• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VASUCEKSaunování - [ sauny, parní, suché, infra...saunujete taky? ]
    QUIP
    QUIP --- ---
    AAHHWISEGUY: Oboje zavreno
    AAHHWISEGUY
    AAHHWISEGUY --- ---
    a neco dalsiho - sheraton, absolutum?
    QUIP
    QUIP --- ---
    AAHHWISEGUY: Pokud se nepletu, tak Step ma dneska do 15:00
    AAHHWISEGUY
    AAHHWISEGUY --- ---
    da se nekde saunit 24/12 jeste jsem letos nebyl a konecne je volno trochu...
    QUIP
    QUIP --- ---
    Utery v poledne Step - sotva 20 lidi na cele saunove uzemi. Klidek, pohoda.
    IF_
    IF_ --- ---
    Dnesni Saunia Hostivar opet super... a pri ritualech ani neotravovali s koledama.Zacinam to tam mit fakt rada.
    IF_
    IF_ --- ---
    SLUCKER: Saunia Hostivar se zacina zalidnovat, ale hlavne vikendy. Dnes dopo to byla nadhera, poloprazdno:)
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    SITH: :D chtelo to vydrzet:)

    SLUCKER
    SLUCKER --- ---
    SITH:
    To zní neodolatelně :)
    ..a jaké to v Saunii teď bývá, co se lidí týče, je hodně narváno, nebo to je únosné?
    SITH
    SITH --- ---
    Saunia Butovice: starsi par si vedle nas v odpocivarne regulerne vyndal z tasky chleba, nakrajel ho, namazal pastikou a pod rouskou stinu jej konzumoval.
    Vsadili jsme se zda to zapijou gambrimusem ci branikem. Vyhral to oloupany pomeranc.
    Toto se opravdu stalo :)
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    MOODYCAT: ja jsem si sedla ke vchodu, neco mi rikalo, ze to cele nedam a nedala - odchazelo nas par a nemyslim si, ze by to nejak rusilo. sla jsem v pauze - kdyz pripravoval dalsi nadobu.

    a ano, pokud nekdo zvani hodne a nahlas - tak mu to normalne rikam.
    IF_
    IF_ --- ---
    KALIBAN: Jak kdo, já třeba na maximum.
    SITH
    SITH --- ---
    IF_: ano dalsi vyhoda ritualu :)
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    Zrovna pri ritualu kdyz v ty saune je deset tisic lidi a je tam totalne narvano, tak fakt nezrelaxujes, to je jen o masakru
    IF_
    IF_ --- ---
    SITH: Pri ritualu hraje obvykle hudba a navic vetsina kecalu kvuli tepelnym narazum zavre pusu :))
    WYMA
    WYMA --- ---
    Ok, pokud někdo řve, tak mi to taky vadí.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    WYMA: musim to fakt opakovat znovu? Nejsem zastancem ticha, jsem zastancem vzajemnyho respektu, to znamena ze nikdo v saune nerve, v ucte k ostatnim, tak, ze uz je to az neprijemne. Normalni hovor nikomu nevadi.
    QUIP
    QUIP --- ---
    WYMA: celkem pravidelne chodim do sauny zhruba 17 let, takze mam docela dobrou predstavu o tom, jak to v saunach vypadalo driv a jak to tam vypada ted. A je to velmi analogicky s cajovnama. Driv tam nebylo narvano a byl tam klid - to bylo "normalni".

    A jak uz jsem tu zminoval - ano, posledni dobou mi nejvic vyhovuje ta privatni.
    MICKK
    MICKK --- ---
    WYMA: jedna věc je když mluví jedna skupinka lidí normálně nebo když jsou 3 a postupně zvyšují hlas, aby si rozuměli
    WYMA
    WYMA --- ---
    Proti gustu... :)
    Mě to přijde zvláštní, jak už jsem psal. Za poslední roky jsem nezažil saunu, kde by bylo ticho. Čili asi je tak nějak běžný, že se v sauně mluví. Proto se Vám, zastáncům ticha, trochu divím, že nechodíte radši do privátu, a po kecající většině žádáte, aby zmlkla...

    DRAGON: četl jsi poslední 4 posty? :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam