• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GIOZOO & VET PORADNA - stůňou vaši mazlíčci? Přijďte se poradit...
    HJURVAJS
    HJURVAJS --- ---
    LU_UCA: MVDr. Duchek je super... I když levný není..
    HJURVAJS
    HJURVAJS --- ---
    LA_PIOVRA: tak to je síla.. dá se s tím něco dělat nebo proti tomu očkovat?
    MAGDALENA
    MAGDALENA --- ---
    CAMELLA: v praci posilate i za Hnizdem. Na doporuceni od vas jsme jeli k nemu :)
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    LU_UCA: v práci posíláme většinu věcí za mvdr.Musilem do českého brodu. Je to sice mimoprahu, ale je moc šikovný a ceny má výrazně lepší než třeba právě Hnízdo (který je taky skvělý, o tom žádná)
    MAGDALENA
    MAGDALENA --- ---
    LU_UCA: v Praze Animal Clinic, dr Hnizdo. Levny neni, ale je dobry
    LU_UCA
    LU_UCA --- ---
    Královohradecký, nebo Praha
    TAPINA
    TAPINA --- ---
    LU_UCA: To by chtělo aspoň přibližně lokalitu :o)
    LU_UCA
    LU_UCA --- ---
    Ahoj, chci se zeptat zda máte někdo zkušenost s luxací čéžky? Máme doma momen. štěňátka a jedna fenečka bude muset na operaci, tak chceme zjistit kde by se dalo za rozumný peníz operovat, samozřejmě kvalitně, díky moc
    NE7RA
    NE7RA --- ---
    TAPINA: aha :) tak to nemuzu - je se mnou v praci a tady pocitam nikdo teplomer nema :(
    TAPINA
    TAPINA --- ---
    NE7RA: Pravidlo č. 1 - podle teploty čumáku poznáš, jak má zvíře teplý čumák. Nic jiného ;o) Změřit ho můžeš i ve spaní.
    NE7RA
    NE7RA --- ---
    TAPINA: ted mi usnul - uz se neklepe - ale cumak nema studeny...
    TAPINA
    TAPINA --- ---
    NE7RA: Zvládneš mu změřit teplotu? Jestli má víc, než 39, šla bych na veterinu.
    NE7RA
    NE7RA --- ---
    muj krizenec - 45kg, 8 let - vcera vecer dostal trosku prorostlyho masa z zebirek a dneska rano vypada, ze mu je spatne. poblinkal se - vetsinou vodu a stavy. ale ted se mi cely dopoledne klepe jakoby mel zimnici... trosku jsem se ted prosli, tak se vykalel, vypil misku vody a snazi se usnout. nepanikaril bych, ale nelibi se mi ten tras...
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    SOWA_VYPALENA: veterinář asap...
    SOWA_VYPALENA
    SOWA_VYPALENA --- ---
    Ahoj, asi pred mesicem jsem nasla odlozene morcatko i s klaci..Byl v pohode, piskal a utikal...Ted se mu zakalila zornicka, takovym pravidelnym belavomodrym koleckem a nejspis se mu to dela i na druhym oku.Mam pocit, ze asi nevidi. Neporadite mi neco? dik
    LA_PIOVRA
    LA_PIOVRA --- ---
    HJURVAJS: Leishmanióza - oskliva tropicka nemoc zpusobena prvoky - bicikovci
    HJURVAJS
    HJURVAJS --- ---
    LA_PIOVRA: co to proboha je?
    WOSHIII
    WOSHIII --- ---
    TEEAK: Ok, moje chyba, přístě zkusim nejdřív hledat.
    TEEAK
    TEEAK --- ---
    WOSHIII: já jsem třeba neodpovídala z toho důvodu, že přesně tohle se tu řešilo nedávno a když do vyhledávání zadáš "pes rozřízl tlapu" tak ti vyjedou mimo tvého ještě asi tři další stejný dotazy i s reakcema
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam