• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GIOZOO & VET PORADNA - stůňou vaši mazlíčci? Přijďte se poradit...
    SRUBKA
    SRUBKA --- ---
    TAPINA: No jasný, ale třeba kiltix nám funguje spolehlivě.
    TAPINA
    TAPINA --- ---
    SRUBKA: Ono obecně u dlouhosrstých jsou někdy obojky problém, protože nejsou pořádně v kontaktu s kůží.
    SRUBKA
    SRUBKA --- ---
    KAMPA: Mně na dlouhosrstýho psa tenhle obojek absolutně nezabral. Takže vhodný asi jen na krátkosrstý...
    TAPINA
    TAPINA --- ---
    KAMPA: Aha, od těch většina věcí funguje slušně, s obojkama teda zkušenost nemám.
    PETRA_CHATEAU
    PETRA_CHATEAU --- ---
    TAPINA: to sem si bohužel myslelela a přesně to sem nechtěla slyšet .) ale zas věci od barona mi přijdou, že už to má nějakou pověst a tak, tak snad to bude dobrý
    TAPINA
    TAPINA --- ---
    PETRA_CHATEAU: Když ona je pravda, že z přírodních věcí psům kolikrát něco škodí mnohem víc, než otestovaná a registrovaná chemie.
    PETRA_CHATEAU
    PETRA_CHATEAU --- ---
    kočku nemáme, ani nikdo v rodině, tak to zkusim. sama používám hodně přírodních věcí, snažím se vyvarovat chemie, kde to jde, tak se mi nechce lolinu "zasírat" pipetama a podobnýma věcma. sem v tomhle trochu hipík .)
    TEEAK
    TEEAK --- ---
    TAPINA: je fakt, že kdoví kde jsem to četla (asi na wikipedii :-D) ale je fakt, že třeba alkohol (nebo jinou desinfekci) bych do ucha taky nelila
    TAPINA
    TAPINA --- ---
    TEEAK: To snad ne, je i v některých čistících kapkách do uší. Jenom se nesmí dávat kočkám.
    TEEAK
    TEEAK --- ---
    PETRA_CHATEAU: kdesi jsem četla, že teatree olej může při aplikaci do ucha způsobit ztrátu sluchu - asi to mají ošetřený, ale stejně mě to překvapilo
    ZMYJKA
    ZMYJKA --- ---
    PETRA_CHATEAU: s tím tea tree opatrně, je to jedovatý pro kočky a i někteří psi na to nereagujou dobře. Ale zas spoustě to v takhle malých dávkách nevadí.
    KAMPA
    KAMPA --- ---
    ja se podivam doma, nepamatuju si ho...zitra napisu.
    TAPINA
    TAPINA --- ---
    KAMPA: Jakej to je?
    KAMPA
    KAMPA --- ---
    no prvnich par dni jo...ale pak uz ne a zabira...A musim rict, ze ho kupuju pravidelne a kampice ma srst i kuzi v poradku.
    PETRA_CHATEAU
    PETRA_CHATEAU --- ---
    KAMPA: obojek kupovat už nechci, lola od něj měla hrozně polámanou srst. ty jo obojek za kilo musí děsně páchnout
    KAMPA
    KAMPA --- ---
    já teda ne...sjizdime klasickej obojek za stovaka....a v pohode. do vody ho sundavam kvůli zivocichum ve vode...
    PETRA_CHATEAU
    PETRA_CHATEAU --- ---
    když už sme u klíšťat. zkoušel ste někdo toto?
    Čajovníkový odpuzovač klíšťat pro psy. 10ml - Baron.cz
    http://www.baron.cz/pes/cajovnikovy-odpuzovac-klistat-pro-psy-ml-3241-k-KP000012-X000705-X000706.html
    ZMYJKA
    ZMYJKA --- ---
    KAMPA: kur domácí :/ jaro nikde a ty obludy už vylezly, to snad není pravda.
    KAMPA
    KAMPA --- ---
    k ty kastraci - v dubnu deme na rocni prohlidku + ockovani - taxe doktora na vsechno zeptam.
    jinak hlasim prvniho klistaka..uz ozivaj zombíci.
    neska sem nasadila obojek....
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam