• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GIOZOO & VET PORADNA - stůňou vaši mazlíčci? Přijďte se poradit...
    TAPINA
    TAPINA --- ---
    SIRRIL_NEMESIS: Časem. To je nejlepší čistič na všechno z pokožky :o)
    TYNA_DOLITA
    TYNA_DOLITA --- ---
    SIRRIL_NEMESIS: to sleze za den dva samo..ja jsem tim v praci polita vecne :)
    SIRRIL_NEMESIS
    SIRRIL_NEMESIS --- ---
    Pls, cim dostanu z rukou dolu takovou tu zlutou fosforeskujici latku ktera se kape do oci pro zjisteni mechanickyho poskozeni? Vodou, mydlem a kartackem to nejde.
    TAPINA
    TAPINA --- ---
    Vet Aquadent nenápadně změnil složení a je už celkem k ničemu. Plaque off je super.
    TEEAK
    TEEAK --- ---
    KUURA: nahoď do vyhledávání .. vet aquadent vodička, plaque off doplněk stravy (nebo kelpa), veterinář (vyultrazvučit, seškrábnout to nejhorší), granule dental, nebo čištění zubů (jako udržovací procedůra, nejhoršího vás to nezbaví)
    KUURA
    KUURA --- ---
    Mám takovy dotaz na zubní kámen. Jak a čím ho psovi cistite?? Děkuji:)
    TAPINA
    TAPINA --- ---
    MUI: Fleky jakože prostě jen tmavě pigmentovaná kůže? To budou asi prostě jen fleky.
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    MUI: na bradě? Pokud ano, tak je to kočičí akné..
    JERYK
    JERYK --- ---
    GIO: OK, budu teda psí kuchař :)
    GIO
    GIO --- ---
    jinymi slovy, a dietu se vykasli a doprej mu, co si bude chtit dat, takto ted delam ja...
    GIO
    GIO --- ---
    chapu, to jsem cekala no...., mam doma podobnou situaci, takze rozumim velmi dobre...plnte mu vsechna prani.)
    JERYK
    JERYK --- ---
    GIO: Je to špatný, neoperabilní. V podstatě mi bylo řečeno; "Užijte si s ním jako by byl každý den poslední."
    GIO
    GIO --- ---
    to by ti mel tez rict veterinar asi no, uvidime co tapina. jakou ma prognozu s tim karcinomem..?
    JERYK
    JERYK --- ---
    GIO: U veta jsme byli, antibiotika berem, spíš mi šlo o to, jestli nasadit nějakou dietu, nebo tak?
    GIO
    GIO --- ---
    co chces v tomhle ohledu radit....co ti rika vet?
    JERYK
    JERYK --- ---
    Desetiletý +/- pes s diagnostikovaným spinocelulárním karcinomem, nyní navíc zánět močových cest a ledvin.
    Poradíte někdo něco?
    LA_PIOVRA
    LA_PIOVRA --- ---
    Lilecek milovany, zda se ze je v poradku, prohmatan, vyultrazvucen, proveren...
    tak aspon zlazinky ritni mu vymackla Frau MVDr. a ocenila, jak na povel vyskakuje na vysetrovaci stul a tam si na povel lehne:)
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    WESSNA: hele červeně, červenohnědě zbarveny vytok je dost častý, možná častěji než žlutý. Bohužel čuba mého dědy na to kdysi doplatila, protože mu prostě nebylo divné, že čuba dva měsíce po hárání zase hárá (starší, vesnicky člověk holt) a když jsme to začali řešit my, tak bylo pozdě na cokoliv :/
    TAPINA
    TAPINA --- ---
    Výtoky při zánětu můžou mít různou barvu (a nebo taky nemusí vůbec být). Často bývá krvavě zbarvený, ale spíš dohněda. Ale typický příznak při zánětu dělohy je nadměrné pití.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam