• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VASUCEKSaunování - [ sauny, parní, suché, infra...saunujete taky? ]
    TEEPEK
    TEEPEK --- ---
    jo jo, uzivejte, tesim se na recenzi
    MORGAIN
    MORGAIN --- ---
    SLUCKER: Myslim, ze to mame v planu ;-)
    SLUCKER
    SLUCKER --- ---
    MORGAIN:
    jaj, jak se podobných NYX akcí neúčastním, tak v tomto novém kontextu by to znělo skoro jako výzva.. :D)
    užijte si to;)
    SITH
    SITH --- ---
    MORGAIN: ja ja, beru si sauna veci s sebou do prace a prijdu/neprijdu dle situace po obch.schuzce
    MORGAIN
    MORGAIN --- ---
    SLUCKER: Je to tak, krom Sitha, který se případně přidá nezávisle na nás, jdou jen ženy :-)
    SLUCKER
    SLUCKER --- ---
    MORGAIN:
    Chceš říct že z toho fakt všichni chlapi vycouvali?:)))
    DJFRACTAL
    DJFRACTAL --- ---
    Saunas help you live longer, study finds | Life and style | The Guardian
    http://www.theguardian.com/lifeandstyle/2015/feb/23/saunas-help-you-live-longer-study-finds
    MORGAIN
    MORGAIN --- ---
    MORGAIN: Tak už ne.
    A bude to dámská jízda.

    Sraz v 19:50 před kotvou, poznáte mě podle kostkovaného světlého dozrzava kabátu (kdo mě neznáte). A do pošty vám hodím číslo na mě :-)
    MORGAIN
    MORGAIN --- ---
    Tedy je stále volný jeden lupen v rámci mé rezervace.
    MORGAIN
    MORGAIN --- ---
    ADITU: Škoda, ale nedá se nic.
    ADITU
    ADITU --- ---
    Tak to nedám, je mi líto.
    SITH
    SITH --- ---
    MORGAIN: ok, vyřeším individuálně ve středu :)
    MORGAIN
    MORGAIN --- ---
    SITH: Víc jak pět asi jo, ale kolik nevím a chtějí rezervaci. A když jsem tam dneska volala, tak třeba na tu sedmou měli kapacitu plnou (teda jen jedno volné místo)... z kolika jsem se neptala...
    SITH
    SITH --- ---
    MORGAIN: to je tak malé že se tam víc jak pět lidí nevejde? :)
    ADITU
    ADITU --- ---
    MORGAIN: na to spoléhám a prozatím tam někde mezi šestou a sedmou je UPC, jehož stánky jedou až do devíti :D Zkusim to ještě nějak popřeházet, vědět dám zítra.
    MORGAIN
    MORGAIN --- ---
    ADITU: Však jasně, v pohodě, nějak to dopadne :-). Zase je to v osm večer, to už úřady nefungují ;-).
    ADITU
    ADITU --- ---
    MORGAIN: to neni tak snadný - vyřizuju si zrovna na středu dovolenou, protože přiletí sestra po roce domů a musíme oběhat úřady a pár společností (pošta, převody smluv atd. atp.). takže pracuju na rozpisu dne hodinu po hodině a doufám, že dostanu den volna :)) vědět budu zítra... takže stále platí, že kdyby se ozval někdo dřív, nečekej a ber :)
    MORGAIN
    MORGAIN --- ---
    SITH: Pokud budou mít místo, tak nám to nevadí. Rezervace je na 5 lidí (na 5 voucherů), ale třeba když jim brnkneš, zjistíš, že další místo není problém :-).
    SITH
    SITH --- ---
    MORGAIN: ja budu vedet az ve stredu dle toho jak mi dopadne obch.schuzka. Takze kdybych sel, zaplatim si to nad ramec vaseho volnasku. Muze byt takto?
    MORGAIN
    MORGAIN --- ---
    MORGAIN: Tak se přidala Hellenka. Aditu, pojď do toho, uděláme dámskou jízdu :-).
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam