• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VASUCEKSaunování - [ sauny, parní, suché, infra...saunujete taky? ]
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    SMARTCHIN:

    ADITU:

    chvala vam za dobre zpravy:)
    ADITU
    ADITU --- ---
    SARAJ: dneska od ctyr uz zase jedou na pet saun, nepanikar.
    SMARTCHIN
    SMARTCHIN --- ---
    IF_: dnes od 16:00 už je v provozu 5 saun, píšou na webu...
    SITH
    SITH --- ---
    ok muzeme zkusit tu Vltava saunu, bez koupani v rece of korz
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    IF_: jj, presne tak..ja ma tak rada tu jejich medovou, clovek jeste druhy den voni...tak snad to daji brzo dohromady....zimu bez sauny nedam, to je nad moje sily!
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    SITH: jsme tam byli loni a jako ok, jen moc lidi a ja se ve Vltave nekoupu:) ale koukal jsem, ze to nejak potunili, tak se uvidi.
    IF_
    IF_ --- ---
    Pro me ma taky Step tu nej atmosferu v Praze. Zrovna vcera jsme si rikali, ze ty kamna atd. fakt cloveku zvysuji prozitek:)

    Kdo bud mit info jak to tam vypada sem s nim.
    SITH
    SITH --- ---
    SARAJ: co ta sauna na vltave?
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    IF_: fuuuuuuuuuuuuck:( tak to je v haji:( adekvatni nahradu jsem v Praze jeste neobjevila. To jim teda chytla ta nova co ji delali pres leto...chjo.
    OVECKA_MJ
    OVECKA_MJ --- ---
    IF_: byl jsem tam před týdnem a říkal si, že konečně někde maj pořádně oheň... No už nemají...
    QUIP
    QUIP --- ---
    IF_: no super, zrovna vcera jsem jel kolem a rikal si, ze bych mel zase zacit chodit do Stepu, kdyz tam mam predplacenou kartu ... :(
    IF_
    IF_ --- ---
    Byla jsem tam hodinu pred tim zrovna v te bylinkove.

    Hořela sauna ve sportovním centru, 200 lidí evakuováno | EuroZprávy.cz - Aktuální události z domova i ze světa
    http://m.domaci.eurozpravy.cz/zivot/136480-horela-sauna-ve-sportovnim-centru-200-lidi-evakuovano/
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    Hlasime, ze ve stepu delaji neco s bazenkem, snad to poladi brzo, ale pokud se nekdo chystate zitra, tak si radeji zavolejte.
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    COYOT: oki, ozvu se.
    COYOT
    COYOT --- ---
    SARAJ: končím v 19:30 v Letňanech, takže bych tam mohl být cca kolem 20tý hodiny
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    COYOT: to znamena v kolik - po hokeji? ja se dneska nevykopala a bud pujdu zitra, nebo utery.
    COYOT
    COYOT --- ---
    SARAJ: chtěl jsem jit po práci... ale sem tu zadřenej.. takže až v úterý po hokeji a asi Step no...
    SLUCKER: díky za tip.. .. zkusim :)
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    nechcete jit dneska nekdo v podvecer?
    SLUCKER
    SLUCKER --- ---
    COYOT: Faktory Pro (bývalý Holmsplace) na Smíchově je zatím prázdné.. pohoda..:)
    IF_
    IF_ --- ---
    KALIBAN: Ja byla ted ve Stepu a jeste dobry:)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam