• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GIOZOO & VET PORADNA - stůňou vaši mazlíčci? Přijďte se poradit...
    TABO
    TABO --- ---
    SRUBKA: Já mám stejnej. Děkuju.
    TABO
    TABO --- ---
    Koukám, že si to budu muset pečlivěji prostudovat.
    Když dám víc, bude to nějak vadit?
    ANABEL_LEE
    ANABEL_LEE --- ---
    CORNELA: prave jsem mela pocit ze tam byva pidiodmerka, ale vim, ze po hrstech se to nedava .)
    ANABEL_LEE
    ANABEL_LEE --- ---
    SRUBKA: jojo jasny... .)
    ANABEL_LEE
    ANABEL_LEE --- ---
    SRUBKA: jak je ta naberacka velka? normalni kun ma tak 500 kg a nezda se mi, ze by se tyhle pripravky davkovaly po hrstech, tak jestli je to spis kavova lzicka nebo neco vetsiho
    ZMYJKA
    ZMYJKA --- ---
    Taky kupuju pro koně a dávám na šestikilové psy asi 2g denně (tak na špičku nože).
    TABO
    TABO --- ---
    SRUBKA: A jak to dávkuješ? :)
    TABO
    TABO --- ---
    Koupila jsem psům Alavis pro koně. Jsou tam stejný účinný látky v trochu jinym poměru a je to v prášku. Teď přemýšlím, zda jsem neudělala chybu a je to k něčemu. Nemáte s tím někdo zkušenosti prosím?
    INXS
    INXS --- ---
    no nic budu to řešit za rok ;)
    INXS
    INXS --- ---
    CORNELA: to by musel mít košík i na spaní..
    LOVETHIEF
    LOVETHIEF --- ---
    FLEXARETA: zapach z tlamy praveze muze signalizovat problemy s ledvinama. Nejak nechapu ten pristup veta, kdyz ma podezreni, tak proc krev nenabral rovnou.
    FLEXARETA
    FLEXARETA --- ---
    Máte někdo zkušenost se zápachem z tlamy u štěněte? Včera mě vystrašil veterinář, protože malej zvracel tmavě hnědě, že by mohl mít ledviny co se nevyvíjí a že pokud se to bude opakovat, tak mu zkontroluje krev. Ale když to tak vezmu tak malýmu třeba už tři týdny docela páchne z tlamy a i když se mu mění zuby, náš předchozí pes takhle nikdy nesmrděl, ani když měnil mlíčňáky.
    INXS
    INXS --- ---
    CORNELA: jo ale můj pes se neustále rve a nemá problém gribnout ani člověka a první co chtěj dycky vidět je očkovací prukaz :/
    INXS
    INXS --- ---
    CORNELA: no tak povinný je po roce přeočkovávat :/
    INXS
    INXS --- ---
    CORNELA: přijdu ted na to, z čeho to bylo? resp. co když se mu to po dalším očkování rozjede znova?
    INXS
    INXS --- ---
    CORNELA: nevim, nepřišli jsme na to. ted prošel léčbou (atb, prednisone) a je to lepší, i na veterině se choval jinak.
    KAMPA
    KAMPA --- ---
    Anabel - jo jasne...no to asi tak bude :) to bude chudera koukat, az prinesem mrne z porodnice...
    ANABEL_LEE
    ANABEL_LEE --- ---
    KAMPA: muze citit neco jineho, otazka je, jestli vi, co ten pach znamena :)
    KAMPA
    KAMPA --- ---
    trochu z jinyho sudu - hele myslite, ze fenka co mam doma vi, ze cekam mimino? jsem v patym mesici .. chova se normalne. ale tak zajimalo by me, jestli ma tucha :)) diky
    KAMPA
    KAMPA --- ---
    no je to tezky asi - jaxem psala nejsem od koni, neznam to...ale je to teda dost smutny.
    :(
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam