• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VASUCEKSaunování - [ sauny, parní, suché, infra...saunujete taky? ]
    R_U_SIRIOUS
    R_U_SIRIOUS --- ---
    Nepotkali jste náhodou v Praze někde bezbariérovou saunu, přesněji alespoň nějaký pozvolný vstup do ochlazovacího bazénu?
    Mám kamarádku s dětskou mozkovou obrnou, není na vozíku, ale hůř se pohybuje. Má ráda saunu, ale skoro žádné příležitosti...
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    MAR_TINA: Ok ;)
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    AXTHEB: jednou, stačilo :D
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    MAR_TINA: A co med a zviřátka? ;)
    THAIGRR
    THAIGRR --- ---
    SPIKE411: přečetla si, že se má před vstupem do sauny umýt a sprcha je moc složité zařízení

    Já byl minulý týden na Avoidu
    Lázně na Lodi – Sauna na lodi v centru Prahy
    https://laznenalodi.cz/
    sauna je menší než na vedlejším Kayaku a není z ní tak hezký výhled
    je tam čisto a klid, odpočívárna dobrá, sprchy dvě, vzadu na palubě kapří káď s vodou a schody do Vltavy (takové zbastlené), kde ale není žádná ohrádka... když jsem tam byl, tak byl ještě velký průtok a málem mě to odneslo :)
    SPIKE411
    SPIKE411 --- ---
    Jinak v Sauny Vltava je to takový blbý. Vlevo sprchy, vpravo bazének, prostředkem se jde do sauny... lidi se tam pak pořád v té chodbičce motají.
    SPIKE411
    SPIKE411 --- ---
    KALIBAN: Jako zrovna včera jsem se podivoval, když do bazénku lezla úplně suchá ženská. Moc jsem nepochopil, jaký to mělo smysl. Chtěla se zchladit, než vleze do sauny?
    SITH
    SITH --- ---
    KALIBAN: tak ten poměr co vidím já je že z 5 lidí dá sprchu tak 4, jeden tam hupsne rovnou. A tenhle poměr mi stačí abych tam spíše nechodil, než chodil. Takže mi stačí dlouhá a studená sprcha a pak jím mrznout ven na vzduch
    ALTOR
    ALTOR --- ---
    VALENTINA: V tom infinitu Sen to rikali take pred kazdym ritualem. Prasatko se obcas asi nejake najde, ale take jsem si nikoho nevsiml. Nutno rict, ze si vetsinou vic vsimam toho abych po poradnem prosaunovani dorazil bezpecne do sprchy a do bazenku
    VALENTINA
    VALENTINA --- ---
    KALIBAN: třeba ve Stepu podle mě ano, protože to tam před každým rituálem sauner zdůrazňuje, ale tam, kde to lidem furt neopakujou, se poloviny lidí nevysprchuje a skočí tam rovnou, bohužel...
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    SITH: ja musim rict ze uz se mi dlouho nestalo ze bych videl nekoho kdo si sprchu nedava, z tech ritualu fakt jdou vsichni do spchy (nebo mam nejakou selektivni slepotu :)
    SITH
    SITH --- ---
    já ty bazénky moc nemusím, jak vidím jak si lidé nedávají před tím sprchu a co tam všechno leze za lidi, brrr
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    Já začala mít ráda rituály - odlákají 80 % návštěvníků do jedné sauny a ve zbytku je volno :)
    Jen je důležité si správně časovat odchod do bazénku, aby zrovna nekončil rituál. Účast na tomhle neocením asi nikdy.
    ALTOR
    ALTOR --- ---
    Ja byl v infinitu u toho hotelu Sen v Senohrabech cca 14 dni zpatky a mne se tam libilo. Dobrej vyber saun, nektery ritualy trochu kolotocarsky, ale skvela odpocivarna s fajn vyberem knizek a celkove peknej areal.
    Na hotelu uz je celkem znat, ze neni nejmodernejsi, ale byl tam klid, postel celkem pohodlna a snidane i vecere v pohode, takze za mne dobry.
    KRISHNA
    KRISHNA --- ---
    Já byl v sobotu v tom přistavěnym Infinitu v Senohrabech a bylo to taky celkem příšerný. Na mě moc lidí a ten velkej dóm, kde během ceremoniálu dávaj scénky z Pelíšků s příšerně nahlas hudbou.. to je fakt blbej vtip...
    SITH
    SITH --- ---
    SPIKE411: tak to jsme se tam museli potkat :)
    SPIKE411
    SPIKE411 --- ---
    SITH: Hah, my odcházeli ze Sauny Vltava 17:45.
    SITH
    SITH --- ---
    Byl jsem nyní, tj neděle odpoledne, v sauna spot v žlutých lázních a bylo úplně plno a nepouštěli další. Tak jsem šel vedle do sauny Vltava a když jsem odcházel, bylo už také plno a stála se fronta. Příště raději ve všední den
    MESKALITO
    MESKALITO --- ---
    máte někdo zkušenost? ¨
    Finská sauna Praha 6 | Sauny Praha 6 Adventyn | Hlavní město Praha
    https://www.adventyn.cz/
    ALTOR
    ALTOR --- ---
    KOPRETKA: jestli budes pobliz Karlovic tak muzu doporucit hotel Tatra. Parkrat jsem tam byl a vzdy spokojenost.
    Grandhotel Tatra**** | Velké Karlovice - Beskydy
    https://www.grandhoteltatra.cz/?gad_source=1
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam