• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VASUCEKSaunování - [ sauny, parní, suché, infra...saunujete taky? ]
    SITH
    SITH --- ---
    SARAJ: infi ve stepu mas z ruky?
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    QUIP: oki, tak pokud pujdu,tak napisu
    QUIP
    QUIP --- ---
    SARAJ: Slavii uz mam docela z ruky, Vinohrady bych nekdy zkusil. Jeste nejak nebyla prilezitost tam s nekym zajit, i kdyz to "mam v planu" uz delsi dobu.
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    QUIP: vinohrady,slavie...taky zalezi
    QUIP
    QUIP --- ---
    SARAJ: Kam?
    Nevim, jestli nekdo chodi pravidelne konkretni dny, ja chodim po ruznu, spis tak "kdykoliv" podle nalady a hlavne prilezitosti... do ruznych saun.
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    chodite nekdo ctvrtky?
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    NAVARA: jen fyi, to pravdepodobne byla Woody :)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    Vyzkoušel jsem Athenu, spokojenost - budu tam chodit pravidelněji, mají tam slečnu podobnou Woody, vybavení dle představ, negativa jen že trochu to klouže (jsou tam cedulky) a mohli by vyčistit kanálek před saunou :o (dá se mu vyhnout)
    TOMASH
    TOMASH --- ---
    taky jsem to zkusil a za me trochu fail... finska mela jen asi 85 stupnu, bazenek byl teplej.. maji tam sice vedro s prijemne ledovou vodou nebo ledovou trist, ale to neni plnohodnotna nahrada... plus jak psano nize, odpocivarna nad barem, takze hluk a celkem chladno.
    MODISTE
    MODISTE --- ---
    Tak jsem dnes taky vyzkoušela Butovice, velký plus je pro mně relativně malé množství lidí, v každé sauně jsem chytla max 5 lidí, ve finské jsem byla dokonce sama! Vyzkoušela jsem dva rituály a ty mě nadchly moc, velké mínus jsou odpočívárny, udělat relax místnost nad hlučným barem? Tomu moc nerozumím.. vyřešila jsem to tak, že jsem chodila odpočívat do té soft sauny, kde je nějakých 40°c, teplý bazének taky nepotěšil, ale když to shrnu, neomezený čas, málo lidí a finská+sauna s parním nárazem luxus! Určitě během listopadu několikrát zopakuji..
    LISTIKUS
    LISTIKUS --- ---
    KALIBAN: ja to beru i ve Stepu jsou dny kdy me to sere včetně špinavého bazenku. No uvidíme
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    LISTIKUS: kazdej ma trosku jiny preference, my to spinavy rozhodne nemeli a moc se mi tam libilo
    LISTIKUS
    LISTIKUS --- ---
    Jsem vždy zmatenej když píšete max 15 max 20 a pak k tomu dodáte masakr. Ten počet je hodně nebo malo vzhledem k velikosti.
    Tak uvidíme asi zkusíme jak Butovice tak Šípkovou.
    PODFUCK
    PODFUCK --- ---
    KALIBAN: max 20.
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    PODFUCK: kolik tam bylo lidi?
    PODFUCK
    PODFUCK --- ---
    KALIBAN: Ja tam byl vcera pred zavirackou, tak to spis zhorsili :) O tom ze mame v saune jiny priority vime, ja tam chodim regenerovat a relaxovat :D:p
    LISTIKUS: Jo.
    V tyhle lokalite je teda daleko hezci wellness Olgy Sipkovy, jediny minus je absence bazenku. Tady se mi nelibila ani uroven ani atmosfera.
    EM303
    EM303 --- ---
    PODFUCK: omg...tak to je síla
    LISTIKUS
    LISTIKUS --- ---
    hele to oba mluvíte o těch Butovicích? ja že se tam chystám, a přemýšlel jsem že bych to vyměnil za Step
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    PODFUCK: je videt jak mame jimde priority :)) ze je v satne jedna sprcha fakt neresim kdyz se sprchuju u saun kde jich je hodne a zrcadla jsou u umyvadel ...
    Resp co se cistoty tyce coz chapu ze je prusvih, nemel jsem vubec problem a bazenek byl taky ok. Asi to zlepsili.
    PODFUCK
    PODFUCK --- ---
    Za me...
    Voda v bazenku tepla, spinava a silne chlorovana
    V satne pouze jedna sprcha - nefunkcni
    Sprchy a podlaha dost ekl - nevydrzeli jsme to a sli jsme pozadat at to stahnou
    Na interieru je videt jak moc se setrilo - vypada to tam jak v bufetu
    Odpocivarna des bes
    Ritualy dobry, az na to ze clovek co je provadel byl nachlazenej a smrkal behem nich do rucniku
    ...a hlavne v satne zadny zrcadla :D

    Suma sumarum, poprve a naposledy.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam