• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VASUCEKSaunování - [ sauny, parní, suché, infra...saunujete taky? ]
    TBC
    TBC --- ---
    Tak kdo uz jste navstivil saunu po otevreni dejte vedet jak to vypada kolik atd, ja se chystam asi pristi tyden do Saunine na Cerny Most
    VALENTINA
    VALENTINA --- ---
    A kvůli tvorbě páry musejí na hygienu dávat pozor i provozovatelé saun - ti musejí na jednoho zákazníka vyhradit prostor minimálně 4 metry krychlové, což je dvojnásobek oproti běžnému standardu.

    jak tohle budou měřit a dodržovat, to jsem zvědavá....
    VALENTINA
    VALENTINA --- ---
    Od 25. května mohou znovu otevřít i solária, sauny a venkovní i vnitřní koupaliště, bazény a akvacentra.
    jojo, konečně...
    JINX
    JINX --- ---
    LITROP: Krome soukromych asi nic. Stejne jako bazeny a wellness. Neni mi jasne jak si chce Prymula obhajit cerpani permanentky nebo multisportky kdyz hodne fitness ma v nabidce i bazen a saunu. Samozrejme fitka jsou otevrene a nesmis pouzivat sprchy a satny takze vetsina lidi si plati neco co nemuzou pouzit :-)
    LITROP
    LITROP --- ---
    nevite je uz nekde otevrena sauna
    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    Já ještě do Maximu psala dotaz, zda mají otevřeno, protože už platil zákaz, tuším, 100 osob pospolu. Vcelku je můj dotaz zaskočil. Ale dali jsme tři sauny, páru, slapačku na chodidla ve studené a horké, masáž a bublavou vanu s bublavým sektem. Krasná vzpomínka. Mmch, tyhle procedury, co je využíváme už šestým rokem, stihly zdražit o 1200,-. Ale ten relax stál za to, byl to zasranej blahobyt. :-)
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    Mno, koukam, ze stejny prubeh:D taky proklusavam..s rouskou je to fakt bozi, jedine co mne bavi, ze jsem si po letech splnila prani a mam nove leginy z abrakastore:D
    VALENTINA
    VALENTINA --- ---
    MAR_TINA: jj, beh je to jedine, co mi zbylo a to ho fakt nemusim...saunu jsem taky stihla na wellness vikendu tesne pred zavrenim, kdovi, kdy bude dalsi:(
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    vystavila jsem relax a duševní hygienu na plavání, pilatesu a dlouhém saunování včetně čtení v odpočívárně a lázních 3x do roka.
    Stihla jsme v únoru Třeboň a 2. den ze tří dostala příšernou rýmu i s teplotou.

    Tak jo, nechtěla jsem letos běhat, ani doma ani v Kokořínsku, tak běhám a poslouchám ptáky u rybníka..
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    SICKBOY4000: damsky wellness vikend - posledni vikend pred karantenou. Sauna, para, sauna, masaze..hauuu!
    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    ALDARION: Pockáš si na tmu. :-)
    ALDARION
    ALDARION --- ---
    Začínám si vážně pohrávat s tím, že postavím za domem indiánskou saunu z klacků, celt a dek a vedle ní starou vanu ledové vody. Dejte tomu ještě tak týden (byl jsem nemocný, nechci to přepísknout) a budu se saunovat white trash redneck style. :D Blbý je, že mám pozemek ve svahu a dokud stromy neobrostou listím, je těžké nebýt zábavou pro širé okolí. :)
    HANZO
    HANZO --- ---
    KOPRETKA: si ji dělám doma. vezmu infratopení z terasy, strčím do koupelny a jede to :D
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    Nic a nic:/ sauna a bazen schazi.
    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    Naprd.
    Stihli jsme teda saunu dva dny před uzavřením, ale chybí fest.
    QUIP
    QUIP --- ---
    Ja byl v saune v nedeli. Po tom, co jsem vymrznul pri praci na zahrade to bylo velmi prijemne :)
    VALENTINA
    VALENTINA --- ---
    KOPRETKA: hrozně mi chybí...mít dům, tak už ji tam buduju:)
    KOPRETKA
    KOPRETKA --- ---
    Tak jak to zvládají pravidelní návštěvníci bez saunování? já jsem si zajela k máme domů (máme tam saunu) hned první týden co karanténa od té doby nic, ale začínám na sobě pocitovat, jak mi to velice chybí..( Jako nemít letos naplánované jiné investice, tak si snad tu saunu koupím dom.
    TEEPEK
    TEEPEK --- ---
    LOL, to zkusím se slečnou rituálistkou. Myslím, že bych měl akorát štěstí s ukamenování tím, že jsou ty kameny tak rozpálený :-D A jak to pán dával? Povedlo se to nebo jenom trapnost?
    VENIKA
    VENIKA --- ---
    SITH: Tohle se mi stalo v Butovicich taky. Bohuzel teda chlapikovi to nebylo proti srsti, takze spolupracoval. Ke konci uz to bylo uplne absurdni, protoze si vymenovali recepty na zdravy jidla.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam