• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VASUCEKSaunování - [ sauny, parní, suché, infra...saunujete taky? ]
    PANVA
    PANVA --- ---
    Zdravím saunaři,
    ze zvědavosti, chodíte někam do veřejné sauny, nebo máte svojí doma, od firmy Saunasystem? Maji vetsinou logo na madlu nebo uvnitr teplo/vlhkomeru.
    IF_
    IF_ --- ---
    EM303: chystam se tam dnes :)
    EM303
    EM303 --- ---
    Dobra sauna je takhle v centru, relax days v hotelu sheraton(zitna). V ctvrtek bych asi sel:)
    KETHAMINA
    KETHAMINA --- ---
    Hola hej, ve čtvrtek odpoledne sauna - přidíte se někdo, vyrazila bych buĎ do Růžovky u václaváku nebo do Ohradní v Michli, ale pokud máte nějakou ještě lépe osvědčenou - nechám se zlákat, potřebuji si zas dát trochu do těla a vyčistit lymfu před kalebným víkendem .)
    MUFLONEK
    MUFLONEK --- ---
    SLUCKER: My chodíme celý rok jednou za 14 dní... až do začátku prázdnin, pak začínáme někdy v září.o)
    TEEPEK
    TEEPEK --- ---
    SLUCKER: celorocne, zel nektere sauny na leto zaviraji
    SLUCKER
    SLUCKER --- ---
    uf.. prostě Moravská bouda v Krkonoších.. :D
    EM303
    EM303 --- ---
    SLUCKER: má to nějakej web?:)
    SLUCKER
    SLUCKER --- ---
    EM303: jj, taky tak, az na vyjimky taky chodim skoro kazdy tyden cely rok, jen mne zajimalo jak tu sou na tom ostatni..:)
    zrovna v nedeli sem byl v krkonosich v saune u moravske boudy.. docela prijemny zazitek, jen skoda ze nemeli napusteny venkovni bazenek s protekajicim horskym potokem:)
    JOSEPHINO
    JOSEPHINO --- ---
    SLUCKER: ja v tech nejvetsich vedrech chodim rad. v saune zjistim, ze vedro muze byt jeste vetsi a kdyz vylezu, uzivam si "svezi chladek" :)
    HONZIK_HAPPY
    HONZIK_HAPPY --- ---
    občas v letě není tolik času jinak jo když se najde :)
    EM303
    EM303 --- ---
    SLUCKER: chodim pravidelně 1x týdně po celý rok:)) samozřejmě občas musim vynechat. I teď v letě chodim a rád. mam k tomu vic duvodu = 1. je míň lidí (často jsem tam uplně sám), 2 když vylezu tak se cítím takovej fresh z tý ledový vody a za 3. miluju klid, kterýho v praze na ulici přes leto moc neni:/
    RADU
    RADU --- ---
    občas když je chladno a deštivo...
    SLUCKER
    SLUCKER --- ---
    chodi nekdo do sauny i takhle prez leto..?:)
    ANGELINE
    ANGELINE --- ---
    Vřele doporučuji saunu v Olomouci, kterou provozuje OLTERM při plaveckém bazénu.
    Dvě hodiny za 90,- a v rámci vstupu si můžete jít zaplavat.
    Je krásně rekonstruovaná, prostorná odpočívárna a sezení venku na střeše v dřevěném žbrdlení, ochlazovací bazének.
    Po_zavřeno, pak se střídá út_mužská st_ženská etc., v neděli pro smíšené páry.



    Sauna - OLTERM&TD Olomouc, akciová společnost
    http://www.olterm.cz/plavecky-bazen/mdl/info/sauna-3
    PSYCHOPATICK
    PSYCHOPATICK --- ---
    ABS: tak to každopádně, internet dodávám je zadarmo také možnost vodní dýmky. Pro kuřáky dobrá zpráva kouřit se může venku také je možnost malého posezení venku...:)) Sauna se dá také pronajmout po dohodě na hodinu to vychází 700Kč :))
    ABS
    ABS --- ---
    PSYCHOPATICK: velkou vyhodou pak je i casove neomezeny pobyt za jednotnou cenu a spousta drobnosti jako je nekoik deskovych her ci treba i internet, byt pravda na Macach :)
    PSYCHOPATICK
    PSYCHOPATICK --- ---
    AUSSIE: je tam i tam :)) stačí se jen pořádně podívat :) ale jak píše ABS je to malá sauna moc lidí tam nechodí, je tam útulné, to mi vyhovuje (každý má rád něco jiného) bazének stačí...zrovna teď jsem tam byla a cítím se skvěle, zase jsem narazila na skvělé lidi...:))
    ABS
    ABS --- ---
    AUSSIE: ochlazovaci bazenek tam je, ale jen hodne maly
    jinak je to tak trochu cajovna na prvni pohled :)
    AUSSIE
    AUSSIE --- ---
    PSYCHOPATICK: Někdy vyzkouším, ale bez ochlazovacího bazénku jen se sprchou (podle těch stránek) to moc kvalitní sauna není:(
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam