• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VASUCEKSaunování - [ sauny, parní, suché, infra...saunujete taky? ]
    GIF_242
    GIF_242 --- ---
    IF_: jediná škoda, že tam nemám s kým jít a než tam někoho nalákám, tak akce určitě skončí :D
    VALENTINA
    VALENTINA --- ---
    TBC: a je to tam tak pěkný jako ve Stepu?:) do Stepu se dá přes zimu chodit už jen ve všední den dopoledne nebo o víkendu po obědě:(
    TBC
    TBC --- ---
    SITH: ted uz to byva vecer nabitejsi i koncem tydne, takze idealni treba pondeli/utery
    SITH
    SITH --- ---
    Chodí někdo do saunia černý most? Kolik tam chodí lidí v porovnání se Stepem?
    IF_
    IF_ --- ---
    V casaku Oc Vivo Hostivar je kupon na vstup do Saunie 1 plus 1.
    KURT_WALLANDER
    KURT_WALLANDER --- ---
    Kdybyste měli cestu do Vimperka, včera jsem vyzkoušel tamní saunu ve fitcentru Miš Maš. Hezká sauna 2-4 lidi, dvě lehátka s klidem na odpočinek, sprcha pouze v šatnách (bazének bohužel chybí). Pokud se zavřou všechny dveře v šatnách, hudba z fitka není slyšet. Pozitivní věcí bylo vědro s vodou a vůní na Aufguss :) Cena 150 Kč/90 minut pokud jdou dvě osoby.
    GIF_242
    GIF_242 --- ---
    TEEPEK: tohle je snad dotaz z Blesku nebo co? jasně, že dají
    JIRKA207
    JIRKA207 --- ---
    TEEPEK: ;-D
    ja bych tipoval ze daji :) ono to sice vypada jako klika, ale je to jen madlo ve tvaru kliky...nejak si neumim predstavit, ze by to jinak mohli prodavat ;-)
    TEEPEK
    TEEPEK --- ---
    GIF_242: dají se zevnitř otevřít dveře?
    GIF_242
    GIF_242 --- ---
    snad se nikdo neurazí, švagr off nyx prodává saunu, tak kdyby měl někdo zájem, tak prosím do pošty, předám kontakt:

    Značka: Saunatop (http://www.saunatop.cz/)
    rozměr: 195 cm x 205 cm
    obsahuje: topení (trojfázové) + lávové kameny, lavice a 2x vnitřní dřevěná lehátka (do L) a "polštáře", ovládací a řídící jednotka, vnitřní teploměr, vnitřní světlo.
    původní cena: cca 80.000 Kč
    cena nyní: 22.000 Kč
    stav: perfektní, téměř nepoužívaná (odhadem tak 10x)

    Sauna je po demontáži a nyní je tedy v rozebraném stavu. Stačí přijet, zaplatit, naložit (stačí jedna jízda tranzitem) a pak si doma složit. Vše je označeno, aby se poznalo co k čemu patří.

    MTO
    MTO --- ---
    :-)

    Česko má mistra světa v saunování – Novinky.cz
    https://www.novinky.cz/koktejl/451197-cesko-ma-mistra-sveta-v-saunovani.html
    GIF_242
    GIF_242 --- ---
    KADERAS: otec si ji postavil a řekl bych, že je pěkná i funkční. Jediné co by se tomu dalo vytknout, je že je malá. Max. jedna ležící osoba + jedna sedící a nebo případně 3 sedící (vyzkoušeno). Nicméně komfort je tak 1-2 lidí. Na druhou stranu, stavil si to pro sebe, tak je jasný, že to nebude dělat pro 15 lidí :) Kdyby jsi měl nějaké konkrétní dorazy, tak do pošty, budu tlumočit dále.
    DJFRACTAL
    DJFRACTAL --- ---
    KADERAS: neni to teda, to co jsem hledal, ale vypada to solidne: http://www.saunasite.com/index-en/engindex.htm ted jsem si vzpomnel, ze jsem na toto tema videl v knihovně knizky, tezko rict, jestli budou k sehnani v cestine ci alespon angličtině
    DJFRACTAL
    DJFRACTAL --- ---
    KADERAS: ahoj, ja jen ze krasnou a utulnou saunu verim dokaze postavit kazdu zrucny kutil, udelat ji ale i efektivni a prijemnou na samotne saunovani, zaridit spravnou cirkulaci vzduchu, odvetravani a vyuziti tepla uz neni az tak jednoduche... slozite to nadruhou stranu taky neni, existuje dokonce i vicero "teorii" jak ma spravna sauna fungovat, zpocatku je dobre se alespon pevne rozhodnout o jaky typ sauny pujde resp. jakym zpusobem bude vytapena... kdysi sem na to na netu objevil finskou prirucku, ktera byla tusim i v anglictine, resily se tam ruzne typy saun, vypocty mistnosti vs. teplo, uspora energie, materialy atd. zkusim pohledat
    KADERAS
    KADERAS --- ---
    Ahoj, stavěl někdo saunu doma? Mám to v plánu, tak hledám zkušenosti...
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    LITROP: hele my tam byli v tomhle, ale naprosto netusim, jestli to jeste nejak fugnuje, ale bylo to tam super extreme osobity (osobyty? nevim) :)
    LITROP
    LITROP --- ---
    zdravim muzu poprosit nejek doporuceni sauny v Beroune idealne neco osobytejsiho nez aqapark dik
    KATUSKA
    KATUSKA --- ---
    Ahojte, mate nekdo zkusenosti s prevozem bazarovych infrasaun? Chtela bych si poridit novou, ale divala jsem se, ze se da obcas za dobrou cenu poridit i bazos. Nicmene, ma to 100kg a vice. A navic hadam, ze je lepsi to uz nerozkladat? Nejake postrehy a zkusenosti?
    KATUSKA
    KATUSKA --- ---
    Ahojte, nevite jak je to se Saunii v Ostrave? Mela jsem pocit, ze to melo byt v provozu uz nekdy od zari 2016.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam