jestli se jedná o spokojenost s obsluhou, s prostředím nebo cenama, samozřejmě i negativní zkušenosti) časem bych to nějak vimplantoval na nástěnku aby v tom byl pro případné zájemce v daných lokalitách přehled. Časem by mohla vziknout nějaká tabulka, kde by byl výběr saun v určitém městě doplněný referencema spokojených/nespokojených uživatelů.

    Nevím však, jestli bych měl na to, to nějak přehledně a jednoduše udělat. Kdyby byl proto nějaký zájem o spolusprávcovství a případnou pomoc s tímhletím, ozvěte se mi pls do pošty.




    rozbalit záhlaví
    MIMISEKU
    MIMISEKU --- ---
    KOCHANSKA_CH: malé dítě by mě ani nenapadlo tam dát, ale asi se tím dá posílit imunita dětí, jen nevím od kdy, se zeptám dr.
    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    MIMISEKU: Zažila jsem v sauně i malý kinderharanty, tak školka nebo první třída tipuju, seděli dole a bývali tam kratší dobu. Ale nejsem odborník. Kojence bych si netroufla, ptala bych se pediatra.
    MIMISEKU
    MIMISEKU --- ---
    jestli vyjde těhutest negativní (v což doufám, jsem 8 týdnů od porodu), tak o víkendu jdeme celá family do sauny a zahajujeme pravidelné návštěvy, maličkou ale nechám před kabinou ještě..
    nevíte od kdy se mohou saunovat děti??
    SLUCKER
    SLUCKER --- ---
    KOCHANSKA_CH: acha, toz gratulacia k startu sezony:))
    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    SLUCKER: Brno, Černá Pole.
    SLUCKER
    SLUCKER --- ---
    KOCHANSKA_CH: zavist, ja este nezacal.. kdepak ste byli?
    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    Včera zahájení saunovací sezóny, velmi příjemné to bylo. :)
    ROLNAS
    ROLNAS --- ---
    tak vcera prvni sauna...docela na pohodu:))ale vetsi zima bude fajn:)
    RADU
    RADU --- ---
    my dneska do jbc, kdybyste se někdo chtěl taky přidat.)
    POTVURKA
    POTVURKA --- ---
    juuu já půjdu ve středu už se těším ;o)
    SLUCKER
    SLUCKER --- ---
    JIRAS111: aha, ja tam chodim cash bez karty tak tohle asi neregistruju:)
    JIRAS111
    JIRAS111 --- ---
    SLUCKER: no myslim ten system tech jejich predplacenejch karet..
    MIMISEKU
    MIMISEKU --- ---
    Jen mi skončí šestinedělí, tak hups do sauny, přes 9 měsíců jsem nesměla! A fakt mi to chybí..
    LISTIKUS
    LISTIKUS --- ---
    MUFLONEK: jo zažil jsem si dat ledovou sprhu a pak odpočívat ve vířívce a je to super. Tak diky za info, zkusime to.
    MUFLONEK
    MUFLONEK --- ---
    LISTIKUS: je to super.o) pokud jdeš relaxovat s partnerem... akorát sauně chybí ochlazovací bazének.... ale ta vířivka je bezva.o)
    LISTIKUS
    LISTIKUS --- ---
    Máte někdo zkušenosti s Infinit, asi uplně nejlépe na vysočanské?
    SLUCKER
    SLUCKER --- ---
    JIRAS111:
    jakej novej system..??
    JIRAS111
    JIRAS111 --- ---
    SLUCKER: ja tam chodim taky kazdou zimu aspon jednou tydne, jen se mi moc nelibi ten novej system co tam ted maji zavedenej.. kolik to tam ted na podzim vlastne stoji ? uz na jare to bylo tusim nejak za 160,-
    SLUCKER
    SLUCKER --- ---
    tak ja sem tu uz asi znamej svoji oblibou Holmsplace na Smichove, no problem se domluvit nekdy zajit;-)
    RADU
    RADU --- ---
    Liberec, Praha :)
    SLUCKER
    SLUCKER --- ---
    Praha se hlasi.. ;-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam