• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    XCHAOSDiskuze o nesmrtelnosti chrousta (centrum pro léčbu memetických poruch a mementálních postižení, trollologie, apod.)
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    Dilema, nebo dokonce trilema: kdo zvítězí v debatě na NYXu ? ten, kdo použije více vulgarit, ten, kdo použije více buzzwordů, nebo ten, kdo použije více odborných termínů ?
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    DANYSEK: teď reaguješ na mojí poslední flamewar ve fóru [ Právo na zbraň: Ano či ne - Řekněte svůj názor... ] , které se čirou náhodou účastnil i majitel klubu, ve kterém jsem byl promazán (jistě sis všiml, ve kterém to bylo :-), a nebo na co ?
    DANYSEK
    DANYSEK --- ---
    XCHAOS: zbabelce :)
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    DANYSEK: tůdle. ale je fakt, že v některých případech tu motivaci fakt nechápu (tedy, konkrétně v tom dnešním fakt ne... a jsem si skoro jist, že jsem byl promazán.. a hlavně ne jenom jeden nějaký "závadný" příspěvek...)
    DANYSEK
    DANYSEK --- ---
    XCHAOS: co kdybys sel prikladem a zacal u sebe? ;-)
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    DANYSEK: právě že neuspokojí. mým cílem je spíše dohnat lidi k tomu, aby svoje příspěvky smazali sami.. :-)
    DANYSEK
    DANYSEK --- ---
    XCHAOS: si posluz, kdyz to uspokoji tvoje ego :-)
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    DANYSEK: ... a tebe asi taky brzo vymažu, když o tom tak přemýšlím. ale ještě si to rozmyslím.
    DANYSEK
    DANYSEK --- ---
    XCHAOS: za to muze chroust :)
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    mno, tak zase z jednoho klubu zmizely všechny moje příspěvky... čím to asi bude...
    DANYSEK
    DANYSEK --- ---
    XCHAOS: otazkou jest, zda ti to vsichni reknou otevrene do oci... spousta lidi si jen neco zamrmla pod vousy a navenek se vubec neprojevi :)
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    DANYSEK: já jsem nasral už hodně lidí na internetu.
    DANYSEK
    DANYSEK --- ---
    XCHAOS: otazkou jest, zda jses dostatecne zkuseny... :)
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    DANYSEK: hodnota této konstanty byla zjištěna empiricky.
    DANYSEK
    DANYSEK --- ---
    XCHAOS: a vypocet probehl jak? :D
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    BTW, xChaosova fuzzy konstanta má v současnosti hodnotu 0.5 (tzn. zhruba 2x více lidí by mělo uvěřit, že nejsem úplný vůl, než kolik jich naseru). o vhodnosti velikosti této fuzzy konstanty jsem ochoten diskutovat...
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    XCHAOS: eh, záleží na poměru úspěšnosti kroků 2 a 3 ... jsem nucen opravit sám sebe :-) číst po sobě náhled příspěvku je výborný nápad tak jako tak...
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    E2E4: ty woe, cílem memetického inženýra je dostat se lidem do podvědomí... já pracuji s tou částí příspěvku, o které lidi jen VĚŘÍ TOMU, že ji vůbec nečtou, že ji jen tak přelítli... ale ve skutečnosti ji podprahově vnímají... :-)
    E2E4
    E2E4 --- ---
    XCHAOS: No jeste si k tomu pridej

    5. nepsat dlouhe prispevky, nikdo necte ani ty kratke
    6. neodbihat od veci, rozmelujes sanci ze tvoje idea nekomu nekde uvizne v hlave..

    :-)
    KORNY
    KORNY --- ---
    XCHAOS: tywe, dobrej postup
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam