• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    XCHAOSDiskuze o nesmrtelnosti chrousta (centrum pro léčbu memetických poruch a mementálních postižení, trollologie, apod.)
    E2E4
    E2E4 --- ---
    XCHAOS: A zustane takovy, nebo to mas takhle jenom "docasne" ?
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    CRITT3R: já chci nový klub, samozřejmě. veřejný. tenhle je privátní/otevřený pro zápis.
    CRITT3R
    CRITT3R --- ---
    ja sem pro :)(
    CRITT3R
    CRITT3R --- ---
    hele a zalozis ten klub teda nebo se pouzije tenhle? :)
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    no tak třeba "definovat" je pro mě cizí slovo :-) asi jde o etymologický původ, a tak. ok, tohle je fakt složité. já třeba řešil, jak vůbec říct "abstraktní pojem" bez použití slova "abstraktní" :-)

    totiž jde zhruba o to, že pokud si chceme být jisti, že se dorozumíme, tak hledáme více způsobů, jak říct jednu a tu samou věc. u běžných každodenních činností máme na výběr z několika podstatných jmen i sloves, které když poskládáme, tak význam věty zůstane prakticky stejný.

    Takže - nejprve je třeba "popsat" cizí slovo. Nejprve je potřeba "vysvětlit" co to znamená "cizí slovo". Nejprve je potřeba "upřesnit" co to znamená "cizí slovo".

    A nejde ale nutně o to "cizí slovo"... ale to je právě to... proč prcháme před každodenním (nechci říkat českým) jazykem do "globálštiny", když se snažíme bavit o nesmrtelnosti chrousta ? A jak jinak říct, že je něco "abstraktní" ? :-)
    ZUZU
    ZUZU --- ---
    nejprve je třeba definovat cizí slovo
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    Téma dne: což takhle se bavit o metafyzice bez použití cizích slov ? (jde to vůbec ?)
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    FATTY: no, není zařazen do kategorie Různé, takže se k němu v podstatě nikdo nedokliká, pokud někde nepostnu odkaz (nebo pokud se někdo nepodívá které diskuze sleduju, kde je uvedený hned na začátku, protože patří mě).

    Přitom mě přijde, že je úplně stejně "Různý", jako ehm... různé jiné kluby v kategorii Různé !
    FATTY
    FATTY --- ---
    ale tento klub existuje ne? Nebo to není "klub"? Dostal jsem se sem vicemeně klikem na promo (a to jenom kvuli nazvu), a pochopil jsem jenom tolik, že není zařazen do kategorie různé či co...
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    FATTY: já jsem na NYXu už přes půl roku, ale jak funguje zakládání klubů je mi poněkud záhadou. víceméně jde o přístup "kdo dřív přijde, ten dřív mele", přičemž to "dříve" bylo prostě před několika lety.
    FATTY
    FATTY --- ---
    MAJKA: nikdy jsem se nebal zeptat kdyz neco nevim, treba mi nekdo odpovi :)
    MAJKA
    MAJKA --- ---
    FATTY: jestli jsi novacek, tak drz hubu a krok, casem ti to nejak dojde. nebo muzes jeste zkusit nejdriv precist o co jde, a pak se blbe ptat ;]
    a ad vylevy, kdykoliv radi poslouzime, spolehni se
    FATTY
    FATTY --- ---
    Nejak nechapu... jsem na nyxu novacek.. vo co de? Nekdo si zalozil klub.. nebo nemuze, nebo nemuze zalozit "lepsi" klub? Pokud ano v cem to "lepsi" spociva?

    Jinak diky za obcas radoby odusevnele vylevy majky, hashe a xchaose, pobavil jsem se ;)
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    DRAK00LA: ne, to by nebylo ono... tady je o zrovnoprávnění s jinými kluby, které jsou taky o ničem :-) nikdo neříká, že to bude snadné, ale nakonec toho dosáhneme.
    DRAK00LA
    DRAK00LA --- ---
    teda nechci rjpat, ale nebylo by nejlepsi prejmenovat tenhle klub na "Diskuze o nesmrtelnosti chrousta" a zacit o ni diskutovat?:)
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    tak kde jsou ty skandující davy, v jejichž čele vítězně vstoupím s dikuzí o N.CH. do kategorie Různé ? :-)
    HASH
    HASH --- ---
    (to byl kvalifikovany odhad :)
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    HASH: dríve nebo později, určitě ano. určitě tady nerozhoduješ jenom ty.. nevěřím.
    HASH
    HASH --- ---
    XCHAOS: nemuzu najit vychod

    uzij si klub, vic bohuzel nedostanes...
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    HARALD: ne, to není řešením :-) já věřím, že nakonec dosáhnou svého, tak či onak, dříve či později. jestli je řešením intrikovat, naučím se intrikovat... :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam