• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VASUCEKSaunování - [ sauny, parní, suché, infra...saunujete taky? ]
    TARGI
    TARGI --- ---
    FRENNET: Koukat do něj nesmis, proste nepremejslet a skočit, tak to dělám já :-)
    No a, ze pupkaci, nebo starousi... za co by se měli stydět, ze dělají alespoň neco pro sebe? Nebo za maso, kůži, či tuky? Máme všichni, každej halt v jiném poměru :-)
    FRENNET
    FRENNET --- ---
    Njn :) ten máme v brně taky 2krat dokonce....ale na to je třeba auto a cas kdy je tam relativně prázdno bo koukat na pupkaty chlapy co se nestydej mi moc po vůli není :)
    LODBROG
    LODBROG --- ---
    FRENNET
    FRENNET --- ---
    LODBROG: no nevím, jestli by se Ti chtelo do Adamova (okr. Blansko) :D
    bazenek je venku, jednou za týden, v nedeli napusti vodu (v pondelí je dámská sauna a v uterý pánská) a šmitec....
    jo a přes leto nejeli :( ono se tady začíná v říjnu a končí tak v dubnu :/
    a do berna se mi moc nechce, bo tam jsou ty wellnescentra daleko od cesty z prace....proste "komplikace"
    LODBROG
    LODBROG --- ---
    FRENNET: V zimě? Totéž co v létě, ne? Je to uvnitř baráku, takže žádný rozdíl :)
    Ale jestli je tam bazének už zase studený, tak mě to těší a zas tam někdy zavítám :)
    FRENNET
    FRENNET --- ---
    LODBROG: ja ted ze zacatku, kdyz dam sprchu, tak se do bazenku "ani nepodivam". nevim jak to delaj, ale je ukrutne ledovej, to nechci vedet co budu delat v zime :D
    asi si zvyknu, že :D
    QUIP
    QUIP --- ---
    LODBROG: delam to podobne - po saune si dam teplou sprchu na umyti, pak ledovy bazenek, studenou sprchu a pak jeste ledovou trist - pokud je k dispozici.
    LODBROG
    LODBROG --- ---
    PODFUCK: No, když už filozofujem... :) Myslím že slečny (nebo ženy obecně) vydržej daleko víc než člověk.
    Jen to nerady dobrovolně podstupují. Nerady fyzické nepohodlí, které je pro muže výzva :)
    V sauně je teploučko, proto tam jdou, ale bazének studí, a tak tam nejdou.

    QUIP: Jo, to mě taky sere. Ale radši se osprchnu, vlezu do bazénku a pak osprchnu znova, než jen sprchu.
    QUIP
    QUIP --- ---
    LODBROG: posledne mi prisel bazenek dostatecne studenej a slecny do nej teda v podstate nechodily.
    I kdyz u nekterych je to spis z hygienickych duvodu. Obcas nevypada moc ciste a kdyz se tam pririti upoceny stodvacetikilovy hovado bez osprchovani a skoci tam...
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    Jak ktery :) ale prijde mi ze logicky by takova padesatikilova modelka mela vydrzet v bazenku min, oak trva kratsi dobu, nez se cela vychladi... Ne?
    PODFUCK
    PODFUCK --- ---
    LODBROG: Mas pocit ze "slecny" vydrzi min nez kdokoli jinej?
    LODBROG
    LODBROG --- ---
    PODFUCK: Taky mi bazének přijde jako nutnost.
    Btw pořád je v novém Infinitu tak teplá voda?
    Naposled mi přišlo že se neliší od teploty plaveckého bazénu, hnus.
    Dokonce i slečny do něj lezly a vydržely tam třeba 5 minut... :)
    QUIP
    QUIP --- ---
    PODFUCK: tam jsem byl asi pred rokem a pocit z toho mam asi stejnej jako ty. Bez bazenku, cely takovy jeden openspace a Kneiipuv chodnik byl sice v provozu, ale rozdil teplot temer minimalni, takze k nicemu.
    SITH
    SITH --- ---
    IF_: chce to ošéfovat ten program zumby a třeba tam nějaký klid bude
    minule se třepala celá zumba a já nechápu že tam ty holky nepřijdou o sluch
    PODFUCK
    PODFUCK --- ---
    Co byl Infinit v rekonstrukci, tak jsem byl parkrat u Olgy http://www.sipkova.cz/zlicin/saunasvet/saunovy-svet/
    Bez ochlazovaciho bazenku pro me osobne o nicem. Kneiipuv chodnik na kterej jsem byl celkem zvedavej a kvuli kterymu jsme tam praktciky i sel byl vzdy mimo provoz.
    PSYKUK
    PSYKUK --- ---
    KALIBAN: myslis tohle? http://www.saunia.cz
    nevypada to spatne a pracuju kousek. zkusim to pristi tejden otestovat :)
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    Hele na novejch butovicich je uplne novej saunovej svet v ty galerii.. chodim tam denne kolem na obed a jeste jsem to nedal

    nezkousel jste nekdo?
    IF_
    IF_ --- ---
    ECLIPSE: Super, jsem spokojená, až na tradiční hluk zumby tentokrát opepřený uklízečkou, co tam 20 minut vysávala šatny.

    Jinak vstupné pořád 140 Kč neomezeně a bylo tam zcela prázdno. Akorát musim zase začít trénovat, včera jsem odpadla po osmi minutách i v prvnim kole.
    ECLIPSE
    ECLIPSE --- ---
    V neděli ve Vysočanech v Infinutu byl strašnej hluk, nechápu, že si lidi musí povídat v sauně a pak se překřikovat s ostatníma.
    IF_: jaká byla ta nová na Barandově?
    IF_
    IF_ --- ---
    SITH: To se asi nezměnilo co:)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam