• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GIOZOO & VET PORADNA - stůňou vaši mazlíčci? Přijďte se poradit...

    Lámete si hlavu, co schází nebo přebývá vašemu zvířátku?

    ŘEŠÍTE ZDRAVOTNÍ PROBLEMY VAŠICH MAZLÍČKŮ?

    Pátráte po chovatelských tricích, nebo jen řešíte drobné poranění či zdravotní neduh?
    Ptejte se místních "zkušených" na co jen chcete, od výběru vhodného steliva pro suchozemskou želvu přes plusy a minusy psích oblečků až po rozměry voliery pro kakadua..
    ... pole působnosti sahá tam, kde končí bohaté zkušenosti všech ostatních zúčastněných, tedy, kdo chce dnes poradit, zítra třeba sám přijde s dobrou radou někomu dalšímu..a rozhodně nezůstane jen u obligátních mazlíčků typu kočka či pes..



    koukněte sem...

    rozbalit záhlaví
    GIO
    GIO --- ---
    TAPINA: jasne, nic ji nedam. diky!
    TAPINA
    TAPINA --- ---
    GIO: Radši ne. On by hlavně zakryl příznaky, takže bys nevěděla, jestli to bylo z toho jídla, nebo ne.
    GIO
    GIO --- ---
    jj badali jsme badali co jedla, a jak se to vyvijelo a je prave na diete..

    mam doma prednison, to asi psovi nemohu aplikovat jen tak bez doktora, coz?
    TAPINA
    TAPINA --- ---
    GIO: A zkusila jsi je už vysadit? Reakce na něco z krmiva obvykle vymizí tak do druhého dne po vysazení.
    GIO
    GIO --- ---
    jdi do prdele prosimte. fakt me nebavis.


    takze cuba otekla stale, ale ted uz vylozene alericky, takze pokracujeme v lecbe timto smerem. vse nasvedcuje tomu, ze je to reakce na nove granule. koukala jsem na jejich slozeni a oproti minulemu modelu magnussona maji tyhle jako slozku rozmarynovy olej, tak zeby...
    TAPINA
    TAPINA --- ---
    CORNELA: Nicméně fakt není běžné hnát psa na rentgen, sotva vleze do dveří s možným zánětem zubu. Ale to už jsme tu probrali mockrát, že jo.
    GIO
    GIO --- ---
    ja vim, ze nejsi citlivka, ty jsi totiz netaktni. dost vyznamne. pro lekare dost neblaha bilance.
    je mi jedno na koho to je reakce, je uplne jasny, ze se bavime o mem pripadu
    GIO
    GIO --- ---
    no dlouho cekat nebudeme, presne jak pise tapina, vyhnite uz to bude,..

    po dithiadenu viditelneopadla vyrazna "velka" boule, ale hlava je furt torchu od cenichu k ocim odula. uvidime rano, imho to jsou ty zuby bohuzel. zacinam se o ni bat:-/


    CORNELA: co to je za blby kecy zas, ty jsi citliva jak noha, vazne. o den se nic neposere, a zkusit dithiaden na oboustranny otok mi rozhodne prislo na miste, nez cube hned rvat atb na zanet, ktery, pokud uz je rozjety, se o den vazne neposere.. psice normalne zere, pije.

    TAPINA
    TAPINA --- ---
    CORNELA: Tady ty záněty, co dělají boule z druhé strany, už obvykle vyhnité bývají :o)
    TAPINA
    TAPINA --- ---
    CORNELA: To ne, dá se udělat klasický rentgen, tam by zánět zubu vidět byl (u spolupracujícího psa i bez narkózy). Ale teda kvůli zubům jsem v životě na rentgen neposílala. Když už se to nějak projeví, tak už je to vidět.
    GIO
    GIO --- ---
    tak ZATIM dithiaden, jak je to boustranne tak to vypada na alergii,a le zuby nevylouceny, to by byl pruser, protoze narkoza..
    GIO
    GIO --- ---
    nojono, dekuju, uvidime, treba ma fakt v tlame nejaky absces nebo zanet nejakych zlaz, buhvi, doktor nutny, chjo, vcera jsem tam byla pro jeji trocoxil a s kockou..
    TAPINA
    TAPINA --- ---
    GIO: Někdy stačí Stomorgyl. No a někdy ne, no.
    GIO
    GIO --- ---
    je to stara baba, uspavani neprichazi v uvahu
    GIO
    GIO --- ---
    jo.. jedem za chvilku, nojo, potes, snad ji to nebudou chtit trhat nebo tak..
    TAPINA
    TAPINA --- ---
    GIO: Taková jako vystouplá boule pod okem? To by mohlo být od zubu. Psi většinou žerou, dokud mají čím, a i když nemají čím, tak polykají nerozkousaný, podle toho se moc řídit nedá. To by chtělo veterinu.
    GIO
    GIO --- ---
    tapinooo:)
    GIO
    GIO --- ---
    mam ji to necim obkladovat ?
    GIO
    GIO --- ---
    do huby jsem ji koukala, ja tam nic neobvykleho nevidim, ale ja nejsem odbornik, no..
    GIO
    GIO --- ---
    cuba ma oteklou cast havy v miste pod okem, tam kde podle me ma molary v hube, je mozne, ze ma nejaky zanet zubu? zere normalne, i zuzel a nozicku vcera sezrala...
    ESL
    ESL --- ---
    ELFIN: Další dobrý tip, díky!

    Dneska jsem úspěšně ulovila husí hřbety i kus loje, takže zítra si otevřu alchymistickou dílnu a všechno to zpracuju. A pak to budeme po troškách aplikovat a uvidíme, jak nám to léčení a opečovávání půjde. Už teď zaplaťpánbu opadly různé průvodní jevy té splašené štítné žlázy, takže se pustíme do ledvin.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam