• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VASUCEKSaunování - [ sauny, parní, suché, infra...saunujete taky? ]
    LITROP
    LITROP --- ---
    KOPRETKA
    KOPRETKA --- ---
    SPIKE411: zveš nás na výlet? .-)
    SPIKE411
    SPIKE411 --- ---
    Největší sauna světa je kousek od Česka. Do obřího wellness smí jen naháči - Deník.cz
    https://www.denik.cz/cestujeme-do-sveta/termy-rzymskie.html
    LITROP
    LITROP --- ---
    KOTENCE: tak jak to vidíš
    PODFUCK
    PODFUCK --- ---
    Salori u Hradce Králové: 4 sauny + 1 pára. Super design i atmosféra, skvělý jezírko, i když dnes až moc teplý. U ceremoniální sauny naštěstí i dva ochlazovací bazénky. Před parní saunou si namícháte vlastní peeling dle libosti. Odpočívárny hodně ve stylu. Ceremoniály pouze 3 dny v týdnu 2x denně (18 a 19 hod.), tak to chce hlídat jaký dny tam jedete. Parádní ubytko - foto z apartmánu "Nad jezerem". Dobrý je, že i následují den po checkoutu můžete v areálu saunovat a relaxovat do 22 hod, tak máte prakticky dva dny neomezenýho saunování. Jídlo taky dobrý, luxusní zmrzka. Velmi málo lidí. Jedinej nedostatek je přes silnici Jetsurf, kterej do 19 hod. dělalal fakt bordel. Počítám, že v týdnu bude ještě větší klídek.

    LITROP
    LITROP --- ---
    KOTENCE: ok pisem si
    KOTENCE
    KOTENCE --- ---
    KALIBAN:
    LITROP:
    Já tenhle týden nejsem v Praze. Co příští úterý, případně středa?
    LITROP
    LITROP --- ---
    KOTENCE: ja chodim vcelku pravidelne jednou tejdne staci doladit cas
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    KOTENCE: za me je idealni nejakej pozdni vecer (prvni maj) kdyz je venku to monstrozni vedro tak mi prijde divny se saunovat za svetla :) co ctvrtek? akro ppl sezenu pripadne :)
    KOPRETKA
    KOPRETKA --- ---
    KOTENCE: klidně, jen ted budu do konce prázdnin více méně furt mimo Prahu...
    QUIP
    QUIP --- ---
    KOTENCE: Ja bych vyrazil moc rad, ale az do podzimu mam saunovani zakazane. Takze az bude zas nejaka podzimni nyxi sauna, rad se pridam.
    KOTENCE
    KOTENCE --- ---
    Update SK Žižkov.
    I když tam mají napsáno, že na Multisport jen hodina, tak jsem nic navíc neplatila ani za dvě a čtvrt. Mají vypuštěný bazének, což ani nevadí, v létě byl stejně teplý. Prostěradlo a ručník jsem si vzala svoje, takže jsem ušetřila i to kilo :-)

    Zkusila bych teda zase zajít ve skupince, co? Kopretko, Litrope, týpku s kámoškama z akrobacie a všichni ostatní?

    KOTENCE:
    SICKBOY4000
    SICKBOY4000 --- ---
    LITROP: Taky chodim, ma to sve kouzlo. Lidi malo i v Saunii a v me oblibene se mi podarilo byt jednou uplne sam :-)
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    SPIKE411: nemohlo by to bejt tak do pul sesty? :)
    SPIKE411
    SPIKE411 --- ---
    KOPRETKA: Klidně. Pro mě asi nejlepší tak od 15:00-15:30.
    KOPRETKA
    KOPRETKA --- ---
    SPIKE411: že by, kam Parukářka?
    SPIKE411
    SPIKE411 --- ---
    Tak když máme takový krásný letní den… nepřidá se dneska někdo do sauny?
    KRISHNA
    KRISHNA --- ---
    V létě je to právě nejlepší. Jsem byl v Senohrabech loni, když byl ten nejteplejší den a bylo nás tam dohromady asi 5, což bylo uplně skvělý
    AUSSIE
    AUSSIE --- ---
    LITROP: Já chodím i v létě (do Saunie).
    BEEBLEBROX
    BEEBLEBROX --- ---
    Já jsem právě v Infinitu v Hole a je tady dalších dvanáct lidí. Celkem překvápko
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam