• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VASUCEKSaunování - [ sauny, parní, suché, infra...saunujete taky? ]
    SUBVERSION
    SUBVERSION --- ---
    BAAL: hotel step, ale tam uz nechodim, minule me strasne nasrali a misto fajn relaxu jsem tam zazila brutal stress a jeste za to vse zaplatila asi 1500 kc :)
    MARIPOSA
    MARIPOSA --- ---
    BAAL: Kdyby stačil venkovní bazének, tak ten mají i v hotelu Olšanka.

    Wellness | Hotel Olšanka
    https://www.hotelolsanka.cz/wellness/wellness/
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    VALENTINA: z těhle řetězcových saun v Čechách (tedy mimo Moravu) jedna z nejhezčích.
    QUIP
    QUIP --- ---
    VALENTINA: Tak kazdemu se libi neco jineho, ale me se to tam libilo. To venkovni ochlazovaci jezirko je super. Kdyz jsme tam byli v prosinci a venku bylo pod nulou, voda v jezirku mela necela 2 stupne a ochlazeni stalo za to :)
    SUBVERSION
    SUBVERSION --- ---
    BAAL: v saunii je vzdy tma, jak jsem pochipila, to je jejich (dost dementni) koncept. Nejhorsi saunia je v Ostrave. malinky sauny, jeste mensi temne chodby, ale kavarna takove velikostu ze by se tam dal hrat hokej. Neutulne, tmave. brr
    VALENTINA
    VALENTINA --- ---
    QUIP: já se tam chystám, stojí to tedy za tu cestu?
    QUIP
    QUIP --- ---
    MARIPOSA: Idealni cas na navstevu je v pracovni den kolem poledne, to tam je skoro prazdno :)
    MARIPOSA
    MARIPOSA --- ---
    BAAL: Infinit v Senohrabech, ale asi tam taky bude dost lidí.

    Infinit Sen Senohraby
    https://sen.infinit.cz/
    BAAL
    BAAL --- ---
    btw byl jsem po delší době v saunii a v saunách je ted hrozná tma, nevím zda je to opatření proti čumilům nebo uspora elektřiny ale vrazil jsem do kamen jak jsem poloslepej, to asi nebude nadále pro mě:)
    KOPRETKA
    KOPRETKA --- ---
    BAAL: venkovní jezírko přímo ne, ale ve Stepu mají ochlazovací bazén venku na střeše.
    BAAL
    BAAL --- ---
    SPIKE411: vypadá to krásně, ale ta cenovka je teda přísná:)
    SPIKE411
    SPIKE411 --- ---
    BAAL: Nebyl jsem, ale možná tohle?
    Wellness | Vista Resort
    https://www.vistaresort.cz/wellness

    V Čestlicích mají venkovní bazének, v Kasárna Karlín mají venkovní káď, možná Sauny Vltava mají nějaký venkovní chlazení (v řece spíš teda, ale přijde mi to daleko od saun)…?
    BAAL
    BAAL --- ---
    Netušíte někdo zda je Praze či přilehlém okolí sauna která má venkovní jezírko, krom Radotína, kde je pořád plno a větrající lidi přes obří dveře?
    KOPRETKA
    KOPRETKA --- ---
    KOPRETKA: takže prosím do pošty, at mám představu kolik nás bude(asi nás bude více, než je běžné).. předpokládaný čas zahájení: 15:30
    rezervaci zařídím .-)
    THAIGRR
    THAIGRR --- ---
    víte někdo něco o sauně na (A)VOID Floating Gallery?
    PETRAELECTRA
    PETRAELECTRA --- ---
    KOPRETKA: přijdu také. A se mnou jeden kouzelník. Klidně se ještě někdo přidejte.
    KOPRETKA
    KOPRETKA --- ---
    KOPRETKA
    KOPRETKA --- ---
    Čtvrtek zase Žižkov?
    LITROP
    LITROP --- ---
    Asi postavim stanovou nekde u Vltavy...kdo si donese polínka..ohreje se:)
    GLOBETROTTER
    GLOBETROTTER --- ---
    VALENTINA: občas jsem natvrdlej, nedošlo mi, že to prádlo není oblečení, ale prostěradlo/osuška v ceně/mimo cenu :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam