• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VASUCEKSaunování - [ sauny, parní, suché, infra...saunujete taky? ]
    VALENTINA
    VALENTINA --- ---
    SARAJ: a proč myslíš, že na kudrnatý vlasy nejde ta čepice? já mám zrovna takový vlasy a snad si ji i pořídím
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    mno, tak jo, tak jsem dostala chut se jit zahrat do sauny:D dik!
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    VENIKA: mrknu, dik, ale plstena cepice a kudrnaty vlasy...to si neklapne:) mne staci trocha vlhkosti a uz se krouti jedna radost...
    VENIKA
    VENIKA --- ---
    SARAJ: Ja mam nejakou takovou https://www.prowellness.cz/cs/produkt/393-saunova-cepice/, kamarad ma plstenou, ta mi prijde lepsi. No, kudrnaty vlasy budou asi jeste trochu jinej pripad, ja mam vlasy rovny, nemacim si je teda, vzdycky je mam v drdolu a po kazde saune jsou proste mega varici. S tou cepickou jsou jenom teply, to horko k nim tak nemuze. A ja navic dyl vydrzim v saune :).

    Za ty tipy diky, prozkoumam to.
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    a co jsem si vsimla, hodne lidi melo s sebou nejake peelingy s medovym zakladem. Taky moznost:)
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    VENIKA: mrkni na saloos, ja na ne nedam dopustit:) peelingu maji hodne, nektery ti urcite padne do oka:) a pokud kamarad rad kosmetiku, tak mu k tomu pribal i telovy olej kokos - vanilka - je naprosto bozi:))

    a o jakych cepickach se to bavime? moje vlnito - kudrnate vlasy jsou dost peklicko po saune - suche ci mokre, porad je to proste bordel:D nejlepsi mi prijde - dojedu domu, udelam zabal.
    VENIKA
    VENIKA --- ---
    VALENTINA: Cepicky mame a jsou super! Ty vlasy pod nima jsou potom uplne jiny, doporucuju
    VENIKA
    VENIKA --- ---
    SARAJ: Jojo, peeling jsem asi mela hlavne na mysli. Ja mam kamarada, kterej saunu miluje, a zaroven ma rad i kosmetiku, tak jsem si rikala, ze bych mu neco poridila. (cepicky a skrabadla mame :)
    VALENTINA
    VALENTINA --- ---
    VENIKA: ty vlasy taky řeším, jelikož mi přijde, že ta sauna jim dává dost zabrat, i tak je mám dost suché. já si je třeba v sauně nikdy nemáčím, viděla jsem lidi, co nosí čepičky.
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    VENIKA: ja s sebou taham vyzivne olejicky - po saune se vsakuji jedna radost - levandule na spani, nebo jen nejaky hodne hydratacni a vyzivny:) pokud chces behem,tak nejaky peeling a na vlasy zabal treba s kokosakem.
    VENIKA
    VENIKA --- ---
    Pouzivate nekdo saunovou kosmetiku? Treba nejake specialni peelingy? Holky treba masky na vlasy?
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    JIRKA207: zni jako ultimatni navod:D
    JIRKA207
    JIRKA207 --- ---
    KALIBAN: vcera vecer pohodka, lidi travi cas asi spis na nakupech darku...:)
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    JIRKA207: hm jakoze ja tam byl kdyz tam bylo o dve min a bylo tam neskutecne narvano.... zkusim to zejtra v nejakou dobrou hodinu doufam ze to zvladnu
    JIRKA207
    JIRKA207 --- ---
    KALIBAN: dohromady je to jinak :)
    vevnitr jsou: Finská sauna, Herbal sauna, Parní lázeň, Solná sauna.
    na terase (ale ve skutecnosti je to jen dalsi uzavrenej prostor): Sauna s parním nárazem, Tropická sauna.

    Sauny & Relax :: Saunia Centrum Chodov
    http://www.saunia.cz/cz/chodov/chodov-sauny
    Obe ty "venkovni" jsou docela velke..
    A jak jsem psal, vlastni odpocivarna tam je.
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    JIRKA207: takze dohromady jsou tam dve finsky, jedna tropicka, jedna nejaka bio... takze ctyri?
    je ta venkovni finska velika?
    JIRKA207
    JIRKA207 --- ---
    EULE: Heh :) me tu vyhnal az hic ;-)
    JIRKA207
    JIRKA207 --- ---
    KALIBAN: sauny tam jsou ty dve co jsem psal. Bazenu sem si nevsiml, spis bych rekl ze maji jen ten v hlavni budove, tj musel by sis prejit. Tam maji na schlazeni ostatni moznosti jako maj v hlavni budove.
    EULE
    EULE --- ---
    JIRKA207: to je dobře, mě už 2x v Butovicích song Tomáše Kluse vyhnal pryč :)
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    JIRKA207: jaky jsou venku sauny, jestli je tam navic odpocivarna, jestli je tam bazenek, jak vypadaji a tak :) ceremonial me moc nezajima, ty budou vsude podobny
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam