• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VASUCEKSaunování - [ sauny, parní, suché, infra...saunujete taky? ]
    SLUCKER
    SLUCKER --- ---
    LITROP: o kus níže v diskuzi o tom píšu...
    LITROP
    LITROP --- ---
    Máte někdo zkušenost s touhle saunou http://www.saunaklubvefinske.cz/index.htm
    JIRAS111
    JIRAS111 --- ---
    MUFLONEK:na olsance jsem parkrat byl, hned poprvy me vyjebal nejakej strejc v potirne, ze jsem se ze sprchy neutrel a vlezl mu tam.. a v navaznosti na to, jsem tam sedel asi pul hodiny, pac tam byla kosa.. uz je to tam lepsi ?
    MUFLONEK
    MUFLONEK --- ---
    MUFLONEK: A pak si platím členství v Holmes Place, takže občas zajdu i tam (Smíchov)

    A jednou za čas hodím Olšanku 10. patro. Též velmi příjemná sauna.o)
    MUFLONEK
    MUFLONEK --- ---
    RADU: Existuje.o) Pražačka.o) www.prazacka.cz a je tam i velmi příjemný pan sauner .o) ale není to zas tak luxusní sauna... avšak pan Václav to svou vlídností vyváží.o)
    SLUCKER
    SLUCKER --- ---
    JIRAS111:
    jasny, někdo má prioritu v bazénku...
    já jsem po tom, co už jsem vše v Praze vyzkoušel, dospěl k názoru, že se bez bazénku obejdu (...a to jsem v sauně s bazénkem "vyrůstal":)) a radši si dám dlouhou ledovou sprchu.. Neznám v Praze saunu s bazénkem, která by mne svým rozsahem nabídky vs cena přesvědčila k pravidelným návštěvám...
    Pokud bych chtěl jít do sauny max jednou za měsíc a jen tak jednou za čas luxusně zarelaxovat, možná bych bazének řešil (Sauna ve finské, Sauna Arbes, Sauna Butovice, Sauna Relax na P7, Sauny Infinit, nebo bez bazénlu ale s masážní postelí skvělej SquashPoin atd..) chodím-li 8x za měsíc, už se na peníze přecijen hledí a bazének nehraje takovou roli navíc jsem na P6 tak to mám za rohem a sauny na "druhé" straně města už vůbec neřeším..;-)
    JIRAS111
    JIRAS111 --- ---
    SLUCKER: nojo ale na smichove neni bazenek, sauna bez bazenku neni dobra sauna...
    SLUCKER
    SLUCKER --- ---
    HONZIK_HAPPY: Infinit saunový svět? Tak tam to je interierově o 1-2 levely lepší/novější (než Holms), ale mne tam scházela pára se sprchama uvnitř a i ta vířivka, no a skvělý srub na terase mi uvnitř svým "vlažným" pojetím spíš nevyhovoval, bazének 2x ze 4 návštěv nefungoval, terasa v zimě klouzala... po prvotním nadšení, kdy sem to tu několikrát referoval, mne to tam přestalo bavit...
    ...a navíc je to cenově o 2/3x dražší (než Holms), a chodím-li 2x týdně, neuplatil bych to tam (2x týdně 3 hodiny - HP 320kc, Infinit 800kc;-)
    HONZIK_HAPPY
    HONZIK_HAPPY --- ---
    SLUCKER: tak treba me by tam jentak nekdo uz nedostal ... neni bazenek velke minus a je tam hluk a moc svetla a takovy moc votevreny no nevim :) pro me je jednicka infinit :)
    SLUCKER
    SLUCKER --- ---
    HONZIK_HAPPY: :)))
    ale jo, kdyz tady se porad opakuji stejne otazky na stejne sauny, tak mi to neda a taky stale opakuji to svoje, nevim jak kdo tady, ale ja prosel v Praze asi 14 ruznych (velkych i malych) saun, tak mam jakes srovnani..;)))
    HONZIK_HAPPY
    HONZIK_HAPPY --- ---
    SLUCKER: promin , ale ty jsi tim Smichovem uplne nemocnej :)
    TEEPEK
    TEEPEK --- ---
    jasny, a pak se rovnou chladit v roztoku LSD
    SARKUF
    SARKUF --- ---
    LITROP: to ja mam takovej sen/challenge (saunatori telem i dusi prominou za hanobeni kultury.) na ty sutry nahazet to pokoureni...
    VODOMERKA
    VODOMERKA --- ---
    LITROP: moc kotel s nizkym tlakem :). uz jsem to pak radsi neopakoval
    LITROP
    LITROP --- ---
    No asi to bude znít podivně ale poslední dobou si davám v saně při odpočinku male pivo a a každou druhou třetí etapu jointa je to celkem zajímavé mate někdo zkušenosti
    ROMMIE
    ROMMIE --- ---
    FAR_IDA: me by to taky zajimalo...
    HONZIK_HAPPY
    HONZIK_HAPPY --- ---
    TVX: znam chodili jsme tam pravidelne ... sauna dobra obcas trochu studenejsi , ale prostorna a da se i rezervovat pro vice lidi ... bazenek supr , ale odpocivarna nulova ... ale da se sedet nahore na sklenicce :)
    TVX
    TVX --- ---
    me nejlip v saune v odpocivarne sedne nealkopivo a kvalitni cerny olivy :)

    planuju zkusit tohle, cena nic moc ale neomezena doba me laka... a mam to par metru od prace... neznate?
    Relaxační centrum: Čím Vám můžeme posloužit?
    http://www.relaxujte.unas.cz/relax.php?strana=sluzby
    FAR_IDA
    FAR_IDA --- ---
    ahoj, jaký máte zkušenosti s infrasaunou? zjistila jsem, že kus od místa kde bydlím jedna je a chtěj 80,- za půl hoďky, což mi přijde docela fajn, tak bych to ráda zkusila... jak to vůbec vypadá? je to místnost pro víc lidí jako normální sauna?
    EM303
    EM303 --- ---
    ja v sauně piju budˇ mulťák, nebo zelenej čaj a nebo isotonic
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam