• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    XCHAOSDiskuze o nesmrtelnosti chrousta (centrum pro léčbu memetických poruch a mementálních postižení, trollologie, apod.)
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    FATTY: já jsem na NYXu už přes půl roku, ale jak funguje zakládání klubů je mi poněkud záhadou. víceméně jde o přístup "kdo dřív přijde, ten dřív mele", přičemž to "dříve" bylo prostě před několika lety.
    FATTY
    FATTY --- ---
    MAJKA: nikdy jsem se nebal zeptat kdyz neco nevim, treba mi nekdo odpovi :)
    MAJKA
    MAJKA --- ---
    FATTY: jestli jsi novacek, tak drz hubu a krok, casem ti to nejak dojde. nebo muzes jeste zkusit nejdriv precist o co jde, a pak se blbe ptat ;]
    a ad vylevy, kdykoliv radi poslouzime, spolehni se
    FATTY
    FATTY --- ---
    Nejak nechapu... jsem na nyxu novacek.. vo co de? Nekdo si zalozil klub.. nebo nemuze, nebo nemuze zalozit "lepsi" klub? Pokud ano v cem to "lepsi" spociva?

    Jinak diky za obcas radoby odusevnele vylevy majky, hashe a xchaose, pobavil jsem se ;)
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    DRAK00LA: ne, to by nebylo ono... tady je o zrovnoprávnění s jinými kluby, které jsou taky o ničem :-) nikdo neříká, že to bude snadné, ale nakonec toho dosáhneme.
    DRAK00LA
    DRAK00LA --- ---
    teda nechci rjpat, ale nebylo by nejlepsi prejmenovat tenhle klub na "Diskuze o nesmrtelnosti chrousta" a zacit o ni diskutovat?:)
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    tak kde jsou ty skandující davy, v jejichž čele vítězně vstoupím s dikuzí o N.CH. do kategorie Různé ? :-)
    HASH
    HASH --- ---
    (to byl kvalifikovany odhad :)
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    HASH: dríve nebo později, určitě ano. určitě tady nerozhoduješ jenom ty.. nevěřím.
    HASH
    HASH --- ---
    XCHAOS: nemuzu najit vychod

    uzij si klub, vic bohuzel nedostanes...
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    HARALD: ne, to není řešením :-) já věřím, že nakonec dosáhnou svého, tak či onak, dříve či později. jestli je řešením intrikovat, naučím se intrikovat... :-)
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    HASH: ty taky :-)
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    HASH: u mě ne, i když tady si dělám spíš legraci :-)
    HASH
    HASH --- ---
    MAJKA: ano, a proto jsi pred dvema hodinami odesla

    drz se vlastniho nazoru, je to sexy ;)
    HARALD
    HARALD --- ---
    Myslím, že vše co bylo možno říct už bylo řečeno. Doporučuji přejmenovat tento klub a je vyřešeno. Další debata je jen tlacháním o nesmrtelnosti chrousta.
    MAJKA
    MAJKA --- ---
    HASH: velice duchaplna reakce. v poradku, kazdymu obcas dojdou argumenty..
    HASH
    HASH --- ---
    MAJKA: MAJKA:

    odejdi z internetu
    MAJKA
    MAJKA --- ---
    [ 7 vůní, které ve vás budí nejvíce vzpomínek a emocí (by Seom) ] tahle diskuze dokonce kazdych cca 10 dni meni nazev!!
    MAJKA
    MAJKA --- ---
    jasne, a diskuze o novych mediich se dotyka svou podstatou diskuze web 2.0, tak honem jednu smaz, protoze to mas duplicitni. jo a diskuze o Ajaxu se dotyka diskuze o programovani, mel bys ty nechutny duplicity odstranit, clovece!
    HASH
    HASH --- ---
    XCHAOS: "genderova korektnost" je u me sproste slovni spojeni

    XCHAOS: na kazde tema ktere jsi vyjmenoval je tu 1...* klubu

    takze je to duplicitni ke vsem
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam