• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VASUCEKSaunování - [ sauny, parní, suché, infra...saunujete taky? ]
    TOMASH
    TOMASH --- ---
    mate nekdo zkusenosti se saunovanim (finska/infra) cca 3+ tydnu po operaci? jde o rameno, kovy uvnitr, stehy venku a rana zacelena. muze to necemu vadit? lekari rikaji, at pockam +- 2 mesice udajne kvuli jizve, ale prijde mi to trochu moc opatrne.

    nasel jsem jen nejakou studii z finska, kde udajne neni rozdil v hojeni ran u dvou skupin, z nichz jedna se saunovala uz 3 dny po operaci a druha vubec :)
    COYOT
    COYOT --- ---
    čau, někdo do Saunie Butovice dnes ?? cca 15:30-16:00 ?
    LITROP
    LITROP --- ---
    TEEPEK: taky myslim az vecer ale chodim spis sem http://www.isauna.cz/
    TEEPEK
    TEEPEK --- ---
    LITROP: leda infinit a spíš později
    LITROP
    LITROP --- ---
    sauna dnes?
    TEEPEK
    TEEPEK --- ---
    Až bude mít někdo z vás cestu na západ, doporučuju tenhle podnik v Chodově, jednom městečku mezi Sokolovem a Karlovými Vary ::: http://www.elitegymfitness.cz/galerie.php. 2x Finská sauna z toho jedna venkovní se separé sprchou (bez možnosti regulace teploty) a bezénkem; uvnitř BIO sauna (takový běžný parný den), solná sauna je pecka a parní sauna mě tedy moc nenadchla, ale to moc nikdy :-) Jinak uvnitř jsou sprchy s regulací a bazénkem s tekoucí vodou, všude přítmí, takže nepoznáte známého ale pod nohy vidíte a výborný houpací odpočívadla. Ve vnitřní Finské jsem vydržel 7 minut, bylo tam asi 150°C :-D Venkovní je pecka a 3x týdně prý probíhají rituály. Doporučuju
    TEEPEK
    TEEPEK --- ---
    dneska Infinit?
    FEEX
    FEEX --- ---
    Znáte něco jako infinit v Bratislavě? nějak se mi nedaří nic vyguglit. Nebo klidně pěknou menší saunu.
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    KATUSKA: ja tam chodim rad, ale vsechny velky verejny sauny jsou komerce... ted je vsude uplne miliarda lidi
    KATUSKA
    KATUSKA --- ---
    Ahoj, vite nekdo, zda uz otevrela v Ostrave Saunia? A pokud to znate z Prahy, stoji to za to nebo je to spis takova komerce?
    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    XARGH: Máme v menší sauně už pár let rezervovanou hodinu v neděli večer pro vlastní společnost. Není to špatné řešení.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    XARGH: Myslím klasické komerční sauny, akorát ti tam necourají cizí lidi - máš to jen pro sebe / svoji společnost
    XARGH
    XARGH --- ---
    NAVARA: jak to chodi se soukromejma? myslim neco mezi jit k nekomu do rodinne sauny treba a uplne verejnou. jsou nejake neverejne se clenstvim napr? praha a okoli ze jo
    HANZO
    HANZO --- ---
    v Euforii v SK Žižkov Praha jste prosím někdo byl?
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    BIRMA: v saunaspotu dvorce muzes vybehnout do vltavy pokud to je tvemu srdci mile mimochodem
    BIRMA
    BIRMA --- ---
    LITROP: dík za tip :)
    LITROP
    LITROP --- ---
    BIRMA: to zkus tu isaunu tam se ti bude myslim libit
    BIRMA
    BIRMA --- ---
    KURT_WALLANDER: Já jich zas tak moc neznám, ale nejraději mám Lázně na lodi (loď na Náplavce, takovej trochu punk, po sauně můžeš rovnou do Vltavy mezi labutě a kry a mají výbornej lavor s horkou vodou na palubě. Taky se mi líbí, že je to osvětlený svíčkama, přijde mi to takový hezký a ladí to k těm (polo)nahejm tělům, není to takový to ostrý světlo.)
    A pak Sauna Point na zastávce Dvorce. Za 200 Kč na hodinu a půl, příjemný prostředí, menší, akorát škoda, že tam není i bazének "pod širým nebem", ale člověk nemůže mít všecko.
    Třeba Step mi přišel vždycky narvanej, lidi tam žvaní jeden přes druhýho a mají tam i předražený občerstvení (nealko pivo - přelitej Bernard do kelímku - za 60 Kč apod.)
    VALENTINA
    VALENTINA --- ---
    ECLIPSE: je to na Betlémském náměstí,
    Kalendář akcí | SAUNA. ARCHITEKTURA POŽITKU | Galerie Jaroslava Fragnera
    http://www.gjf.cz/kalendar-akci/sauna-architektura-pozitku/
    ECLIPSE
    ECLIPSE --- ---
    VALENTINA: kde a kdy? Teď v Letňanech?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam