• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VASUCEKSaunování - [ sauny, parní, suché, infra...saunujete taky? ]
    TEEPEK
    TEEPEK --- ---
    to já prostě rád chodím mezi lidi :-) převčírem ve Stepu a pecka. obsazenost v sedm večer 45%
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    MTO: na kolik to přijde, kolik místa to zabere? koukám do rohu ložnice :)
    MTO
    MTO --- ---
    kdybyste byl nekdo od klatov tak se stavte. mam ji v garazi. finska - suvi. duverne ji rikam "suvicka" :-)



    ADITU
    ADITU --- ---
    SITH: Já se od skříňky otočila o 180° a do té, co se přede mnou objevila, ta desetikoruna padla. no problem.
    SITH
    SITH --- ---
    ADITU: já si pro ten žetonek zašel ven jen v prostěradle like a boss
    ADITU
    ADITU --- ---
    SITH: jo vidíš, to byla vlastně posledně docela vtipná část :)) pasují, ale jen v některých řadách.
    SITH
    SITH --- ---
    včera Saunia v Butovicích, včetně rituálu a maximální spokojenost. Jen nám tam sebrali ručníky, tak jsme si museli říct o nové a suché. Jen pozor, na ty kabinky nepasují desetikoruny, tak si vyžádejte na pokladně žetonek
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    SLUCKER: Zajímavý pořad! :)

    SLUCKER
    SLUCKER --- ---
    ADITU: To máš pravdu, na tu malou tmavou odpočívárnu na Hostivaři jsem zapomněl, vždy když sem tam byl, byla plná, tak jsem v ní nikdy nebyl..:))).
    ADITU
    ADITU --- ---
    SLUCKER: ty jo, to mě právě naopak - tichá odpočívárna v Hostivaři není moc velká, je uzavřená (stěny, dveře a tak), je tam přítmí, bez hluku (občasný šepot, ale fakt jen občasný), ambientní muzika na pozadí...
    ano, u baru, a odpočívárna s tím kulatým oknem jsou o trochu hlučnější a výrazně světlejší než tichá, ale většinou mám možnost odtamtud utéct (když se přihrnou nějací povídači a já na ně nemám zrovna náladu) právě do té tiché.
    SLUCKER
    SLUCKER --- ---
    ADITU: S tím hlukem v odpočívárnách souhlasím, dle mne jediný ale docela velký "kaz na kráse" Butovické Saunie. Jediné kde si tam odpočinu já je ta solná sauna, nebo herbal, přesně jak píšeš..
    Pro mne je Saunia místo, kam chodím jedině v nějaké společnosti, kdy si můžu kromě relaxu i pokecat. Sám pro sebe, jen na odpočinek, bych tam nešel.
    V Hostivaři mi to ale přišlo ještě horší, co se klidného odpočinku týče, když jsem tam před časem párkrát byl. Tak nevím...:)
    VRATENKA
    VRATENKA --- ---
    VALENTINA: Byli jsme tam ve cvrtek vecer, kdyz jsme cekali na recepci, tak pred nami bylo par lidi, co slo na nejakej voucher ze Slevomatu, a i pres tuhle akci tam nebylo nijak plno, chvilema jsme v tech mensich saunach byli i sami a vsude jsem si mohla lehnout, aniz bych mela spatny svedomi, ze zabiram moc mista.
    ADITU
    ADITU --- ---
    Byla jsem včera prvně v Saunii na Butovicích a mám z ní trochu rozpačité pocity. Sauny jako takové cajk, sprchy a bazének taky, ale děsně mě vysíraly dlaždice na zemi (jak jsou jen tochu vlhké, úplně strašně kloužou) a odpočívárny. Na galerii u vstupu/baru jak ta jedna tmavší, tak druhá osvětlenější obě sdílí hluk z celého prostoru Saunie a vlastně i z okolí. Myslim, že v té tmavší je slyšet padání nějakých břemen, zřejmě činek? z posilky, co je hned za zdí... snad jediná odpočívárna, kde jsem vypla mozek a začala usínat, byla herbal sauna :)
    Když porovnám Saunii na Butovicích s Hostivaří, tak pro mě jednoznačně příjemnější a vhodnější na relax je ta hostivařská.
    SITH
    SITH --- ---
    VALENTINA: chci to teď nějak vyzkoušet a pak preferuji
    VALENTINA
    VALENTINA --- ---
    SITH: a bývá tam hodně lidí?
    SITH
    SITH --- ---
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    SITH: ano je
    SITH
    SITH --- ---
    VRATENKA: tu nemyslím
    SITH
    SITH --- ---
    KALIBAN: ja mluvím o té sauně s vyhlídkou na Barandov co je hned u Žlutých lázní u tramvaje. Pokud je to Spot na dvorcich tak mluvíme o to samém :)
    VRATENKA
    VRATENKA --- ---
    SITH:
    KALIBAN: Taky me to zmatlo, myslela jsem, ze ma na mysli tuhle http://www.saunaklub.cz/index2.php
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam