• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • Přišli jste skrz odkaz na příspěvek, který již neexistuje.

  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VASUCEKSaunování - [ sauny, parní, suché, infra...saunujete taky? ]
    GREGI
    GREGI --- ---
    uz jen poslednich 6 tydnu do konce sezony u nas! netesim se:/

    jinak sylseli jste uz na radiu 1 pisnicku od jana buriana tri kamaradi ?:))

    http://www.radio1.cz/files/hudba/ukazky-hudba-2013/burian-jan-tri-kamaradi-30sec.mp3
    IF_
    IF_ --- ---
    KALIBAN: Na jejich webu,vzdycky se koukam preventivne kdyz tam jedu,protoze maji casto akce.Jinak jsem byla vcera zas a ten s vetvema tam bohuzel nebyl:/
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    IF_: kde to nachazis tohle info o tech narozkach?
    a tusim ze je potreba protahnout moji exlusivni metlu za ty prachy :)
    IF_
    IF_ --- ---
    Tak dnes jsem byla v Čestlicích, do konce května tam mají "párové vstupné" pro dvě osoby na tři hodiny za 899 kč, což je super. Dneska jsem chytla týpka, co měl na rituálu místo esencí pravé vylouhované březové větve a krom polejvání kamen nás s nima švihal, bylo to super:)
    HERKULES
    HERKULES --- ---
    IF_: škoda že tyhle akce nemaj každej měsíc :-) jednou by to vyšlo :-)))
    IF_
    IF_ --- ---
    Lidé narození 8/5 mají zítra do Čestlic vstup zdarma:)
    QUIP
    QUIP --- ---
    PODFUCK: taky tam mam hned zitra namireno :)
    PODFUCK
    PODFUCK --- ---
    10. vyroci Infinit: 30 minut prodlouzene vstupy do wellness do konce kvetna.
    IF_
    IF_ --- ---
    SITH: Tak tam pro jistotu nejdriv brnkni zda uz to je otevreny a napis recenzi.Taky to chci co nejdriv zkusit.Je fakt ze ta dreva uz byla dost jeta.
    SITH
    SITH --- ---
    IF_: supr, tak to tam zajdu, mam to asi 400m
    IF_
    IF_ --- ---
    SITH: Jj tam.Je tam cele nove oblozeni.
    IF_
    IF_ --- ---
    KALIBAN: Ale tos mel stesti ze tam uz nebylo moc lidi.V zime uz tam byva prervano,ze se na ritual kolikrat nedostanes.
    SITH
    SITH --- ---
    IF_: v tom bazenu?
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    Tak me napada,
    byl jsem minulej tejden v Holmes Place na smichove, http://www.holmesplace.cz/energy/smichov/ a musim rict, ze jsem byl docela zklamanej. Neni tam bazenek, je tam neskutecnej bordel (vstupujete do relaxacni zony, prosim klid... do toho tam jede fakt nahlas virivka, nejaka klimatizace, sprchy, cely je to dohromady. Velka sauna byla dost vlhka a horka, takze se tam nedalo bejt moc dlouho. Lidi tam bylo hodne.... byl jsem zklamanej.

    pak jsem byl po dlouhy dobe v ceslicich v aqua palace. Je to tam dost predelany, novy krasny... je to tam obrovsky takze i kdyz tam podle nejakyho monitoru bylo 116 lidi, tak v saunach jsme byli maximalne v peti (a to jsme byli tri). plus saunovaci ritual, kterej je fakt kotel, byl uplne narvanej a hlavne uplne super. Je tam nova panoramaticka sauna, ktera me nadchla. Zaroven vulkan, coz je cista 100ka, kde nikdo nikdy neni a uzasne to tam voni. Bohuzel bazenek jen vevnitr, venku byl vypustenej.
    Bohuzel, jakoze vyplaznout sest stovek za tri hodiny, protoze nejdou koupit jen ty sauny, je opravdu masakr :(

    IF_
    IF_ --- ---
    Tak na Barrandove je fungl nova sauna.Dnes ci zitra ma byt zprovoznena.Vypada pekne.Ale bazenek bohuzel stale chybi.
    LODBROG
    LODBROG --- ---
    SH_PANDA: Na ten jsem tedy taky zvědav...
    VODOMERKA
    VODOMERKA --- ---
    QUIP: aha. sem myslel, ze vsichni skacou primo do Vltavy. ne, ze se oplachujou v kadi vodou z reky...
    QUIP
    QUIP --- ---
    VODOMERKA: Neco jineho je tekouci Luznice a neco jineho je voda z Vltavy uprostred Prahy nabrana do nejake kade, ve ktere se bez oplachnuti ochlazuje mnoho lidi po sobe :)
    IF_
    IF_ --- ---
    SITH: Muflonek tu psala recenzi.Absence sprchy je pro me ponekud fatalni.
    VODOMERKA
    VODOMERKA --- ---
    QUIP: v Sobeslavi jsme se taky normalne chladili v Luznici. proste je to vic root, sprchu doma :).
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam