• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VASUCEKSaunování - [ sauny, parní, suché, infra...saunujete taky? ]



    Správné saunování je věda


    Tento klub by měl sloužit k získání různých informací, rad a tipů. Na nástěnce můžete najít pár odkazů věnovaných této proceduře. Cennější však mnohdy budou názory a rady jednotlivců tady v diskuzi. Saunu známe hlavně jako zařízení, které má blahodárné účinky na zdraví člověka, především výborný preventivní účinek. Pravidelné saunování posiluje obranné schopnosti lidského organismu a snižuje výskyt různých onemocnění. Dále se sauna využívá jako prostředek k postupnému otužování i jako prostředek ke zvyšování kondice.

    Byl bych rád, kdyby alespoň něco z toho posloužilo byť jen jedinému člověku, a na základě tohodle auditka by se rozhodl saunu zkusit. Zjistil jsem totiž, že je v mém okolí mnoho lidí, kteří nemají ani ponětí o tom, jak blahodárné účinky sauna má.

    Napadlo mě, že by nebylo od věci, kdybyste sem linkovali sauny, které navštěvujete, nebo ve kterých jste alespoň jednou byli a napsali, zda jste byli spokojeni, či ne (rozlišit, jestli se jedná o spokojenost s obsluhou, s prostředím nebo cenama, samozřejmě i negativní zkušenosti) časem bych to nějak vimplantoval na nástěnku aby v tom byl pro případné zájemce v daných lokalitách přehled. Časem by mohla vziknout nějaká tabulka, kde by byl výběr saun v určitém městě doplněný referencema spokojených/nespokojených uživatelů.

    Nevím však, jestli bych měl na to, to nějak přehledně a jednoduše udělat. Kdyby byl proto nějaký zájem o spolusprávcovství a případnou pomoc s tímhletím, ozvěte se mi pls do pošty.




    rozbalit záhlaví
    SPIKE411
    SPIKE411 --- ---
    KALIBAN: Ano.
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    pro jistotu je to tady? https://www.skzizkov.cz/
    QUIP
    QUIP --- ---
    VALENTINA: Tak se neboj, ze bys tam nezapadla ;)
    VALENTINA
    VALENTINA --- ---
    QUIP: netusim:) jen se ptam:)
    QUIP
    QUIP --- ---
    VALENTINA: A jaky si myslis, ze je tam vekovy prumer? :)
    LITROP
    LITROP --- ---
    Mozna stihnu taky
    VALENTINA
    VALENTINA --- ---
    jestli budu stíhat, tak zajdu s vámi, jestli teda nevadí, že jsem poněkud staršího data a není to jen pro mladý:))
    SPIKE411
    SPIKE411 --- ---
    KALIBAN: Možná tam budu o něco dřív, ale klidně.
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    SPIKE411: hodina? pata?
    KOTENCE
    KOTENCE --- ---
    SPIKE411: já na 98%.
    SPIKE411
    SPIKE411 --- ---
    Přidá se někdo ve středu odpoledne do sauny?
    Klasicky SK Žižkov.
    BEEBLEBROX
    BEEBLEBROX --- ---
    Je v okolí Plzně něco jako Saunie nebo Infint? Saunový svět, víc saun a podobně? Nic jsem nenašel a přijde mi to divný.
    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    Dnes jsem vlezla v poledním čase do prázdného wellness Orion v Brně a bylo to blahodárné. :-)
    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    GLOBETROTTER: Léčím se s vyšším tlakem.
    Já do sauny chodím pravidelně cca 18 let, toto se mi přihodí jen občas.
    GLOBETROTTER
    GLOBETROTTER --- ---
    KOCHANSKA_CH: Máš v pořádku tlak?
    SPIKE411
    SPIKE411 --- ---
    Už se nám taky stalo, že jsem je s tou rezervací nějak zmátl a myslely si, že ten čas, kdy jsem chtěl přijít, je čas, kdy to mají začít nahřívat.
    SPIKE411
    SPIKE411 --- ---
    VALENTINA: Nejlepší je zavolat hodinu předem a domluvit se, ať to jde zapnout rovnou zapnout, jen co položí telefon. :) Po hodině už by to mělo být nahřáté dost.
    VALENTINA
    VALENTINA --- ---
    mně hlavně přijde, že to nenahřívají dost dopředu a je tam zima. Já včera přišla a bylo tam 80, když jsem odcházela, bylo 90 a to už šlo
    SPIKE411
    SPIKE411 --- ---
    Lepší neponechávat nic náhodě, občas jsou trochu zmatení.
    A ten jejich online rezervační systém ne vždy sledují, mi přijde. Ale pokud tam zavoláš, tak to do toho rezervačního systému zapíšou, takže je tam vidět, kolik lidí má rezervováno.
    SPIKE411
    SPIKE411 --- ---
    SUBVERSION: Vždycky volám. Aspoň 45 minut potřebují na nahřátí.
    SUBVERSION
    SUBVERSION --- ---
    a ta sauna tedy funguje po druhe hodine ve vsedni dny? a musi se nejak nahrat? volala jsem a uplne jsem ten system nepochopila.. nanahrivaji to hned po 14h? musi tam clovek volat?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam