• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GIOZOO & VET PORADNA - stůňou vaši mazlíčci? Přijďte se poradit...
    FIFAJZ
    FIFAJZ --- ---
    Tak to radsi ten hypermangan, jen par zrnicek, hodne svetly roztok. Jodisol pali jak cert. Odchliply - zalezi jak moc odchliply a jak velky, nekdy lepsi smiknout, jindy priplacnout a muze to prirust, jindy to odpadne samo. :)
    INXS
    INXS --- ---
    mam jen hypermangan a jodisol ;/ odchliply ustrihnout?
    FIFAJZ
    FIFAJZ --- ---
    Nemazat, desinfikovat (redena betadine treba), zalezi, jak moc to ma servany. Pokud hodne, tak nandej ponozku, at si to jeste nerozblemca.
    INXS
    INXS --- ---
    strhnutej polstarek do krve, desinfikovat? Mazat?
    ZMYJKA
    ZMYJKA --- ---
    PETRA_CHATEAU: Tak já to otestuju při příští návštěvě cvičáku a dám vědět :) Mně normálně ten Kiltix taky stačí, ale na cvičáku je to fakt nějaký promořený + ono se ty klíšťata většinou nezakousnou, ale vadí mi, že je pes nosí domů v srsti.
    PETRA_CHATEAU
    PETRA_CHATEAU --- ---
    ZMYJKA: nemám, funguje nám dobře scalibor. ale kamarádka používá a chválí si to. plus prej pes pěkně voní.)
    ZMYJKA
    ZMYJKA --- ---
    PETRA_CHATEAU: Máš ozkoušeno? Zní to použitelně a mírný octový roztok se kdysi i na oplachování psí srsti doporučoval...
    KAMPA
    KAMPA --- ---
    hele nevite, co by mohlo byt toto: popisu - kampě se uz podruhy objevily na brisku takovy jakoby tycinky - kdyz za to vezmu pinzetou a vytahnu to, tak ji z kuze vyleze ta tycinka tak tri ctyry mm dlouhy - je to takovy mazlavy. nema to zdureny, ani cerveny, ani pri tom neknika nic. dnes rano jsem ji jednu nasla a vytahla. jako nevim , jestli to delam dobre...netusim, co to je...nevypada to zive. jo je to hnedy. diky
    PETRA_CHATEAU
    PETRA_CHATEAU --- ---
    ZMYJKA: nebo odvar z rozmarýnu
    Přírodní rozmarýnový repelent proti klíšťatům | Príma Receptář
    http://prima-receptar.cz/prirodni-rozmarynovy-repelent-proti-klistatum/
    HUDOUS_ML
    HUDOUS_ML --- ---
    ZMYJKA: máme arpalit neo. loni nezabíral vůbec, letos tak jedno klíště týdně
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam