• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    XCHAOSDiskuze o nesmrtelnosti chrousta (centrum pro léčbu memetických poruch a mementálních postižení, trollologie, apod.)
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    BTW, xChaosova fuzzy konstanta má v současnosti hodnotu 0.5 (tzn. zhruba 2x více lidí by mělo uvěřit, že nejsem úplný vůl, než kolik jich naseru). o vhodnosti velikosti této fuzzy konstanty jsem ochoten diskutovat...
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    XCHAOS: eh, záleží na poměru úspěšnosti kroků 2 a 3 ... jsem nucen opravit sám sebe :-) číst po sobě náhled příspěvku je výborný nápad tak jako tak...
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    E2E4: ty woe, cílem memetického inženýra je dostat se lidem do podvědomí... já pracuji s tou částí příspěvku, o které lidi jen VĚŘÍ TOMU, že ji vůbec nečtou, že ji jen tak přelítli... ale ve skutečnosti ji podprahově vnímají... :-)
    E2E4
    E2E4 --- ---
    XCHAOS: No jeste si k tomu pridej

    5. nepsat dlouhe prispevky, nikdo necte ani ty kratke
    6. neodbihat od veci, rozmelujes sanci ze tvoje idea nekomu nekde uvizne v hlave..

    :-)
    KORNY
    KORNY --- ---
    XCHAOS: tywe, dobrej postup
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    nový algoritmus - aneb jak šířit nově vyvinuté memy pomocí připojení meta-memu jakožto nosiče:

    1. udělejte ze sebe v nějaké konferenci mírného vola
    2. naserte co nejvíce lidí, čímž vytvoříte emocionální vazbu
    3. dříve, než vám zakáží do daného klubu psát (v klubu o C/C++ se mi to bohužel nepodařilo stihnout) jim dokažte, že nejste úplný vůl
    4. nyní máte částečný root access a můžete zkusit šířit nějaký mem (ale prosím opatrně - je to bez záruky... záleží na poměru úspěšnosti kroků 1:1 - pokud je menší, než tzv. xChaosova fuzzy konstanta, tak výsledek může být kontraproduktivní)
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    napadla mi jedna taková zákeřná metafora. nevíte jak se proti ní bránit ? (např. nějaké kurzy sebeobrany proti metaforám, nebo tak něco...)
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    zajímavé.. nevím kam jinam to postnout... http://hacker.blog.root.cz/0802/pravda-o-hackerske-komunite

    (a mémoza je tak hezké slovo.. škoda, že se se mnou nikdo nehádá....)
    OMI
    OMI --- ---
    VITEX: A to si počkej, až budeš rodič, jak tě budou indoktrinovat děti... :-)
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    DANYSEK: no jo, ale úplně jenom prdel to taky není.
    DANYSEK
    DANYSEK --- ---
    XCHAOS: tebe neni mozne brat vazne... ani omylem :)
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    jinak dělám si částečně prdel... tak trochu svým vlastním, mírně autistickým způsobem... protože smích léčí, no. pokud to někdo bere 100% vážně, tak sorry :-)
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    VITEX: no jo, ale jak stanovit hranici. já bych to netrestal, já bych to léčil
    VITEX
    VITEX --- ---
    Ono kdyby se to rozvedlo, měla by být trestná nejen indoktrinace o bohu ale třeba i ekonomické představy, jako třeba že volný trh zachrání svět...
    VITEX
    VITEX --- ---
    (Ne nejsem vůl, ale můj předchozí dotaz jsem začal psát v době, kdy tu ještě nebyla poznámka o sektách)
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    hele, pokud dané náboženství škodí, tak je to mémóza. pokud neškodí, tak si jen memonosič
    VITEX
    VITEX --- ---
    Jak to tady čtu tak jsem z toho celej mimoň. Přesněji učeno: Mimoň Tumpachový

    Ale k tématu, dalo by se za memózu považovat třeba náboženství ?

    Přemýšlel jsem o tom jak rodiče provádí indoktrinaci svých dětí - blbnou jim rozum - a jak se to pak projevuje na jejich názorech, životě a rozhodnutích ?
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    příklad vážného mementálního postižení - např. konverze k Svědkům Jehovovým nebo Scientologům...
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    tak, povšimněte si změny názvu klubu a jeho záhlaví.

    nová témata k diskuzi - např. zřízení linky první pomoci v případě náhlé infekce nepříjemným cizorodým memem (např. nutkavé pobroukávání si vlezlé melodie, apod.). poradíme, nasadíme účiné antimemové prostředky.
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    tohle je jeden z mála klubů, ve kterých si ještě troufnu spamovat, protože sám sebe nezabanuju... :-)

    takže [ rande v partě (pokus o uvolněnější speed-dating bez organizátora) žádosti o přístup do klubu posílejte na id XCHAOS ] ....ale zatím se tam hlásej převážně mužský.. co s nima... :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam