• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VASUCEKSaunování - [ sauny, parní, suché, infra...saunujete taky? ]
    AUSSIE
    AUSSIE --- ---
    IF_: Nabidka vypada dobre, ale ty ceny jsou dost silene. To radeji pujdu do Saunie, kde je za mene penez neomezena doba pobytu, saunove ritualy a parni lazen.
    SITH
    SITH --- ---
    hlavně ten výhled vypadá božsky
    VALENTINA
    VALENTINA --- ---
    hlavně to nikde moc nedoporučujte, nebo to bude hned plné:)
    VALENTINA
    VALENTINA --- ---
    IF_: ty jo, to vypadá dobře.
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    IF_: zkusim v nedeli:)
    IF_
    IF_ --- ---
    SARAJ: Tak pak hoď recenzi:)
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    IF_: super!5min od baraku!!
    IF_
    IF_ --- ---
    Sauna Spot
    http://www.saunaspot.cz/

    Nová sauna v Podolí.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    Takže to že chodím do privátky za 500,- přestává být rozmlsanost, ale začíná to dokonce být "economy" koukám :)
    IF_
    IF_ --- ---
    KALIBAN: I tak tam bylo narváno. Kdežto dneska bylo pěkně prázdno, na ceremoniálu v malý fiinský nás bylo v 5 odpoledne asi šest.
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    IF_: tak treba kdyz tam byl ten saunafest, tak stal dalsi ctyri stovky abys tam mohla jit... to uz mi prislo fakt uchylny... to jsi v tom za 1100 ... ulet proste
    IF_
    IF_ --- ---
    KALIBAN: Je škoda, že se tam nedá chodit na běžný saunování, ale jen výjimečně (s mojí frekvencí jednou týdně a někdy i víc...). Ale mě přijde fakt divný, když už to stojí tolik, nedatprostěradlo a ručník. To dávaj snad všude zadarmo - teda alespoň všude, kam chodim.
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    IF_: cestlice mi cely prijdou uplne uchylne drahy :( neda se jit jen do saun... a tak se to dostava do sfery > luxus na kterej nevim jestli chci mit prachy...

    trosku me to mrzi.. stat to tri kila, tak chodim casto, fakt to tam mam rad
    IF_
    IF_ --- ---
    Teprve dnes jsem nejak zaregistrovala, ze v Cestlicich chtej za rucnik a prosteradlo 90 kc, kdyz vstupny je 600. Docela hamba jim!
    DISIMA
    DISIMA --- ---
    VALENTINA: ja jsem tam pred 14 dny zazila ritual i v pondeli vecer, tak kolem 9 hodiny. Dali pred saunu cedulku s casem od kdy bude, ale srotovalo se tam strasne moc lidi, tak jsme nesli
    IF_
    IF_ --- ---
    SITH: Tak to by mě nenapadlo, chodim ráda i ráno:)
    SITH
    SITH --- ---
    IF_: já si zase saunu spojuju s večerem, takže tam chodit během dne je takové ..... divné :)
    IF_
    IF_ --- ---
    SITH: Já jelikož jsem HO, jsem už reálně uvažovala, že bych si udělala pracovní dny v sauně, ale pak jsem to zavrhla kvůli tomu, že saunu prostě beru jako výsostnej relax:))
    SITH
    SITH --- ---
    VALENTINA: nebo homeoffice :)
    VALENTINA
    VALENTINA --- ---
    SITH: no to jsou úplně blbé časy, na to aby si vzal člověk dovolenou.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam