• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VASUCEKSaunování - [ sauny, parní, suché, infra...saunujete taky? ]



    Správné saunování je věda


    Tento klub by měl sloužit k získání různých informací, rad a tipů. Na nástěnce můžete najít pár odkazů věnovaných této proceduře. Cennější však mnohdy budou názory a rady jednotlivců tady v diskuzi. Saunu známe hlavně jako zařízení, které má blahodárné účinky na zdraví člověka, především výborný preventivní účinek. Pravidelné saunování posiluje obranné schopnosti lidského organismu a snižuje výskyt různých onemocnění. Dále se sauna využívá jako prostředek k postupnému otužování i jako prostředek ke zvyšování kondice.

    Byl bych rád, kdyby alespoň něco z toho posloužilo byť jen jedinému člověku, a na základě tohodle auditka by se rozhodl saunu zkusit. Zjistil jsem totiž, že je v mém okolí mnoho lidí, kteří nemají ani ponětí o tom, jak blahodárné účinky sauna má.

    Napadlo mě, že by nebylo od věci, kdybyste sem linkovali sauny, které navštěvujete, nebo ve kterých jste alespoň jednou byli a napsali, zda jste byli spokojeni, či ne (rozlišit, jestli se jedná o spokojenost s obsluhou, s prostředím nebo cenama, samozřejmě i negativní zkušenosti) časem bych to nějak vimplantoval na nástěnku aby v tom byl pro případné zájemce v daných lokalitách přehled. Časem by mohla vziknout nějaká tabulka, kde by byl výběr saun v určitém městě doplněný referencema spokojených/nespokojených uživatelů.

    Nevím však, jestli bych měl na to, to nějak přehledně a jednoduše udělat. Kdyby byl proto nějaký zájem o spolusprávcovství a případnou pomoc s tímhletím, ozvěte se mi pls do pošty.




    rozbalit záhlaví
    WENCA
    WENCA --- ---
    DAMAHRANATA: v hotelu step je bazenek venku a je tam i venkovni chaticka, kde se da saunovat :)
    DAMAHRANATA
    DAMAHRANATA --- ---
    nemate nekdo tip na saunu v praze (idealne praha 3 nebo 2) s venkovnim bazenem nebo dvurkem nebo aspon oknama? olsanka me hrozne laka ale maji ted letni pauzu :( to jine co jsem videla na netu me nijak neoslovilo (podle fotek dost pochmurny a stisneny atd..)
    miluju saunovani ale trochu trpim klaustrofobii, hlavne v podzemi kdyz tam je hodne lidi, ale kdyz je aspon nejaky naznak "venku" tak mi tam je mnohem lip...
    sorry pokud se tu tohle uz resilo.
    LITROP
    LITROP --- ---
    jj ja jdu kam chodis
    SLUCKER
    SLUCKER --- ---
    nekdo dnes do sauny?
    SLUCKER
    SLUCKER --- ---
    EM303: stoji to litr a je to "nabitej kredit".. neni to vubec drahy...
    MUFLONEK
    MUFLONEK --- ---
    EM303: no pak můžeš využívat i posilovnu a bazén.o)
    EM303
    EM303 --- ---
    JIRAS111: to to je naprd sem si říkal na skok po praci
    JIRAS111
    JIRAS111 --- ---
    EM303: jo ale nepocitej, ze se tam dostanes jednorazove.. priprav si asi dva litry na permici
    SLUCKER
    SLUCKER --- ---
    RADU: JJ, rekl bych ze sice zadny luxus, ale takovy prijemny standard, chodim tam pravidelne kazdy tyden a naprosta spokojenost:)
    RADU
    RADU --- ---
    SLUCKER: potvrzuju, velice pěkná
    SLUCKER
    SLUCKER --- ---
    Holmsplace - info zde v diskuzi drive...
    EM303
    EM303 --- ---
    poradí mi někdo "dobrou" saunu v oblasti smíchov, anděl?c kuju
    ROMMIE
    ROMMIE --- ---
    WYMA: uceni na zkousku...jen jsem si chtel postezovat:))
    WYMA
    WYMA --- ---
    ROMMIE: co ti brání?
    ROMMIE
    ROMMIE --- ---
    sakra ja bych sel do sauny:-\...
    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    VLCICA: Zkus se zeptat na příští sezónu tady, zda je tam holčičí skupinka. Sauna je to pěkná, venkovní bazén k dispozici. My chodíme ve smíšené skupině, tak se raději zeptej.

    http://www.sauna-komfortklub.cz/
    VLCICA
    VLCICA --- ---
    Nevíte o nějaké příjemné sauně v Brně, která má určité dny pouze pro ženy? Nejlépe s venkovním bazénem. Diky moc
    ANGELINE
    ANGELINE --- ---
    S tím jiný kraj jiný mrav... tady v dánsku nemaj vůbec odpočívárnu a do sauny se jdou prostě jednou ohřát, když jsem si lehla na jednu lavičku, že si odpočinu, tak se mě ptali, jestli je mi dobře)) Jsem si myslela, že seveřani, by mohli vědět, ale jsou to hlavy skopový.)
    HONZIK_HAPPY
    HONZIK_HAPPY --- ---
    většina plavkáčů jsou v saunách u bazénů :) v saunách co jsou samostatně jsem žádnýho snad neviděla :o) ale u těch bazénů to je častý jev a sice jako jejich boj , ale většinou tento jev provází pár nepříjemností jako částé větrání , protože v tý sauně jsou tak max pět minut ... šup bez sprchy do bazénku ap.
    ROMMIE
    ROMMIE --- ---
    KOCHANSKA_CH: jiny kraj, jiny mrav:))))
    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    ROMMIE: V Brně jsem v žádné ze saun plavkáče nepotkala, ale kamárad líčil, jak kdesi na severu Čech způsobil nevoli mezi saunujícími se, když si dovolil být nahý. :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam